Ziaja, Krem do rąk `Olejek arganowy i gliceryna`

Ziaja, Krem do rąk `Olejek arganowy i gliceryna`

Do skóry suchej, bardzo suchej, spierzchniętej i popękanej. Natłuszcza skórę wrażliwą na zmiany temperatury. Pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną. Wzmacnia barierę hydrolipidową. Pozostawia skórę gładką. Przynosi ulgę wysuszonym dłoniom. Łagodzi zaczerwienienia naskórka. O subtelnym zapachu.

Mam wrażenie, że wcale nie działa

Krem przyjemnie pachnie olejkiem arganowym, ma rzadką konsystencję, szybko się wchłania. Zostawia cienką warstwę ochronną na skórze, ale niestety bardzo szybko ona znika. Nie natłuszcza, nie radzi sobie z przesuszoną skórą rąk. Nie spełnia obietnic producenta i jest mało wydajny. Nie polecam.

Słaby.

Krem jest w stojącej tubce. Opakowanie mimo, że atrakcyjne wizualnie od nowości jest lekko "sflaczałe", jakby w środku było dużo powietrza, to powoduje również, że trzeba uważać by przy aplikacji nie wycisnąć zbyt dużo kosmetyku.
Zapach przyjemny, delikatnie słodki, arganowy.
Konsystencja trochę za rzadka. Krem nawilża, ale w niewielkim stopniu. Zostawia delikatną warstewkę, która jednak szybko znika.
Nie natłuszcza, nie odżywia.
Po krótkiej chwili od aplikacji mam wrażenie jakby w ogóle nie nałożyła żadnego kremu pielęgnacyjnego.
Nie kupię ponownie.

Nie działa

Krem jest kiepski i nie spełnia żadnej z obietnic producenta - nie natłuszcza, nie nawilża, nie wzmacnia skóry i w żaden sposób nie poprawia stanu dłoni. Po 10 minutach od użycia mam potrzebę ponownego nałożenia kremu, bo skóra jest tak sucha, jakbym nic na nią nie nakładała. Jedyne co na nich pozostaje, to uczucie dziwnej lepkości, ale ta "warstwa ochronna" nie daje uczucia ukojenia, ani natłuszczenia. Krem absolutnie nie działa na skórki, które nawet w trakcie nakładania na nie tego produktu są tak samo suche, jak przed użyciem.
Nie polecam - według mnie ten krem nie robi NIC. Za tę cenę można znaleźć lepszy produkt.

Lubimy się

Jeden z moich ulubionych kremów drogeryjnych do rąk.

**Świetnie nawilża, bardzo szybko się wchłania. uwielbiam jego zapach.

** Nie pozostawia tłustej warstwy, ma przystępną cenę i dobrą wydajność.

**Nie lubię, gdy do wydobycia produktu konieczne jest odkręcenie zakrętki, to dość problematyczne w podróży, poza domem, gdy chciałabym szybko i dyskretnie nawilżyć ręce, zakrętka niestety lubi się z nich wyślizgiwać i biec po podłodze.

Super!

Bardzo dobry krem w świetnej cenie. Bardzo dobrze nawilża przesuszone dlonie. Pozostawia na skórze delikatny film. Szybko się wchlania i latwo rozprowadza. Zapach jest przyjemny i delikatny.

Absolutnie do niczego!

Krem nie spełnia podstawowego kryterium nawilżania dłoni. Ma bardzo rzadką konsystencję, która szybko się wchłania i początkowo daje uczucie pozornego nawilżenia, aczkolwiek zostawia dziwny lepki filtr na dłoniach. Działanie znika kiedy tylko umyjemy ręcę, nagle są o wiele bardziej wysuszone, wyglądają na wyniszczone. Może to wina gliceryny, która wyciąga wodę ze skóry. Używałam tego kremu przez 3 dni i dramatycznie wysuszył mi skórę, czy to nie dziwne, że krem do rąk daje taki efekt? Moim zdaniem nie nadaje się do niczego, szkoda skóry. Jedyne co znalazłam jako zaletę tego produktu to ładny zapach. Niestety to nie wystarcza.

Świetny!

Wchodząc na wizaz spodziewałam się zobaczyć dużo pozytywnych komentarzy a tu pełno negatywów, dla mnie to zaskakujące.

