Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Dermedic, Special Age E, Delikatna emulsja przeciw zmarszczkom

Dermedic, Special Age E, Delikatna emulsja przeciw zmarszczkom

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 30 ml
Cena 50,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Lekka emulsja przeznaczona do skóry dojrzałej suchej, normalnej lub mieszanej z oznakami zmarszczek spowodowanych naturalnymi proesami starzenia się skóry lub pod wpływem działania promieni UV.
Do codziennego stosowania lub na kuracje przeciw zmarszczkom.
Emulsja zawiera substancje aktywne, które w widoczny sposób zmniejszają zmarszczki i opóźniają procesy starzenia. Pobudzają komórki do odnowy metabolicznej i syntezy kolagenu, dzięki czemu skóra staje się gładsza i jędrniejsza. Dodatkowe składniki zapewniają odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie. Emulsja zawiera naturalny filtr chroniący przez UV (ale brak informacji o tym, w jakim stopniu), antyoksydanty oraz wodę źródlaną z Le Perray działającą łagodząco.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

"zawodnik" :)

Zawodnik bo zawodzi :) Niestety, po pierwszych zachwytach i peanach na jego cześć brutalna rzeczywistość sprowadziła mnie na ziemię. Wchłanianie stanowi pewien problem, pozostawia świecącą warstwę. I _podrażnia_ !! No wiecie państwo, krem z apteki! Specjalnie ją kupiłam, bom wrażliwiec i jest mi trudno dobrać krem na dzień. Niestety. Do plusów - dużych plusów - należy wydajność: używam i na noc, i na dzień od miesiąca i jeszcze mam niecałą połowę buteleczki (a pojemność to 30 ml). To się wiąże z drugim plusem: świetnie pomyślane opakowanie - estetyczne, higieniczne, z pompką, za pomocą której dozuje się akurat tyle kremu, ile potrzeba. Pod tym względem super. Twarz niestety po nim piecze (po pewnym czasie, od razu nie) i pojawiają się podeszłe ropą wykwity na skórze. Porażka. Więcej na pewno nie kupię.

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Drażniący

Miła konsystencja i zapach, dość przyzwoicie nawilża, ale ... Mnie BARDZO podrażnił. Oczy łzawiące, skóra przewrażliwiona. Jak opakowanie się skończyło, to odetchnęłam z ulgą.
Może i jest niezły, ale na pewno nie dla mnie :(

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking