Avon, Summer White Bright EDT

Avon, Summer White Bright EDT

Poczuj delikatny zapach wiosny dzieki wodzie toaletowej Summer White Bright.

Kategoria zapachowa: kwiatowo - owocowa
Nuty zapachowe: świeża cytryna, konwalia, aksamitka.

Rekomendacja
wiosna / lato
50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Idealne na wiosne

Perfumy zakupilam przypadkiem. Podobaja mi sie poniewaz sa swieze i delikatne. Trwalosc maja dobra. Uzywalam ich wiosna. Cena jest niska co na duzy plus. Jak najbardziej polecam. Na pewno jeszcze do nich wroce.

Niemęczący przeciętniak.

Zapach Summer White Bright AVON-u zakupiłam z myślą o tym, by mieć coś "na codzień". Zarówno nazwa jak i flakon przyciągnęły mą uwagę. Postanowiłam zaryzykować - zapach zamówiłam "w ciemno". Od samego początku wyczułam w nim coś pomiędzy nieśmiertelną 'Pur Blancą' a drugim sztandarowym zapachem avonowskim 'Perceive'. NIESTETY - MAM ŚWIADOMOŚĆ TEGO, ŻE niektórych drażni ta rozpoznawalna wszędzie "NUTA", a raczej jej powszechność. CHYBA TO SPRAWIŁO, że nie polubiłam tego zapachu na tyle, by czuć chęć ponownego zakupu. Sama kompozycja jest dość trwała - na mojej skórze czuć ją cały dzień. Opakowanie ładne, poręczny flakon. Zapach jest stworzony do używania latem - zgadza się! PASUJE doskonale. Raczej jest to przeciętny zapach. Doskonale nadaje się do używania na codzień - nie jest zobowiązujący, nic w nim również "odkrywczego" - chyba taki uniwersalny po to, by trafić do wielu kobietek. Nie skradł mojego "zapachowego serca".

Przyjemny

Świetny na dzień w trakcie lata. Do pracy, na spacer, wszędzie. Przyjemny, delikatny i orzeźwiający zapach. Zapach nie jest szczególnie trwały, ale jak to wody toaletowe, zwłaszcza z Avonu - nie ma się co dziwić. Generalnie jednak, używam i polecam :)

Nie bardzo

Kupiłam go bo zachęcił mnie tą konwalią i muszę przyznać, że więcej jej było na stronie zapachowej w katalogu niż w buteleczce perfum. Zapach średni, w ogóle nie wyjątkowy- zwyczajny.
Zapach bardzo krótko trzyma się na skórze, można się oblewać nim nawet z dziesięć razy na dzień.
Postanowiłam, że bardzo szybko się go pozbędę i kilka dni pod rząd aplikowałam go jak głupia. Najbardziej pomocny był mój chłopak, który przez pomyłkę wyciągając coś z mojej torebki wyrzucił go na beton. Perfum roztrzaskał się od razu i choć było go już mało - było mi trochę przykro, bo choć zwykły, to śmierdzący nie był. Wolałabym wylać go na siebie niż na chodnik, ale nie zamierzam kupować go ponownie. Nawet niska cena mnie nie przekonuje.

Następny summer

Kolejna woda toaletowa z kategorii kwiatowo - owocowej.

Aplikując tę wodę na skórę możemy na starcie wyczuć przyjemny aromat świeżej cytryny, potem zapach łagodnieje i ujawnia się konwalia sprawiając, że zapach bardziej kojarzy mi się z okresem wiosennym niż letnim. Zapach przypadł mi do gustu ponieważ sprawia wrażenie takiego "świeżego" i bardzo przyjemnego. Dzięki temu, że jest w tym zapachu cytryna to sprawia, że woda nie przyprawia o zawrót głowy, ani nie jest mdła.

Trwałość średnia - po paru godzinach przestałam w ogóle czuć ten zapach.

Cena jest moim zdaniem w porządku - nie jest ceną wygórowaną.

Flakon jest prosty, wąski, można wszędzie zabrać ze sobą i wszędzie w torebce się zmieści.

Nie znalazłam żadnych minusów - po prostu taki przyjemny zapach na cieplejsze dni.

ładny, wiosenny, ale bardzo nietrwały

kupiłam go z czystej ciekawości, bo wersję niebieską i pomarańczową uwielbiam. Jeśli chodzi o sam zapach, to jest miły, subtelny,wiosenny. Po powąchaniu od razu przychodzi mi na myśl marcowo-kwietniowa wiosna, balerinki na stopach i wiatr we włosach :) Zapach raczej uniwersalny, nieduszący- większości prawdopodobnie przypadnie do gustu. Niestety trwałość koszmarna, mam wrażenie, że po godzinie-dwóch już go nie ma.

to nie to

zapach sam w sobie jest bardzo ładny,taki świerzy,ładna buteleczka i niska cena.
niestety zapach bardzo nie trwały,prawie wogóle nie utrzymuje się na ciele także nawet za tak niską cene nie opłaca się,a szkoda!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Szkoda, że nietrwały, bo ładny

Bardzo ładny zapach, wakacyjny, ale z powodzeniem nada się także na wiosnę. Radosny, optymistyczny, a jednocześnie orzeźwiający, delikatny, subtelny i przede wszystkim bardzo kobiecy. Czuć w nim delikatne i niewinne kwiaty, kojarzy mi się z leniwym porankiem w białej pościeli. Cytryna, która jest wyczuwalna, pachnie dosyć syntetycznie, ale mnie się akurat podoba.

Minusy:
-krótkotrwały.

Cechy neutralne:
-opakowanie: przyjemne.

Plusy:
-bardzo ładna kompozycja, która ma małe szanse, żeby się znudzić albo kogoś drażnić.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Szybko sie ulatnia

Zapach kwiatowo cytrusowy. Ani mi sie podoba ani mi sie nie podoba, taki byle jaki ,dla nastolatek ;)
Najbardziej w zapachach irytuje mnie trwalosc - ktorej niekiedy nie ma , tak jak w tej wodzie toaletowej. Zapach do odswiezenia sie w pracy badz szkole by nie przeszkadzac otoczeniu :P

Używam tego produktu od: 2-3 miesiace

Słabizna!

To już moja trzecia woda Summer White, mam tę białą, podstawową i pomarańczową. I tak jak tamte się w miarę sprawdziły, tak ta jest dla mnie wielkim rozczarowaniem.

+cena
+wygląd buteleczki

- trwałość!!!! Ja rozumiem, że to produkt na lato, ale, w takim razie korzystniej będzie sobie kupić mgiełkę
- wydajność
- zapach - najpierw cytryna, potem jakby białe kwiaty, niestety na końcu zalatuje trochę tanim odświeżaczem powietrza, co psuje cały efekt.
Nie chcę tak pachnieć :(

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Fajna odmiana na lato

Naprawdę przyjemna woda toaletowa za niewielkie pieniądze- 20 poln. Zapach miły ,lekki akurat na lato. Cytryna na otwarciu może trochę intensywna, ale na krótko. Daje zdecydowany element świeżości. Wiosenne kwiaty uzupełniają kompozycje zapachową. Nie są jakieś szczególne, ale na wypróbowanie czegoś nowego, choćby na poprawę nastroju warto. Trwałość nie jest zbyt dobra, ale latem zawsze częściej się odświeżamy. Jest to zapach na dzień. Wygodna butelka z mrożonego szkła. Raczej nie wrócę, znowu skuszę się na coś nowego, ale zużyję z przyjemnością.

Przyjemny średniak

Perfumy o "niekontrowersyjnym" zapachu, ze specyficzną "avonowską" nutą, aczkolwiek przyjemne, niedrażniące, słodkawe. Umieściłabym je na średniej półce avonowskich zapachów. Szkoda tylko, że ostatnie nowości z avonu są tak strasznie wtórne, ma się wrażenie, że jest to zapach, którego składniki są po trosze wzięte w wielu innych perfumów avon i że dokonano kolejnej "mieszanki". Trwałość kiepska. Dużo bardziej udany jest Summer White Sunset (ten pomarańczowy).