Avon, Planet Spa, Oriental Radiance, Energising Face Mask (Energizująca maseczka do twarzy)

Oczyszczająco-energizująca maseczka do twarzy z ekstraktem z białej herbaty oczyszcza skórę, usuwając zanieczyszczenia i martwy naskórek. Pomaga zachować równowagę skóry, oczyszcza ją, usuwając zanieczyszczenia i martwy naskórek. Przy regularnym stosowaniu pomaga zachować równowagę skóry. Biała herbata jest znana ze swoich właściwości antyoksydacyjnych, nadając skórze zdrowy i młody wygląd. Testowana klinicznie i dermatologicznie. Jak stosować: nałóż na skórę twarzy cienką warstwę maseczki, pozostaw na parę minut i dokładnie spłucz.

Cera
Struktura
lekkie
krem

Efektów brak!

Bardzo przeciętna maseczka jak na Planet Spa.
Ani jej działanie , ani zapach nie przypadł mi do gustu.
Zapach nie jest przyjemny , nie ma nic wspólnego z odświeżeniem ,
ja głównie wyczuwam alkohol , nie jest to przyjemnością czekać 20 minut aż maseczka zastygnie (jest to maseczka typu peel off)
wąchając nuty alkoholowe.

Efektów działania nie zauważyłam , ani nie pomaga ,
ani nie szkodzi.

Ni to dobre, ni to złe.

Przekonana o tym, że maseczki z Avonu są dobre, sięgam po nowe, w ramach próby i zwykle jestem zadowolona z kolejnego nabytku, ale jakby to powiedzieć- maseczka do twarzy z białą herbatą okazała się niestety niewypałem.

jestem na nie

Nic nie wnosząca maska. Z całą pewnością mnie nie energetyzowała. Przyjemnie pachnie. Jest to maska peel-off, ale trzeba nałożyć dosyć sporo na twarz, żeby ściągnąć ją w jednej części. W zasadzie nic nie robi na twarzy. Może coś tam oczyszcza, ale tylko i wyłącznie dlatego, że w składzie dosyć wysoko jest alkohol.

Nijaka

Jest okej, ale nie daje żadnego efektu, w przeciwieństwie do innych maseczek z Avonu. Kupiłam parę, po których naprawdę widać różnice na skórze, a to jedyna która nic nie daje. Nic specjalnego. Peeling z tej serii jest bardzo fajny, jednak nie radzę jej kupować do zestawu. Lepiej kupić jakąkolwiek inną z Avonu.

Jest niezła

Maseczka Avon Planet Spa, Oriental Radiance jest typem maseczki peel-off. Łatwo się nakłada,ja akurat preferuje taką gęstą konsystencję. Z łatwością ściąga się ją jednym ruchem z twarzy. Wygładza i pozostawia miękka skórę twarzy.

niestety ale nie

Maseczka nie robi szalu , w sumie nic prócz lekkiego wygladzenia cery kilka minut po jej sciagnieciu.
Trzeba szybko ja nakładać bo robi sie gęsta.
Ściąga sie łatwo po 20minutach.
Efektów nie daje. Czy warto? Mozna bo nie zaszkodzi cerze , taka chwilowa przyjemność spa.
Ja ogolnie nie kupie jej ponownie.

nie do końca warto

Mimo wielu zalet nie powala swoją jakością i działaniem. Przed użyciem miałam dość duże oczekiwanie wobec tego produktu, niestety jak to często bywa, rozczarowałam się, a zapewnienia producenta odbiegają od rzeczywistości........
Jak za produkt w tej cenie to naprawdę nie warto inwestować w tą maseczkę. Poza przyjemnymi walorami estetycznymi nie jestem w stanie wymienić pozytywnych efektów zastosowania tego produktu.

MOCNO PRZECIĘTNA...

Spośród preparatów z serii Planet Spa Avon miałam okazję wypróbować już niejedną maseczkę do twarzy, a peeling enzymatyczny akurat testuję. Zdecydowanie bardziej odpowiadają mi produkty na bazie glinki, które w widoczny sposób poprawiają stan mojej cery. Z kolei te z gatunku "peel of" nie są, niestety, zbyt efektywne...

ZALETY:
+ WYDAJNOŚĆ:
stosuję 2 x tydzień i po trzech miesiącach z wolna zbliżam się do końca opakowania.

WADY:
- DZIAŁANIE:
stan cery poprawia DORAŹNIE; gdy wreszcie uda się nam ją spłukać, przez kilka godzin będziemy cieszyć się jej pozytywnym wpływem na skórę; później nie sposób zauważyć, że faktycznie zastosowaliśmy na twarz jakąś kurację,

- PROBLEMATYCZNA APLIKACJA:
teoretycznie jest to preparat "peel of", niestety nie zasycha prawidłowo; po 5-10 minutach trzeba ją miejscami zmywać asekurując się dobrym żelem myjącym do twarzy,

- OPAKOWANIE:
pod stwierdzeniem, że "im bliżej do końca opakowania tym ciężej ją z niego wydobyć" podpisuję się obiema rękami; skuteczne byłoby przecięcie osłony nożyczkami, jednak to rozwiązanie jest mało higieniczne,

- CENA:
opłaca się nabyć ją wyłącznie w promocji.

REASUMUJĄC:
Nie polecam. Efekty działania tego kosmetyku są wymierne. Poprzednia jego wersja przynajmniej dawała się jako-tako ściągać z twarzy, a przy tej maseczce trzeba się solidnie nagimnastykować, by oczyścić twarz.

Ponadczasowy hit

Jak dla mnie to jedna z najlepszych maseczek z Planet Spa na stałe gości w mojej kosmetyczce. Świetnie oczyszcza pory. Skóra jest po niej odczuwalnie odświeżona, ma ładny koloryt i jest gładka. Na początku maseczka ma żelową lepką konsystencję i dość długo zastyga, ale efekt jest wart czekania

bez szału

Ma gęstą, żelową, lepką konsystencję. Fajnie rozprowadza się ją na buzi. Plusem maseczek peel off jest to, że praktycznie same "schodzą" nam z twarzy, albo są łatwe do usunięcia jednym ruchem. Nie za gruba warstwa kosmetyku wystarczy, aby po 15-20 minutach nasza buzia była maksymalnie odświeżona. Skóra jest gładka, kosmetyk lekko koi zaczerwienienia, ale szału nie robi. Jest łatwo dostępna w katalogach avonu. Za tubkę 75ml płacimy ok 10zł. Sama tubka jest zgrabna, ładnie się prezentuje. Nie ma problemu z wydobyciem kosmetyku. Maseczka jest też wydajna.

Po prostu nie!

Jak w tytule - na pewno więcej nie skorzystam, nawet jakby mi ją dawano w prezencie. Pisząc recenzję mam ją co prawda na twarzy :-D ale chcę się po prostu jak najszybciej pozbyć tego "dziadostwa", a nie mam w zwyczaju wyrzucać niewykończonych produktów w kosz. Chyba że mają działanie szkodliwe, ale w przypadku tej maseczki jej jedynym plusem jest właśnie to, że nie szkodzi ;-P No dobra, minimalnie jeszcze wygładza skórę, ale na tym koniec.

Opakowanie standardowe, ale pod koniec faktycznie ciężej cokolwiek ze środka wydobyć -_-
Konsystencja gęstego żelu, dosyć szybko zastyga, więc trzeba z nią sprawnie pracować, aby wszystko równomiernie rozprowadzić
Zdejmuje się dość łatwo, zazwyczaj już za jednym pociągnięciem
Jestem chyba wyjątkiem, który nie wyczuwa alkoholu, ale faktycznie przez pierwsze chwile szczypie w oczy potwornie. Sam zapach znośny, taki "pseudoziołowy" nawet ;-O
Działanie znikome, coś tam wygładza, coś tam zmiękcza, ale to nie jest to! Za te 10zł polecam inne Planet Spa, na tę szkoda czasu i pieniędzy. Z "oczyszczająco-energizującym" opisem to producent totalnie popłynął... a obok białej herbaty to ona chyba tylko leżakowała ;-D Idę ściągać, nie polecam!

...

Sama nie wiem , czy ta maska coś robiła jedynie co zauważyłam że skóra po zastosowaniu jest gładka .
Plusy :
- miękka gładka skóra
Minusy :
- długo wysycha
- zapach straszny przy każdym użyciu czuć alkohol aż szczypie w oczy
- przy końcówce ciężko coś wycisnąć .
- cenna
Czy kupie ponownie nie ..