Avon, Planet Spa, Oriental Radiance, Balancing Facial Cleanser (Emulsja do mycia twarzy z ekstraktem z białej herbaty)

Emulsja w żelu głęboko oczyszcza skórę, zmniejszając widoczność porów oraz usuwając makijaż. Przywraca równowagę skórze. Biała herbata jest znana ze swoich właściwości antyoksydacyjnych, nadając skórze zdrowy i młody wygląd. Testowana klinicznie i dermatologicznie.
Sposób użycia: Stosuj rano lub wieczorem. Delikatnie rozprowadź na zwilżonej skórze. Dokładnie spłucz letnią wodą. Osusz twarz suchym, miękkim ręcznikiem

Cudowność

Ah co to jest za produkt. Emulsję A właściwie jak się okazało żel -kupiłam gdyż chciałam cos łagodniejszego do mycia twarzy podrażnionej kursują trądzikową A w domu miałam dwa żele z drobiniaki. Otworzyłam użyłam buzię i - zakochałam się! Emulsja pięknie pachnie , nie trzeba jej dużo a pięknie zmywa cały makijaż pozostawiając skórę dziwnie ale cudownie miękką, błyszcząca ale nie klejącą. To jakie uczucie zostaje po niej najbardziej mnie oczarowało. Produkt nie uczula , nie zapycha , wręcz przeciwnie pomaga walczyć z niedoskonalościami. Jest cudowna!

Dobra

Emulsja ma żelową konsystencję, gdy się rozprowadza ją po twarzy, zmienia się w delikatną piankę. Według producenta przywraca równowagę skórze. Sądzę, że najlepiej sprawiłaby się u osób ze skórę tłustą. Ja mam bardzo suchą skórę i używam tej emulsji do zmycia nadmiaru kremu rano i wieczorem. Po nim moja skóra jest gładka i normalna, może czasami trochę sucha, ale i tak po użyciu tej emulsji, nakładam od razu krem nawilżający, więc jest ok.

ZALETY:
*wydajność - starczył na jakieś 10 miesięcy
*cena - 8-10 zł
* przywraca równowagę skórze
*zapach białej herbaty
*wygodne opakowanie z pompką

Polecam i na pewno kupię ją ponownie.

Raczej nie

Bardzo lubię kosmetyki firmy Avon z linii planet spa. Emulsja do mycia twarzy u mnie niestety nie sprawdziła się. Na początku zachwycił mnie przyjemny zapach, estetyczne opakowanie z pompką. Moja skóra po użyciu tej emulsji była przesuszona i nieprzyjemnie ściągnięta. W czasie mycia twarzy czułam nieprzyjemne pieczenia, a jej kontakt z oczami to po prostu masakra.

Słabiutko

Emulsję do mycia twarzy z biała herbatą dostałam "w spadku" od mojej mamy. Sama nie kupuję kosmetyków do oczyszczania twarzy z Avonu, bo generalnie są słabe, a moja tłusta cera z niedoskonałościami jest dość wymagająca. Jednak skusiłam się, bo słyszałam pozytywne opinie na temat produktów z linii Planet SPA.

Emulsja, to po prostu zwykły bezbarwny żel do mycia twarzy. Pieni się dobrze, co nie dziwne przy takim składzie, ale nie oczyszczał mojej skóry, jak należy. Mimo że raczej maluję się delikatnie i najpierw wykonuje demakijaż mleczkiem/micelem, to po umyciu twarzy owym żelem na płatku kosmetycznym podczas tonizowania dalej widniały pozostałości po makijażu!
Cera po myciu nie była rozświetlona, a nawet wyglądała na zszarzałą i zmęczoną. Pory z pewnością nie były oczyszczone i zwężone. Wręcz dodatkowo zapchane, co zapewne było efektem złego oczyszczenia.
Tyle dobrze, że nie podrażniał, nie piekł i nie uczulał.

Jedynie buteleczka z niezawodną pompką na plus. No i estetyczna grafika.
Skład tragiczny. Nie wart żadnej ceny. Dostępny u konsultantek.

Są o wiele lepsze

Zalety:
- pieni się
- skóra jest solidnie oczyszczona, z łatwością zmywa lżejszy makijaż i grubą warstwę mascary (nie wiem, jak działa przy mocniejszym makijażu)
- starcza na co najmniej rok przy regularnym używaniu

Wady:
- lekko piecze, kiedy przemywamy oczy
- nie zauważyłam po niej zmniejszenia widoczności porów (więcej tutaj zasługę przypisuję maskom)
- zapach do aż tak przyjemnych to nie należy (pachnie jak połączenie trawy cytrynowej z zapachem nowych opon samochodowych)
- nie odżywia, ani nie nawilża
- w żaden sposób nie przywraca równowagi cerze. Nie mamy co się łudzić, że pozbędziemy się niedoskonałości.
Nie powiem, że produkt ten wysusza skórę, bo nic się nie łuszczyło. Jednak skóra była zdecydowanie pozbawiona "lekkości" i odżywienia po umyciu. Dopiero przy aplikacji kolejnych produktów wracała do normalności.

Emulsji tej nie kupię już więcej chociażby z tego powodu, że przenoszę się na używanie naturalnych/organicznych produktów do mycia twarzy. Jednak tak, czy tak nie polecam kupowania tego żelu. W sklepach jest mnóstwo produktów, które zapewnią nam lepszą jakość cery.

Średnia jakość

Nie jest moim ulubionym produktem. Najbardziej chyba podoba mi się piękny zapach. Konsystencja jak dla mnie ok, lekko żelowa. Opakowanie z pompą zasługuje na duży +. Niestety bardzo wysusza skórę i po kontakcie na oczami potwornie szczypie.

bez rewelacji

Bardzo lubię kosmetyki z serii Planet Spa, ale ten produkt..... no nie jest godny by położyć go obok innych produktów z tej serii......
+ konsystencja stosunkowo gęsta
+ nie wysusza
+ dość wydajny
+ nie podrażnia
+ nie uczula

Jednak to zdecydowanie za mało, by polecić ten produkt.....
- nie specjalnie nawilża i odżywia skórę
Jest to sztuka dla sztuki, więc nie ma sensu wydawać kolejne pieniądze na ten żel, bo działaniem nie powala...

Delikatne oczyszczenie

Emulsja rzeczywiście ma działanie oczyszczające, wygładza i odżywia skórę. Widać różnicę już po pierwszym użyciu, twarz od razu promienieje. Zapach może nie specjalnie trafia w mój gust, ale też nie przeszkadza- bez problemu zużyłam już trzy opakowania :) Jedyny minus to efekt naciągniętej twarzy zaraz po zastosowaniu.

Średnio

Emulsja dość dobrze oczyszcza twarz, łatwo się pieni. Nie pozostawia jednak skóry nawilżonej ani odżywionej. Duży minus za zapach, jest po prostu paskudny. Produkt ma żelową konsystencję, z opakowania trudno wydobyć resztki.

Świetny produkt.

Idealny produkt myjący dla mojej skóry. Idealnie ją oczyszcza, usuwa pozostałości makijażu, jednak nie polecałabym go osobom z wrażliwą czy suchą skórą, ponieważ jest mocno ściągający i lubi wysuszać. Dla mieszanej i tłustej w sam raz!

Konsystencja: żelowa, mocno skoncentrowana, wystarczy jedna pompka by umyć całą twarz i szyję.

Działanie: po rozprowadzeniu go na zwilżonej skórze tworzy się dość intensywna pianka, mycie nią to przyjemność. Radzę omijać okolice oczu, ponieważ może szczypać i przesuszyć powieki. Po zmyciu emulsji wodą ukazuje się dobrze oczyszczona twarz. Jest lekko ściągnięta i potrzebuje nawilżenia. To najlepszy produkt do mycia twarzy jaki do tej pory używałam i z chęcią wrócę do niego gdy będzie w promo ;)

Zapach: mocny, wyczuwalny zapach białej herbaty.

Opakowanie: bardzo wygodna, solidna pompka, estetyczna grafika, szkoda tylko, że ciężko nawet pod światło zobaczyć ubytek produktu.

Plusy:
- doskonale oczyszcza twarz
- reguluje wydzielanie sebum
- tworzy przyjemną piankę
- dość wydajny
- solidne opakowanie
- zapach

nigdy więcej

kupiłam bo generalnie lubię produkty planet spa Avon u -uważam że są przyzwoite z reguły za niewielką cenę.
najpierw wizualnie-całkiem nieźle wygląda i ta pompka, nie trzeba się męczyć z wyciskanie i higienicznie
teraz konsystencja-dla mnie za gęsta, wolę bardziej rozdane lub kremowe
teraz efekt...i tu bym chętnie pomilczała. skórę mi przeszało i nie dało rady nawet rozcieńczanie na dłoni przed użyciem, chociaż pomagało to o tyle że skóra była mniej ściągnięta po wysuszeniu AAA i wydaje mi się że zaczęła się bardziej przetłuszczać w strefie T, wiecie jak wygląda przetłuszczająca się schodząca skóra?
na szczęście pomysłowość ludzka nie zna granic -dobrze sprawdził mi się jako mydło do pędzli i gąbek

Nie, nie, nie

Niestety ta emulsja całkowicie nie przypadła mojej buzi do gustu. Wysusza mocno skórę i podrażnia. Zapach jest taki chemiczny dla mnie bardzo drażniący. Niesamowicie szczypie w oczy. Dla mnie cena zbyt wysoka w stosunku do jakości. Na pewno będę go mijać szerokim łukiem.