Garnier, Fructis, Gęste i Zachwycające, Odżywka wzmacniająca do włosów (stara wersja)

Carnier Fructis Gęste i Zachwycające to pogrubiona struktura - włosy grubsze w dotyku. Wyraźnie gęstsze, bujne i silne włosy, a jednocześnie aksamitnie miękkie i sprężyste - to wszystko dzięki odzywce Garnier Gęste i Zachwycające. Innowacyjna molekuła wnika do włókna włosa pogrubiając jego strukturę i tworząc długotrwały efekt gęstości włosów, który kumuluje się po każdej aplikacji. Kremowa formuła odżywki Garnier sprawia, że włosy stają się wyraźnie piękniejsze, miękkie w dotyku, sprężyste i łatwe do ułożenia. Pogrubienie struktury włosa, widocznie bujne i silniejsze włosy. Z każdą kolejną aplikacją dodana struktura pozostaje we włóknie włosa, włosy wyglądają jakby było ich więcej.

Dobra odżywka

Odżywka powinna wygładzać i pomagać w rozczesywaniu i ta spełnia swoje zadanie. Nie zauważyłam pogrubienia, ale pewnie dlatego, że moje włosy są mocne, grube i gęste, zresztą nie oczekiwałam jakichś spektakularnych efektów.

+pomaga w rozczesywaniu,
+wygładza włosy,
+nie obciąża i nie "oklapuje" ich,
+ma fajną konsystencję, nie za rzadką, ale też nie bardzo zbitą,
+śliczny słodkawy zapach,
+cena w promocji bardzo przystępna, za dwie zapłaciłam 6,99 zł,

-nieco niewygodne opakowanie, produkt stoi jakby do góry nogami i otwarcie jest ciągle brudne.

Polecam!

Odżywkę kupiłam razem z szamponem, chciałam przetestować ten duet. Włosy mam dość gęste, więc nie zauważyłam jakiegoś efektu wow, ale cieszę się z tego bo zależało mi bardziej na wzmocnieniu. Włosy po użyciu jej są nawilżone i lepiej się rozczesują. Zapach jest cudowny, utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas. Jeśli chodzi o wydajność, dla mnie szampon szybko się skończył bo mam długie włosy, ale to chyba logiczne.

po prostu odżywka

Odżywka jak odżywka, spełnia swoje zadanie, nawilża włosy, wygładza i ułatwia ich rozczesywanie ale na pewno nie sprawia, że włosy są gęstsze. Przynajmniej ja nic takiego nie zauważyłam. Lubię ją za zapach, konsystencję i działanie odżywcze, ale nic poza tym :)

Odżywka jak dla mnie super. Nie przetłuszcza włosów i nie obciąża ich. Zapach - bardzo przypadł mi do gustu. Włosy łatwo się po niej rozczesują, więc koniec z ich wyrywaniem, Włosy nie elektryzują się po niej i są fajnie wygładzone. Zdecydowanie polecam. Minusem, jak dla mnie, jest jej wydajność.

Taka nawet

Odżywka bardzo ładnie pachnie, jest odrobinę rzadka. Troche wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie. Cena jednak troche za wysoka co do jakości. Nie zauważyłam, żeby włosy były bardziej gęste, ale podchodziłam do tego sceptycznie bo przecież odżywki nie nakłada się na skórę głowy. Cudów nie zdziała, ale też nie zaszkodzi.

Moze byc ale nie wyroznia sie

Sprawdzila mi sie zolta odzywka Fructis, wiec chcialam sprobowac i tej. Konsystencja jest dosc gesta, nie splywa z wlosow. Zapach slodkawo-owocowy, nic szczegolnego, tu zolta wersja byla lepsza. Wlosy dobrze sie rozczesuja choc przed rozczesaniem wydaja sie byc troche poplatane. Odzywka daje dobry poslizg jak sie ja naklada. Brakuje mi wiekszego dociazenia.

Dodaje MOCY ale bez WOW.

Mam długie włosy, które lubią testować różne odżywki- dlatego kupiłam ją w Rossmann. Przyjemnie pachnie, jest gęsta i nie spływa z włosów. Ułatwia rozczesywanie, ale nie zauważyłam efektu "pogrubienia".
Ogólnie polecam!

klapa

Kupiłam razem z wersją zieloną za 5 czy 6 zł i także się nie sprawdza (za to wersja żółta i pomarańczowa rewelacja).
Ma dosyć lekką formułę, ale nie jest za rzadka czy nie spływa z włosów. Zmiękcza naprawdę minimalnie. Nie dociąża włosów, muszę się wspomagać odżywką w sprayu inaczej włosy są mega poplątane po umyciu. Nie są po niej gładsze, bardziej śliskie czy miękkie. Jak moje włosy są w dobrym stanie mimo farbowania, bo prostownicę odłożyłam, to po niej zrobiły się suche. Nie wiem czy to zasługa tylko jej czy też wersji zielonej, bo używałam obu na przemian, ale włosy naprawdę są suche, co znaczy nie tyle, że wysusza co że naprawdę jest słaba i wiele w pielęgnację nie wnosi.

Zero efektu

No niestety, ani gęste, ani zachwycające włosy po tej odżywce (stosowanej z szamponem) nie są. Odżywka jak każda-ułatwia rozczesywanie i na tym koniec plusów. Nie kupię ponownie na pewno.

Raczej nie kupię ponownie

Odżywkę stosowałam wraz z szamponem, mając nadzieję, że może odżywka wzmocni efekt szamponu. Jednakże wzmocniła ich cienkość i przetłuszczanie.
Jedynym plusem są : łatwe rozczesywanie oraz zapach.
Osobiście nie polecam żadnych odżywek.

Zdecydowanie nie polecam

Kupiłam ten produkt, ponieważ dość długi okres czasu używam szamponu z tej samej serii, który świetnie się u mnie sprawdza włosy są gęste i mają dużą objętość. Niestety ta odżywka to dla mnie porażka użyłam jej tylko dwa razy. Po pierwszym użyciu włosy już po kilku godzinach od umycia zrobiły się tłuste i oklapnięte, a co najgorsze od tej odżywki pojawił się na mojej głowie łupież (nigdy wcześniej nie miałam łupieżu) i to niestety w dużej ilości, gdy ostawiłam tą odżywkę, kupiłam nizoral, na szczęście już po pierwszej saszetce pozbyłam się łupieżu, ale nigdy więcej nie wrócę do tej odżywki. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: użyłam tej odżywki 2 razy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Super

Piękny zapach. Robi to co zapewnia producent. Nie obciąża, nie przyspiesza przetłuszczania. Gęsta konsystencja. Ułatwia rozczesywanie a z szamponem działa jeszcze lepiej

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1