Mrs. Potter´s, Szampon do włosów przetłuszczających sią z ekstraktami z arniki i rozmarynu

Szampon z ekstraktem z arniki i rozmarynu został opracowany przy zachowaniu tradycyjnej receptury w połączeniu z nowoczesną technologią, tak aby zapewniał optymalną pielęgnację włosów przetłuszczających.

jedyny plus to zapach

Masakra!!
Mam krótkie i cienkie włosy,które myję co drugi dzień. Zazwyczaj po myciu nie stosuję odżywek bo po prostu nie muszę, ale po tym szamponie... DRAMAT! Miałam tak splątane i szorstkie włosy,że rozczesując wyrwałam kołtun z głowy! No chyba nie na tym to ma polegać. Nie widzę żadnych rezultatów, włosy tłuszczą się tak samo.

Niestety, chyba będzie to produkt do mycia podłogi.

Jedynym plusem jest śliczny zapach, który utrzymuje się jeszcze po spłukaniu.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: raz i starczy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

taki sobie normalny

lubię ten szampon, ale żadnych achów nie będę wypisywać, ponieważ:
świeżość włosów po umyciu trwa max. do półtora dnia,
plącze włosy, więc potrzebna jest odżywka,
pachnie ziołowo, przyjemnie,
jest gęsty, a więc wydajny i cenowo przystępny.

Używam tego produktu od:

Siuuuper :)

Normalniutko wymylam nim wloski kilka razy i po pierwsze cuuuuuuuuudownie pachnie normalnie idzie sie zakochac w tym zapachu dlugo sie zapach utrzymuje na wloskach. A co do przestluszczania mam suche wlosy ale tak godzine po wymyciu juz wydaja sie tluste i ten szamponik sobie z tym poradzil. Moje wloski zachowaly swiezosc od rana do wieczora :)

Używam tego produktu od::P
Ilość zużytych opakowań:Kilka razy :)

Salon fryzjerski

warto sprobowac

Nareszczcie szampon, po ktorym widac efekty. Wlosy mniej sie przetluszczaja, dluzej sa swieze.
Nie zauwazylam, zeby sie wysuszaly, bo nakladam odzywke. Ladnie pachnie, do tego nie jest drogi i w duzej butelce.

Używam tego produktu od:

Jeśli zmniejszenie przetłuszczania oznacza po prostu wysuszenie włosów, to ja za takie coś dziękuję. Kupiłam w ciemno, tylko dlatego, że niska cena i ogromna pojemność. Męczyłam się z nim parę dobrych miesięcy- nic nie ubywało. Po umyciu włosy były takie chropowate, wysuszone, masakrycznie splątane- nie, nie i jeszcze raz nie! Może i się mniej przetłuszczają, ale i tak musiałam myć włosy codziennie. Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

najlepszy szampon !

najlepszy szampon do mojego siana!sprawia ze włosy są miekkie i świeże.co prawda wysusza troche,ale za to wlosow nie musze myc codzien,ale co 2 dni i wygladaja w miare ładnie.za ta cene boski.co prawda ma ohydny,gorzki zapach,ale da sie wyżyc :D

Używam tego produktu od: długiego czau:P

doskonały zamiast Ludwika

Ten szampon wspaniale radzi sobie z tłuszczem, świetnie się pieni, wystarcza niewielka ilość, żeby umyć cały stos... tłustych naczyń. Używam go w kuchni i w łazience.
Włosy umyłam nim kilka razy. Były tak splątane, suche, sztywne, że nie da się tego opisać. Dodatkowo szampon powoduje ogromne swędzenie i łupież. Skóra wcale nie przetłuszcza się wolniej. Przez podrażenienia dzieje się to nawet szybciej. Zapach średnio przyjemny, trawiasty.
Po prostu jedna wielka tragedia, pragnę przestrzec wszystkich - nie skuście się na ładną butelkę i słoneczno-żółty kolor szamponu. Chyba, że potrzebujecie czegoś zamiast detergentów do sprzątania.

tylko do baardzo tłustych

Szamponik jest przeznaczony według mnie do włosków bardzo tłustych,bo moje ze skłonnością do przetłuszczania wysuszył,zrobiły się szorstkie,trudne do rozczesania i jakieś takie matowe.Mimo dużej wydajności,ceny na kazda kieszeń,przyjemnemu zapachowi,nie wróce już do niego

naprawdę przyzwoity

Przywoity szampon i niska cena.
Bardzo miły w użyciu - dobrze się pieni, ładnie pachnie. Rzeczywiście - jest bardziej "ziołowy" niż "chemiczno-mydlany".
Włosy są po nim świeże i błyszczące.

W działanie przeciwprzetłuszczające nie wierzę w przypadku żadnego szamponu, więc i tutaj nie czułam się jakoś specjalnie zawiedziona, że i muszę myć głowę codziennie.

dobry

Włosy po nim wcale nie przetłuszczają się mniej, ale przyjemnie się go używa. Przypomina mi ziołowe szampony z dawnych lat, kiedy w szamponach więcej było ziół, a mniej chemii. Dobrze się pieni, nie powoduje podrażnień, odświeża, jest wydajny. Zapach bardzo przyjemny, ziołowy.

Nic takiego

Taki sobie zwykły szampon do włosów. Nie hamuje, ani nie przyspiesza przetłuszczania, ma gęstą konsystencję, po której włosy w dotyku są miłe, dobrze się pieni, zapach niespecjalny - pachnie tak niepociągająco zielskiem, posiada dużą i nieporęczną butlę. Coś jeszcze chciałam dodać, ale zapomniałam.
Aha, głowa mnie po nim nie swędziała !