Schwarzkopf Gliss Kur, Oil Nutritive, Ekspresowa odżywka regeneracyjna (nowa wersja)

Ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Oil Nutritive z 8 cennymi olejkami upiększającymi i kompleksem z płynną keratyną, do włosów podatnych na rozdwajanie. Natychmiast ułatwione rozczesywanie oraz do 95% mniej rozdwojonych końców*.
*w porównaniu do włosów przed pielęgnacją.
Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć! Spryskać wilgotne lub suche włosy. Nie spłukiwać.

Ciekawa

Odzywka idealnie sprawdzi się na włosach półsuchych, wówczas można uzyskać najlepsze rezultaty.
Aplikacja jest prosta i wygodna - wystarczy spryskać włosy. Można ją stosować na sucho i mokro, ja osobiście wole na półsuchych. Gdy nakładam ją na suche włosy szybciej się przetłuszczają. Ułatwia rozczesywanie włosów, wygładza je oraz nadaje blasku. Po kilku opakowaniach włosy są faktycznie w lepszej kondycji, końcówki nie kruszą się, włosy są wzmocnione i zregenerowane.

Nadaje blask

u mnie odżywka świetnie się sprawdziła jako końcowa pielęgnacja włosów po umyciu i delikatnym osuszeniu nakładam ją na włosy sprawia że włosy lepiej się rozczesują są gładsze i zdyscyplinowane Miękkie w dotyku i wyraźnie zdrowsze poza tym odżywka dodaje włosom mega blasku i lekkości nie obciąża i nie przetłuszcza włosów nie pojawił się również łupież po stosowaniu Jak dla mnie jest bardzo dobra solidne opakowanie z mocnym atomizerem fajną szatą graficzną i magicznym płynem wewnątrz który leczy moje włosy

Jest ok.

Odżywka w sprayu o fajnym zapachu i fajnym działaniu.
Po odżywcze włosy lepiej się rozczesywaly, ładnie polyskiwaly, odbijaly światło i były miękkie.
Odżywka nie poprawia jednak kondycji włosów lecz pomaga w ich stylizacji i jest doraźna pomocą w rozczesywanie po umyciu.
Trochę mało wydajna, szybko ja zuzylam po połowa produktu lądowała na podłodze ponieważ atomizer trochę pryska na boki.

Jako "wykończenie" pielegnacji idealna:)

Jak w tytule, jako "wykończenie" dziala super bo fajnie wygladza i zabezpiecza wlosy dzieki silikonom i olejkom :) Nakładam ja na mokre wlosy przed samym suszeniem. Jesli zdarzy mi sie uzyc zbyt malo dociazajaca odzywke po myciu to ta odzywka robi cala robote i jest ok :) Uzywam jej juz dosyc dlugo i wiem, ze nie dziala tak jak w opisie producenta, ale jej dzialanie w zupelnosci mi wystarcza.

Bez spłukiwania w sam raz

odżywka idelanie nadaj się dla osób biegających i nie mających czasu na dłuższą pielęgnację. Zawarstwa w odzywce keratyna pieknie odbudowuje strukture włosa dzięki czemu wydają sie zadabne i odzywione. Po odżywce rozczesanie włosów to nie problem.

Nic się nie stało

Ta odżywka nie robi nic, a są takie, które coś robią. Rzadko, bo rzadko, ale jednak. Mam cienkie wysokoporowate włosięta. Zapach ta odżywka ma ładny, atomizer działa sprawnie, tyle. Obietnice producenta nie spełnione.

Inna niż wszystkie

Używałam różnych rodzajów odżywek z tej serii, każda wydawała mi się identyczna, ale jedna perełka wybiła się spośród takich samych koleżanek. Tą odżywkę uwielbiam ja i kochają moje włosy. Jest idealna dla mojego typu włosa, regeneruje, skutecznie nawilża, wygładza i nadaje im miękkości. Do tego pomaga przy rozczesywaniu. Opakowanie ładne, atomizer też bardzo fajny, gdyż uzyskujemy lekką mgiełkę, a nie wylewamy prawie cały produkt na raz. Nie wiem czy to dlatego, że bardzo dużo jej używam (codziennie, po kilka razy), ale jest mało wydajna. Opakowanie starczyło mi na ok. 3 tygodnie.

Dobry

Odżywka regeneracyjna Gliss Kur Oil Nutritive z 8 cennymi olejkami upiększającymi i kompleksem z płynną keratyną, do włosów podatnych na rozdwajanie. Ogranicza ona bardzo puszenie włosów. Idealna na zniszczone włosy. Stosuje ją zawsze przed prostowaniem włosów. Cena dość niska

Warto spróbować

Kupiłam jako szybki produkt, który miałby pomóc w rozczesywaniu włosów i w tym zakresie sprawdza się świetnie. Niestety włosy po wyschnięciu bardzo się elektryzują, co nie miało nigdy nie miejsca przy innych produktach. Z tego powodu będę szukać czegoś innego.

ułatwia rozczesywanie

Odżywkę kupiłam dla dziewczynki z rodziny, która ma włosy długie i trudne do rozczesnia.
Typowo dziecięcy spray z Isany nie rozwiązał problemu, natomiast ta odżywka jest świetna. Stosowana na suche włosy w sekundzie sprawia, że z łatwoscią można je rozczesć, a matowe wlosy po wysuszenia delikatnie lśnią.
Zapach trochę "babciny", ale dziecku nie przeszkadzał.
Wydajnośc bardzo dobra, opakowanie ładne i praktyczne.

Jestem zadowolona i polecam. Nie wiem tylko czy z powodu zapachu nie kupię innej odżywki Gliss Kur.

Dobra odżywka

Ta odżywka z serii odżywek na suche włosy Gliss Kur w mojej top liście zajmuje 2 miejsce tuż po różowej tylko ze względu na niezbyt przyjemny zapach. Odżywka działa na włosy zdecydowanie regenerująco, włosy po użyciu jej pozostają nawilżone aż do mycia, podkreśla i wydobywa skręt. Jest wydajna i nie wymaga zbyt dużo psiknięć.

Może być

Do kupienia skłoniła mnie opinia jednej z blogerek. Na pierwszy rzut oka ładnie opakowanie, ładny zapach, dobrze się nakłada. Czy zdziałał cuda? Niezbyt. Dobry produkt po umyciu, dobre nawilżenie. Niestety używałam lepszych poroduktów.
Polecam osobą, które mają mało problematyczne włosy.