Paese, Matujący puder mineralny do twarzy

Paese, Matujący puder mineralny do twarzy

Mineralny puder matujący składa się w 60% z naturalnej glinki, wydobywanej w basenie Morza Śródziemnego w okolicach Katalonii. Glinka ta widocznie wpływa na poprawę metabolizmu skóry, uwalniając od niej substancje czynne, sole mineralne i niezbędne dla skóry oligoelementy. Zawarte w niej pierwiastki dotleniają skórę, ułatwiają penetrację składników odżywczych do naskórka. Zapewniają równowagę i stabilność procesom regeneracji skóry. Pomagają usunąć toksyny, zanieczyszczenia i zbędne produkty przemiany materii. Puder mineralny to kosmetyk wielofunkcyjny; można stosować go jako puder wykończeniowy, ale również polecany jest jako podkład. Dobrze kryje niedoskonałości skóry i wyrównuje jej koloryt. Aby uzyskać mocniejszy efekt krycia, puder może być nakładany na morko, lub nabudowywany warstwa po warstwie. Puder doskonale matuje, działa ściągająco i przeciwbakteryjnie, wchłania nadmiar sebum, dba o prawidłowe Ph naskórka.

całkiem fajny

MIneralny Podkład od PAESE, który gdyby to że nie to że nie trafiłam z kolorem na pewno bym go używała. Świetnie się go nakłada zdecydowanie najlepiej pędzelkiem. Puder który mnie zachwycił chociaż początkowo do sypkich pudrów nastawiona jestem sceptycznie. Podkład kryje średnio dla cery idealnej lub z drobnymi niedoskonałościami świetnie się sprawdzi. Nie tworzy maki na twarzy jak inne pudry czy podkłady. Polecam

MÓJ HIT

Używam go od wielu lat,mam cerę mieszaną z pojawiającymi się niedoskonałościami i muszę powiedzieć,że moja buzia go lubi.Może nie matuje na cały dzień (nie spotkałam zresztą takiego)ale i tak dobrze się spisuje.Ze względu na skład sprzyja cerze i nie powoduje zapychania.Nie czuję go na twarzy,wygląda naturalnie (używam jasnego beżu bo naturalny jest za ciemny)działa lekko kryjąco i dobrze współgra z różem.Mam nadzieję,że nie zostanie wycofany,tak jak wiele dobrych produktów.

Nie dla mnie

Jako, że używam wielu produktów firmy Paese postanowiłam wypróbować również tego pudru. Niestety jak dla mnie to totalna klapa.
Skóra jest matowa tylko przez chwilę. Zakupiłam odcień naturalny, a wygląda jak po godzinach w solarium.
Dodatkowo puder jest ciężki do rozprowadzenia - pozostawia ciemne plamy.
Naprawdę nie polecam.

Nie bardzo

Nie lubię tego pudru. Mam tłustą cerę i dużo lepiej sprawdzał się u mnie puder ryżowy tej samej marki. Na pewno matował na dłużej. Poza tym, makijaż po użyciu tego pudru mineralnego wygląda gorzej, jakoś tak ciężko, zwłaszcza po wielu godzinach. W dodatku mam wrażenie, że trochę wysusza skórę.

Mam najjaśniejszy odcień 1 - dla mnie w porządku. Jestem jasna, ale nie zupełnie blada, jednak dla takich właśnie osób byłby za ciemny. Wpada w żółć, co samo w sobie pasuje do mojej karnacji, tylko że tej żółci jest jednak trochę zbyt dużo.

Plusem jest opakowanie, można wozić je ze sobą. W torebce i tak mam puder w kompakcie, ale można go zabrać w podróż.

Dobry

Używam go jako pudru. Mam odcień nr 2 (naturalny). Dla mnie dobry, gdy lekko się opalę, bo zimą jest za ciemny. Plus za brak talku, parabenów i zapachu. Dobrze kryje, bez efektu maski. Daje "zdrowy mat". Zawiera micę przez co daje efekt promiennej, zdrowej cery. Absolutnie nie widać żadnych świecących drobinek. Wydajny, 15g wystarczyło mi na kilka miesięcy.

Bardzo fajny

Lubię ten puder, jednak nie jest moim nr1. Używam odcienia najjaśniejszego i mimo że jest dosyć jasny (myślę, że sprawdzi się nawet na bardzo bladej skórze), to pasuje mi idealnie, ponieważ stapia się ze skórą i nie widać go na twarzy. Jest trochę suchy, więc podkreśla suche skórki, dlatego najlepiej używa mi się go w dni, kiedy zmiany trądzikowe stają się bardziej intensywne. Nie zapycha porów, nakładany punktowo nawet trochę kryje niedoskonałości. Jedyny minus jest taki, że czuć go na twarzy, sprawia, że skóra jest trochę napięta, może trochę wysuszać. Próbowałam zaaplikować go mokrą gąbeczką i nie polecam! Wtedy osadza się brzydko na skórze. Jest trochę trudny w obsłudze i wymaga wprawy, ale to nie jest jego wada. Nowe opakowanie jest dużo bardziej przystępne w użytkowaniu (przede wszystkim można zablokować dziurki), chociaż gąbeczka jest trochę za sztywna. W porównaniu do innych pudrów, bardzo słabo matuje. Niestety bardzo szybko się kończy.

niestety nie

Puder ten nabyłam w środku tropikalnych temperatur letnich więc postanowiłam wstrzymać się chwilę z jego oceną bo warunki pogodowe były na tyle ekstremalne że wypaczałyby wyniki:-)
I teraz nadszedł czas na ocenę która niestety jest bardzo słaba. Jednym słowem: nie matuje. I na tym mogłabym skończyć moją ocenę.
Nie wymagam matu na cały dzień ale 3-4 godziny powinien wytrzymać. Tutaj niestety już po godzinie twarz błyszczy się nieestetycznie.
Na pewno nie kupię po raz kolejny.

Używam tego produktu od: sierpnia 2015

W sumie to nie wiem

Z jednej strony puder ładnie matuje i wyrównuje kolor skóry, a z drugiej strony efekt ten jest zbyt krótkotrwały jak na puder za taką cenę. Dodatkowym minusem jest niepraktyczne opakowanie. Za każdym razem kiedy nabieram puder na pędzel to rozsypuje się po rękach lub podłodze.

w sumie niezbyt

w sumie to nie wiem czemu takie zachwyty nad tym pudrem , ponieważ u mnie się nie sprawdza..
\\\\nminusy-
\\\\n- robi mi ciastko na twarzy
\\\\n- masakrycznie mocnogo widać..
\\\\n- cena jak za taki puder..
\\\\n-po ok. 1,5 godziny zaczynam się fatalnie świecić...
\\\\nplusów nie mam.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jakąś 1/20 opakowania, 3 razy go użyłam

Nr 1!

Jest to mój ulubiony puder zaraz obok Paese Bambusowego ;)

+dobrze matuje
+utrwala makijaż
+nie zostawia plam
+nie zapycha
+mega wydajny
+dostępność (stoiska Paese, e-sklep Paese, allegro)
+cena adekwatna do jakości i obietnic producenta (kupiłam na wysepce Paese za 45 zł)

Minusów brak ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Jest super! Pierwszy raz kupiłam go będąc z mamą na zakupach, pani w drogeri mi go poleciła i musze przyznać, że nawet znała się na rzeczy. Puder stosuje jako podkład, rzadko co nakładam coś pod niego, bo sprawdza się znakomicie i jako puder i jako podkład.
Plusy:
Dość dobrze kryje
Matuje na około 4-5 godzin
Naturalny wygląd twarzy
Wydajny :)
Nie zapycha
Fajne odcienie, chociaz tylko 2 ale naturalne!

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 2