U mnie ten krem sprawdził się wspaniale, mogłabym powiedzieć, że to mój najlepszy krem od dłuższego czasu! Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy (naprawdę!), a dłonie po nim są bardzo przyjemne w dotyku. Dla moich, bardzo suchych z natury dłoni, ten krem był mega zaskoczeniem. Stosowane wcześniej kremy, z różnych półek, niewiele dawały i nie nadawały się do stosowania na co dzień ze względu na tłustą warstwę. Ten to zupełne przeciwieństwo. Mogę używać go po każdym użyciu a rezultaty są naprawdę widocznie. Nie nadaje się on może do zabezpieczania dłoni przed wyjściem na mróz i innymi drastycznymi czynnikami, ale do stosowania po każdym myciu jest idealny. Świetnie działa też na suchą skórę stóp.

Słabiutki

Niezaprzeczalną zaletą tego kremu jest cudowny zapach, ale działanie...
Przeciętne wchłanianie, nie jest zbyt tłusty.
Nawilżenie nie jest rewelacyjne, poza tym efekt utrzymuje się krótko. O nawilżeniu suchych skórek można zapomnieć. Moim zdaniem nie nadaje się dla osób z bardzo suchą i spierzchniętą skórą. Jest to raczej kremik, którym można sobie posmarować dłonie po myciu...

Skład bardzo przeciętny, nic rewelacyjnego, olejek arganowy jest niemalże na końcu składu.

Muszę wiele razy powtarzać aplikacje w ciągu zimowych dni, więc w moim przypadku wydajność jest słaba.

Cena niska, adekwatna do jakości. Opakowanie standardowe, wygodne.

Podsumowując - nie jest to krem do zadań specjalnych, jednak wg opisu producenta wydaje się być. Krzywdy nie robi,ale obiecanych efektów również. Mimo niskiej ceny nie warto.

Bubel

Krem ten nie robi nic dobrego dla naszych dłoni, jedynie w miarę ładnie pachnie, ale to zdecydowanie za mało.

+zapach
+szybko się wchłania

-kompletny brak nawilżenia, stosowanie go w zimie w celu zabezpieczenia skóry na dłoniach mija się z celem, ponieważ ten krem nie robi kompletnie
NIC..nie nawilża, nie koi, nie chroni. Wchłania się i skóra jest taka jak przed aplikacją - sucha i podrażniona.
Postanowiłam dać mu szansę wiosną, kiedy skóra nie jest tak wymagająca jak zimą, ale ponownie efekt działania zerowy.
Nakładanie 2-3 warstw nic nie zmienia.
Nie polecam, w podobnej cenie znajdą się kremy, które dadzą jakiekolwiek nawilżenie i ukojenie dłoniom.

Pozostawia przyjemny zapach, ale nic poza tym..

Trochę więcej oczekiwałam od tego kremu.
Skusiłam się na promocję w 3-paku z mydłem i balsamem. Na pewno żałuję tego zakupu, bo z całej trójki tylko żel pod prysznic mnie zadowolił.
Na plusy przede wszystkim cena, ładne opakowanie, duża pojemność i przyjemny zapach.
Nie ma mowy, żeby cokolwiek zdziałał z mocno przesuszonymi dłońmi. Nadaje się jedynie do częstej aplikacji po umyciu rąk. Pozostawia przyjemny zapach, ale nic poza tym. Zwłaszcza opuszki są jakieś przesuszone, dłonie od wewnątrz mam wrażenie, że są nadal suche.
Nie kupię go więcej. Zastanowię się czy w ogóle zużyję go do końca.

Używam tego produktu od: od kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

aksamitne, pachnące dłonie

Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, pozostawiając bardzo przyjemny zapach oraz skórę aksamitną w dotyku. Po zastosowaniu dłonie nie są tłuste. Wydajny, w przyzwoitej cenie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 całe, kolejne w trakcie

jest w porządku

Lubie produkty Ziaji, a to kolejny krem z tej serii. Zauważyłam, że konsytencją i działaniem są do siebie bardzo podobne różnią chyba tylko zapachem

plusy:
przyjemny, delikatny zapach, lekko nawilża, nie pozostawia warswy tłustej
jest niedrogi

minusy:
mógłby tylko dłużej działać w ciągu dnia

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe