Avon, Planet Spa, Oriental Radiance, Balancing Facial Cleanser (Emulsja do mycia twarzy z ekstraktem z białej herbaty)

Emulsja w żelu głęboko oczyszcza skórę, zmniejszając widoczność porów oraz usuwając makijaż. Przywraca równowagę skórze. Biała herbata jest znana ze swoich właściwości antyoksydacyjnych, nadając skórze zdrowy i młody wygląd. Testowana klinicznie i dermatologicznie.
Sposób użycia: Stosuj rano lub wieczorem. Delikatnie rozprowadź na zwilżonej skórze. Dokładnie spłucz letnią wodą. Osusz twarz suchym, miękkim ręcznikiem

niee

Mam cerę mieszaną i kompletnie mi nie pasuje.

Super jest opakowanie z pompką- uwielbiam tą formę w produktach do mycia twarzy.
Nie czuć, że oczyszcza skórę. Przy mojej cerze mieszanej, która produkuje sebum nie sprawdza się ani trochę. Nie oczyszcza i nie odświeża skóry. Czuję jakbym miała brudną twarz. Nie wyobrażam sobie nią zmywać nawet resztek makijażu. Skóra jest po niej bardzo nie świeża.

Produkt dobrze się pieni i jest wydajny na nasze nieszczęście.

Nie dla mnie.

Mimo iż do mycia twarzy mam swojego faworyta to i tak ciągle próbuje nowych kosmetyków . Na tą emulsję zdecydowałam się ponieważ do gustu przypadła mi
maseczka oraz peeling z tej serii.

Emulsja ma postać bezbarwnego żelu , schowanego w praktycznym , plastikowym pojemniku z pompką o pojemności 150 ml . Wygodna do użycia i dozowania ,
w połączeniu z wodą wytwarza dość obfitą pianę. Pompka nie zacina się i idealnie spisywała się przez cały czas korzystania z produktu.
Zapach nie jest tak przyjemny i delikatny jak przy innych kosmetykach z tej serii.

Absolutnie nie radzi sobie ze zmywaniem mocniejszego makijażu , ja stosowałam ją do przemywania twarzy po wykonanym demakijażu , lub rano przed nałożeniem kremu czy serum .
Nie daje uczucia nawilżonej i wypielęgnowanej skóry .
Często po jej użyciu miałam wrażenie ściągniętej i wysuszonej skóry .
Nie zauważyłam również żeby pory się zmniejszyły a skóra była dobrze oczyszczona .
Rzadko mi się zdarza by jakikolwiek żel lub produkt do demakijażu podrażniał mi oczy i powodował ich pieczenie lub łzawienie , tu jednak miało to miejsce .

Emulsja jest mocno skoncentrowana w związku z czym jest naprawdę bardzo wydajna , niewielka ilość wystarcza na jedno zastosowanie. U mnie jednak się nie sprawdziła.

kiepska

Bardzo lubię różnego rodzaju produkty do mycia twarzy. I chociaż mam swój hit :) to nadal próbuję nowych rzeczy. Zachęcona opinią koleżanki zamówiłam tę emulsję. Bardzo się na niej zawiodłam: zapach jest dla mnie straszny, bardzo szczypie w oczy, nie zmywa makijażu, lekko przesusza mi cerę.
Jako plusy mogę wymienić konsystencję i to, że całkiem nieźle się pieni. Mimo wszystko nie kupię już tego produktu, a tę sztukę oddam koleżance.

Wielkie NIC

Skusiłam się na ten produkt ponieważ lubię linie Planeta Spa marki Avon jednak się zawiodłam ponieważ emulsja do mycia twarzy jest bardzo średnia, a efektów brak. Używałam jej do mycia twarzy i nie zauważyłam jakiś efektów, nawet oczyszczanie było średnie, nie wspominając o tym że gdy dostanie się do oczu to strasznie piecze, co do zapachu produktu to ja nie odczuwałam żadnego dyskomfortu. Konsystencja też nie dla mnie, ciężko ją zmyć z twarzy na której osiada zamiast ją myć.

Wielkie nic?

Kupiłam skuszona raczej dobrą jakością produktów Planety SPA. Używam od dawna, rzadko się zawodzę. Poza tym zapach białej herbaty i cudowny wpływ herbat na moją cerę- miało być tak pięknie, ale stosując przez przeszło miesiąc nie zauważyłam żadnej zmiany, dosłownie żadnej.

Niekoniecznie dla mnie

Dostałam od mamy. Pieni się dobrze, ale zapach jest dla mnie paskudny. Niby czuję, że coś myje, ale robi mi się niedobrze od zapachu. Jedynie co mi się w tym podoba to pompka.

Zapach spokoju

Jest to całkiem dobry produkt, ja używam go przede wszytkim late. Dobrze oczyszcza i orzeźwia skórę twarzy, a przy tym ładnie pachnie. Daje radę również z makijażem:)

Cudowność

Ah co to jest za produkt. Emulsję A właściwie jak się okazało żel -kupiłam gdyż chciałam cos łagodniejszego do mycia twarzy podrażnionej kursują trądzikową A w domu miałam dwa żele z drobiniaki. Otworzyłam użyłam buzię i - zakochałam się! Emulsja pięknie pachnie , nie trzeba jej dużo a pięknie zmywa cały makijaż pozostawiając skórę dziwnie ale cudownie miękką, błyszcząca ale nie klejącą. To jakie uczucie zostaje po niej najbardziej mnie oczarowało. Produkt nie uczula , nie zapycha , wręcz przeciwnie pomaga walczyć z niedoskonalościami. Jest cudowna!

Dobra

Emulsja ma żelową konsystencję, gdy się rozprowadza ją po twarzy, zmienia się w delikatną piankę. Według producenta przywraca równowagę skórze. Sądzę, że najlepiej sprawiłaby się u osób ze skórę tłustą. Ja mam bardzo suchą skórę i używam tej emulsji do zmycia nadmiaru kremu rano i wieczorem. Po nim moja skóra jest gładka i normalna, może czasami trochę sucha, ale i tak po użyciu tej emulsji, nakładam od razu krem nawilżający, więc jest ok.

ZALETY:
*wydajność - starczył na jakieś 10 miesięcy
*cena - 8-10 zł
* przywraca równowagę skórze
*zapach białej herbaty
*wygodne opakowanie z pompką

Polecam i na pewno kupię ją ponownie.

Raczej nie

Bardzo lubię kosmetyki firmy Avon z linii planet spa. Emulsja do mycia twarzy u mnie niestety nie sprawdziła się. Na początku zachwycił mnie przyjemny zapach, estetyczne opakowanie z pompką. Moja skóra po użyciu tej emulsji była przesuszona i nieprzyjemnie ściągnięta. W czasie mycia twarzy czułam nieprzyjemne pieczenia, a jej kontakt z oczami to po prostu masakra.

Słabiutko

Emulsję do mycia twarzy z biała herbatą dostałam "w spadku" od mojej mamy. Sama nie kupuję kosmetyków do oczyszczania twarzy z Avonu, bo generalnie są słabe, a moja tłusta cera z niedoskonałościami jest dość wymagająca. Jednak skusiłam się, bo słyszałam pozytywne opinie na temat produktów z linii Planet SPA.

Emulsja, to po prostu zwykły bezbarwny żel do mycia twarzy. Pieni się dobrze, co nie dziwne przy takim składzie, ale nie oczyszczał mojej skóry, jak należy. Mimo że raczej maluję się delikatnie i najpierw wykonuje demakijaż mleczkiem/micelem, to po umyciu twarzy owym żelem na płatku kosmetycznym podczas tonizowania dalej widniały pozostałości po makijażu!
Cera po myciu nie była rozświetlona, a nawet wyglądała na zszarzałą i zmęczoną. Pory z pewnością nie były oczyszczone i zwężone. Wręcz dodatkowo zapchane, co zapewne było efektem złego oczyszczenia.
Tyle dobrze, że nie podrażniał, nie piekł i nie uczulał.

Jedynie buteleczka z niezawodną pompką na plus. No i estetyczna grafika.
Skład tragiczny. Nie wart żadnej ceny. Dostępny u konsultantek.

Są o wiele lepsze

Zalety:
- pieni się
- skóra jest solidnie oczyszczona, z łatwością zmywa lżejszy makijaż i grubą warstwę mascary (nie wiem, jak działa przy mocniejszym makijażu)
- starcza na co najmniej rok przy regularnym używaniu

Wady:
- lekko piecze, kiedy przemywamy oczy
- nie zauważyłam po niej zmniejszenia widoczności porów (więcej tutaj zasługę przypisuję maskom)
- zapach do aż tak przyjemnych to nie należy (pachnie jak połączenie trawy cytrynowej z zapachem nowych opon samochodowych)
- nie odżywia, ani nie nawilża
- w żaden sposób nie przywraca równowagi cerze. Nie mamy co się łudzić, że pozbędziemy się niedoskonałości.
Nie powiem, że produkt ten wysusza skórę, bo nic się nie łuszczyło. Jednak skóra była zdecydowanie pozbawiona "lekkości" i odżywienia po umyciu. Dopiero przy aplikacji kolejnych produktów wracała do normalności.

Emulsji tej nie kupię już więcej chociażby z tego powodu, że przenoszę się na używanie naturalnych/organicznych produktów do mycia twarzy. Jednak tak, czy tak nie polecam kupowania tego żelu. W sklepach jest mnóstwo produktów, które zapewnią nam lepszą jakość cery.