The Face Shop, Lovely ME:EX, Pastel Cushion Blusher (Pastelowy róż do policzków)

Lekki i jedwabisty prasowany róż do policzków pozwala nadać policzkom świeży i dziewczęcy wygląd. Puszysty aplikator w idealnym rozmiarze ułatwia uzyskanie naturalnego efektu.
Dostępny w 5-ciu pastelowych odcieniach:
1 Rose Cushion
2 Coral Cushion
3 Plum Cushion
4 Pink Cushion
5 Peach Cushion

Bardzo slaby produkt

Produkt kupilam oczywiscie zachecona przeslicznym opakowaniem(jak mi sie wydawalo),kiedy przeszukiwalam ebay w poszukiwaniu roznych azjatyckich kosmetykow.Skusilam sie od razu na dwa odcienie-brzoskwiniowy i morelowy.Niestety,opakowanie ktorym sie tak zachwycalam,okazalo sie byc totalnie utrudniajace uzytkowanie tego rozu.Pedzel ledwo co w nie wchodzil.Po jakims tygodniu silowania sie z tym rozem postanowilam pozegnac sie z opakowaniem i wyjac sam roz i przelozyc do paletki.Niestety-roz ten(nawet kolor ktory wydaje sie byc praktycznie pomaranczowy w opakowaniu)na skorze nie daje absolutnie zadnego efektu! Pigmentacja tych rozy jest zerowa.Mam bardzo blada skore,wiec zwykle z rozami u mnie latwo jest przesadzic-tego zas praktycznie wcale na mojej buzi nie widac.Niestety wyrzucone pieniadze w bloto! Nie polecam!

Używam tego produktu od: ok pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwoch

Jeden z ulubionych

Posiadam odcień 1# Rose Cushion - ładny, nasycony róż.

+ nadaje bardzo naturalny, dziewczęcy i uroczy efekt - mimo, że w opakowaniu kolor wygląda na silny, w rzeczywistości jest subtelny (widoczny, ale nie ostentacyjny)

+ łatwo się aplikuje, nie tworzy plam - gdy nałozymy go za dużo wystarczy go delikatnie rozetrzeć pędzlem

+ urocze opakowanie, prześliczny puszek - róż jest od niego oddzielony plastikową osłonką

+ ogromna wydajność

+ niska cena

+/- trwałość - u mnie trzyma się w stanie nienaruszonym tak do 5-6 godzin. Później zaczyna stopniowo znikać z buzi.

Bardzo lubię ten produkt i sięgam po niego praktycznie codziennie :)