Schwarzkopf Gliss Kur, Oil Nutritive, Ekspresowa odżywka regeneracyjna (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.49/5

Ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Oil Nutritive z 8 cennymi olejkami upiększającymi i kompleksem z płynną keratyną, do włosów podatnych na rozdwajanie. Natychmiast ułatwione rozczesywanie oraz do 95% mniej rozdwojonych końców*.
*w porównaniu do włosów przed pielęgnacją.
Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć! Spryskać wilgotne lub suche włosy. Nie spłukiwać.

w sprayu
bogate
do włosów farbowanych, do włosów długich, do włosów suchych i zniszczonych
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
regenerujące, wzmacniające
dwufazowa

Średnio wypadła

Bardzo lubię odżywki w wersji spray bez spłukiwania. Zazwyczaj trafiałam na dobre odżywki tej firmy jednak ta wersja nie do końca spełnia moje oczekiwania. Miało odbyć się bez szarpania włosów ale inaczej grzebień nie chciał się ruszyć. Trochę się zawiodłam bo myślałam ze będzie to kolejna udana perełka która zostanie ze mną na długo,no cóż chyba się nie polubimy

Piękny zapach

Ekspresową odżywkę do włosów kupiłam w Rossmann za niecałe 10 zł. To moja Pierwsza A tego typu odżywka, zazwyczaj używam produkty do spłukiwania.

Produkt posiada formułę dwufazową, która musimy przez użyciem wymieszać. Odżywka jest idealna do stosowania na suche jak i mokre włosy. Bardzo ułatwia rozczesywanie jak i układanie włosów. Włosy po użyciu są błyszczące, odżywione i nie puszą się.
Produkt jest bardzo wydajny, ja używam 4 psiknięcia na długie włosy i to w zupełności wystarczy. Kiedyś użyłam większą porcje i moje włosy były zbyt obciążone.

Odżywka przepięknie pachnie, no po prostu cudownie. Zapach bardzo długo utrzymuje się na włosach.

Opakowanie w formie butelki z atomizerem działa płynnie i sprawnie. Nic się tutaj nie zacina.
Złota naklejka na butelce z holograficznym złotym motywem wygląda bardzo gustownie.

Cudowna!

Super odżywka, która ułatwia rozczesywanie włosów. Jedna taka butelka, która wygląda niepozornie przy regularnym stosowaniu starcza na kilka użyć - mega wydajność w niskiej cenie (max 12 zł, a często dużo taniej na promocji) ! Co tu więcej mówić - ma śliczny, dosyć intensywny zapach, spryskanie suchych włosów w ciągu dnia je odświeża i wyglądają promiennie i ładnie. Odkąd ją stosuję nie widzę już żeby moje włosy aż tak się rozdwajały jak kiedyś - a uwierzcie mi, miałam z tym wielki problem.
Jest to odżywka kompletna, którą polecę każdemu!

Bardzo dobra!!

Odżywka znajduje się w wygodnym, lekkim, trwałym, plastikowym, ładnym opakowaniu z atomizerem, się nie zacina i rozpyla przyjemną, drobną mgiełkę.

Posiada ona formułę dwufazową, więc trzeba wstrząsnąć buteleczkę przed użyciem. Formuła ładnie się łączy i odżywka jest gotowa do zastosowania.

Produkt ma ładny, delikatny zapach.

Aplikacja jest bardzo wygodna i przyjemna- wystarczy spryskać włosy (ja zużywam na swoje długie włosy około 4 pompek/psiknięć).
Można stosować i na suche i na mokre włosy- co też robiłam.

Odżywka sprawia, że włosy są wygładzone, nie elektryzują się i delikatnie pachną. Ułatwia też rozczesywanie włosów na czym najbardziej mi zależy podczas stosowania odżywek ekspresowych.
Po dłuższym okresie regularnego stosowania zauważyłam, że moje włosy zostały zregenerowane- stały się mięciutkie, gładkie, mniej się plączą i wyglądają zdrowiej.

Dodatkowo odżywka jest bardzo wydajna- starcza na kilka miesięcy (ja stosuję dwa/ trzy razy dziennie), łatwo dostępna, a cena jest w miarę okey.

Moje włosy bardzo polubiły się z tym kosmetykiem, działanie jest naprawdę świetne, polecam.

Nawet, nawet

Ciężko mi jest znaleźć dobrą odżywkę bez spłukiwania do włosów, która zadowoli mnie w 100%. Zachęcona pozytywnymi opiniami sięgnęłam po ekspresową odżywkę regeneracyjną GLISS KUR. Odżywka znajduje w świetnej buteleczce ze sprayem, co jest według mnie bardzo przyjemne w używaniu. Pomaga mi rozczesać moje cienkie włosy, które bardzo lubią się platać po umyciu. Na pewno poprawia kondycję, wygląd włosów, jednak znowu nie w aż takim wielkim stopniu. Lekka formuła.nie obciąża włosów, jednak szybko w nie wnika . Właśnie mi się kończy mi się pierwsze opakowanie. Na pewno kupię następne. Jednak nie ma co oczekiwać cudów. Mi po prostu posłuży jako pomoc w rozczesywaniu, żeby było bardziej delikatne. No i żeby włosy nie były napuszone :) po użyciu odżywki są gładsze. Jednak nie zregenerowała suchych i lekko zniszczonych końcówek. Mimo to przyjemna w codziennym stosowaniu.

Jedna z lepszych

Byłam zaskoczona, bo z tej serii odżywki nie za bardzo mi pomagały, a tutaj co prawda dalej za dużo mi to nie dało, ale po raz pierwszy dostałam "jakiś" efekt. Moje przesuszone kłaki były MIKROSKOPIJNIE mniej miotlaste niż najpierw, ale po 5 minutach wracały do początku.

Świetna

Używam całej linii produktów Oil Nutritive i jestem bardzo zadowolona z efektów. Włosy są gładkie, elastyczne, odżywione. Szampon, odżywkę i maskę wzbogacam o stosowanie ekspresowej odżywki, która sprawdza się, kiedy moje włosy są po gorącej stylizacji np suszeniu i prostowaniu. Spryskanie gotoiwej fryzury zapewnia włosom blask. Włosy nie są suche ani matowe, wyglądają zdrowo! Świetny produkt, nie obciąża, polecam!

Moim największym problemem w pielęgnacji włosów jest to, że okropnie się kołtunią. W ich codziennym rozczesywaniu pomaga mi jak narazie jedynie odżywka Gliss Kur.

Ekspresowa odżywka regeneracyjna

Z naturalnych czarnych włosów przeszłam na platynowy blond, po roku wróciłam do swojego koloru niestety moje włosy były w opłakanym stanie. Łamliwe, rozdwajające się końcówki, przesuszone. Ta odżywka pomogła mi w walce o przywrócenie dawnej kondycji włosów. Ułatwiła mi rozczesywanie, a po rozjaśnianiu miałam z tym ogromny problem. Włosy zaczęły z czasem nabierać blasku, gdzie wcześniej były matowe i wyglądały jak siano. W samym wyglądzie zauważyłam ogromną poprawę, odżywka sprawiła że stały się gładkie i lśniące. Coraz mniej się łamały. Na rozdwojone końcówki za bardzo nie pomogła ale po podcięciu nie rozdwajaniu się tak szybko i w takiej ilości. Jestem zadowolona ponieważ przy niewielkim wysiłku dostałam niesamowity efekt. Nie wszystkie reklamy kłamią. Jednak trzeba uważać z aplikacją aby nie zmoczyć podłogi, ponieważ robi się bardzo śliska powierzchnia i łatwo się przewrócić. Zawsze po nałożeniu staram się przetrzeć podłogę albo robić to nad wanną. Dodatkowym atutem produktu jest zapach i ładne opakowanie. Plusem jest dostępność, praktycznie w każdej drogerii i hipermarkecie ( bynajmniej ja nie miałam z tym problemu). Polecam bo naprawdę warto.

Magiczna !!

Zakupiłam ją ze względu na pozytywne opinie i skuszona firmą, którą lubię i mam sprawdzoną, że jej produkty są godne polecenia. Tym razem również się nie zawiodłam. Mam bardzo długie włosy, które przy nieodpowiednich produktach bardzo mocno się plączą. Odżywki używam głównie po myciu aby włosy schnąc były zdyscyplinowane, odżywione, łatwo się rozczesały i nie puszyły. Jestem bardzo zadowolona z efektu ponieważ dyscyplinuje niesforne kosmyki, regeneruje końcówki i ujarzmia pasma. Dodatkowo wygładza jeśli nałoży się ją na suche włosy nie dając efektu przetłuszczenia.
Opakowanie jest wygodne, poręczne i pojemne a aplikacja łatwa wystarczy rozpylić. Zapach przyjemny. Ogólnie włosy wyglądają na zdrowsze.

Mój pewniak

Kupiłam ją około 2 lata temu, mam cienkie, długie włosy z tendencją do rozdwajania, powiem tyle: DZIAŁA!
Zauważyłam o wiele mniejsze rozdwajanie, psikam nią przed każdym rozczesaniem, dzięki czemu włosy się nie plączą (przy tak częstym używaniu nie obciąża włosów). Ładnie pachnie i wygładza włosy, czasem używam ją jako stylizatora, gdy noszę fale po warkoczu (po rozplątaniu włosów psikam i wgniatam ją we włosy, dzięki czemu znika puch, a fale są podkreślone). Do tego niska cena i duża wydajność!

jest fajna

Kupiłam ją bo ma wiele pozytywnych opinii w internecie. Szukałam akurat czegoś na zniszczone włosy. Muszę powiedzieć, że po jej stosowaniu zauważyłam że włosy mniej się łamią i rozdwajają, łatwiej jest mi je rozczesać po umyciu. W sumie to wgl nie mam z tym problemu. Włosy wyglądają dużo zdrowiej. Polecam