Tołpa, by Mariusz Przybylski, Balsam - olejek do demakijażu twarzy

Tołpa, by Mariusz Przybylski, Balsam - olejek do demakijażu twarzy

Sprawdź ceny produktu

Kosmetyk Tołpa by Mariusz Przybylski podczas stosowania przyjmuje postać jedwabistego olejku usuwającego makijaż. Balsam - olejek do demakijażu twarzy łagodzi podrażnienia, nawilża, wygładza i eliminuje uczucie ściągnięcia. Pozostawia uczucie komfortu, przyjemnie otulając skórę.

Świetna konsystencja

Bardzo lubię ten produkt - to połączenie mleczka i olejku - jest tłusty, ale lejący. Dobrze zmywa makijaż. Dodałabym więcej zapachu i zmieniłabym opakowanie na bardziej poręczne (np. z pompką).

Nic specjalnego

Produkt znajduje się w miękkiej tubce z zatrzaskiem. Ogólnie nie podoba mi się ani jego konsystencja ani działanie. Konsystencja niby przypomina balsam ale jest dość rzadka, a sam produkt nie jest wydajny. Zgadzam się z poprzedniczką, że zapach jest raczej chemiczny, ale na szczęście słabo wyczuwalny i nie utrzymuje się na skórze zbyt długo. Działanie też jakieś spektakularne nie jest. Moim zdaniem bardziej rozmazuje makijaż niż go zmywa. Po zastosowaniu tego produktu i tak musiałam jeszcze zastosować płyn micelarny, by zmyć resztki makijażu, które ten balsam pozostawił . Dodatkowo balsam zostawiał na skórze lekką, tłustą warstewkę, która kompletnie mi nie odpowiada. Według mnie cena kompletnie nieadekwatna do jakości.

Ciekawa odmiana.

Produkt kupiłam dość przypadkowo, ale lubię Tołpę, więc z przyjemnością zabrałam się za testowanie.

Po pierwsze - miałam problem ze znalezieniem sposobu na stosowanie tego kosmetyku. Skoro balsam do demakijażu - nałożyłam na wacik i zaczęłam od oczu. I to był niestety duży błąd - może i makijaż oczu zmywa, ale podrażnia je niesamowicie wywołując łzy na długie godziny. Dopiero później doczytałam na opakowaniu, że nie należy stosować go do oczu... Oj, naprawdę - nie należy.
Potem próbowałam zmyć nim makijaż twarzy, również nakładając na wacik. Makijaż zmył, ale jakoś tak bez szału - oczywiście i tak musiałam umyć potem twarzy wodą z żelem oczyszczającym.
W końcu spróbowałam użyć tego produktu jako krem do mycia twarzy - po uprzednim demakijażu oczu innym produktem zwilżyłam buzię wodą i zastosowałam zamiast żelu do mycia buzi. I to jest to :) W ten sposób sprawdził się doskonale.

<b>Konsystencja:</b> najbardziej przypomina mleczko - rzadki krem o białej barwie.

<b>Zalety:</b>
*dokładnie oczyszcza twarz z resztek makijażu
*pozostawia skórę mięciutką, pory odblokowane
*przyjemnie, delikatnie pachnie
*nawilża skórę, brak charakterystycznego ściągnięcia skóry jak po zwykłym żelu
*fajny design opakowania, wygodna w użytku tubka
*w składzie torf, jeżówka wąskolistna

<b>Wady:</b>
*niestety przez rzadką konsystencję produkt nie jest wydajny
*za dużo kosztuje
*ciężko z dostępnością - nie widuję go w drogeriach jak inne produkty Tołpy

Świetnie oczyszcza i pielęgnuje skóre - to jest w tym produkcie najważniejsze i gwarantuje mu, że jeszcze kiedyś się spotkamy :)
Miła odmiana od tradycyjnych żeli do mycia twarzy.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka