The Body Shop, Ayurveda, Vata, Moisturising Body Butter

The Body Shop, Ayurveda, Vata, Moisturising Body Butter

Ayurveda jest tradycyjną nauką hinduską dotyczącą życia, jego harmonii i ogólnego balansu.
Seria Vata (istnieje jeszcze Pitta i Kapha), oznacza dosłownie "powietrze", i do takiego typu ludzkiego jest adresowana. Masło do ciała zawiera haritaki i ashwagandha. Krem pomaga zwalczać stres, a także regenerować skórę, dzięki zawartości nawilżajacych roślin, znanych także z dobrego oddziaływania na ducha.

Skład: aqua, sesamum indicum, butyrospermum parkii, theobroma cacao, cyclomethicone, mel, glyceryl stearate, peg-100 stearate, cetearyl alcohol, lanolin alcohol, parfum, glycerin, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, xanthan gum, benzyl alcohol, disodium edta, asparagus racemosus, terminalia chebula, withania somnifera, potassium sorbate, sodium hydroxide.

Cena:

Najulubieńszy

Z przykrością stwierdzam, że powinnam zaznaczyć "nie" pod opcją "czy kupisz...", bo niestety Body Shop wycofał tę serię :(
Powiem tak: generalnie jestem przeciwnikiem firmy, bo nie lubię, jak ktoś wykorzystuje moją łatwowierność na strategie typu "ochrona planety" itp bodyshopowe wynalazki. ALE dla tego balsamu jestem w stanie wybaczyć wszystko, łącznie z robieniem ze mnie idiotki i wciskaniem każdego kitu, który chcę usłyszeć :)
Balsam: ma idealną, masełkową konsystencję (jak inne masła BS), świetnie się wchłania, IDEALNIE, po trzykroć idealnie, i jeszcze raz idealnie nawilża, a w dodatku pachnie tak, że klękajcie narody. Nie wiem, jaki geniusz udoskonalił recepturę, nie wiem i nie chcę wiedzieć, jakie gatunki zagrożonej fauny i flory ginęły, żeby znaleźć się w tym oto słoiczku, wiem, że takiego wrażenia nie wywołał we mnie żaden inny kosmetuk do ciała. Po prostu luksus. Ja naprawdę po nim czuję się zrelaksowana, wyciszona, lepiej śpię, a moja skóra... cóż, przypomina marzenie. Oszczędzam go i używam na specjalne okazje.