Dabur, Amla, Szampon witaminowy do włosów

Dabur, Amla, Szampon witaminowy do włosów

Szampon Dabur Amla Vitamin to naturalny produkt o łagodnym działaniu. Sekretem pięknych włosów jest Amla (agrest indyjski) znany ze swych pielęgnacyjnych i zdrowotnych właściwości już od ponad 125 lat. Ponadto w jego skład wchodzi kompleks witamin: E,C i Prowitamina B5 które odbudowują strukturę włosa, i sprawiają że stają się one silniejsze i mocniejsze jak nigdy dotąd.

Świetny szampon 😉

Moim skromnym zdaniem firma Dabur zasługuje na miano Mistrza w pielęgnacji włosów. Odkąd zaprzestałam używania drogeryjnych szamponów i przerzuciłam się na szampony i serum marki Dabur zobaczyłam na własne oczy co to znaczy piękne włosy. Ten szampon jest równie dobry i podobny w działaniu do oliwkowego z tejże firmy ( właśnie szampon oliwkowy i cytrynowy są moimi ulubieńcami). Szampon witaminowy pięknie pachnie i świetnie się pieni. Mimo iż ma perłową konsynstencję wogólę nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Tylko Daburowe szampony sprawiają, że moje włoski są świeże nawet na drugi dzień. Po umyciu i zastosowaniu kropli serum na Blask z tej samej firmy - rozczesywani, suszenie i modelowanie zajmuje mi ok. 20 min. ( kiedyś trwało nawet ok.godziny. Jedyny minus to niestety cena i dostępność (ja kupuję na Allegro albo w Magicznych Indiach) zazwyczaj robię zbiorowe zakupy np. Dwa szampony, pasta i krem. Polecam wypróbować jakiś szampon z tej firmy- napewno pokochacie go Wy i wasze włosy.

Używam tego produktu od: od miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie