Eveline, Lifting 4D Emulsja do demakijażu 3 w 1

Eveline, Lifting 4D Emulsja do demakijażu 3 w 1

Usuwa nawet wodoodporny makijaż. Do każdego typu cery dojrzałej, również wrażliwej. Emulsja do demakijażu 3w1, bogata w substancje bioaktywne, łączy właściwości mleczka, toniku oraz płynu do demakijażu oczu. Niezwykle delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę twarzy i oczu, doskonale usuwa nawet wodoodporny makijaż bez uczucia ściągniętej skóry. Emulsja o aksamitnej konsystencji gwarantuje wysoki poziom nawilżenia i koi skórę, która pozostaje gładka i jest przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Sposób użycia: oczyścić twarz i szyję nasączonym emulsją wacikiem. W przypadku demakijażu oczu przytrzymać przez chwilę wilgotny wacik na zamkniętej powiece, czynność powtarzać do momentu, aż wacik pozostanie czysty.
Składniki aktywne:
Matrix-6 - peptyd najnowszej generacji, wzmacnia sprężystość włókien kolagenowych, korzystanie wpływa na odnowę naskórka oraz aktywuje pracę kwasu hialuronowego w skórze.
Kwas hialuronowy - zapewnia skórze optymalny poziom nawilżenia.
Bio olejek arganowy - chroni, regeneruje i uelastycznia.

Lubię ;)

Kupiłam tą emulsję jak była dostępna w Biedronce, zupełnie nie znając tego produktu. Potrzebowałam coś na już, teraz :) No i bardzo mi się spodobała.
To 3 w 1, to połączenie właściwości mleczka, toniku i płynu do demakijażu oczu.

Ma bardzo wygodne i higieniczne opakowanie z pompką, która dozuje idealną ilość prosto na wacik. Przy czym opakowanie jest duże (200ml) i starcza na długo.
Emulsja ta poradziła sobie z kreskami, tuszami, także tymi wodoodpornymi (chociaż wymagało to dłuższego przytrzymania wacika). Nie rozmazuje makijażu, nie szczypie w oczy, nie podrażnia. A jeszcze zostawia przyjemną otoczkę nawilżenia. Ja więcej od takiego produktu nie oczekuję. J
estem zadowolona.

Btw, sorki za zdjęcie bokiem :brzydal: