Oriflame, HairX, Advanced NeoForce, Shampoo (Rewitalizujący szampon do włosów - dodający gęstości)

Orfilame rewitalizujący szampon do włosów - dodający gęstości zawiera technologię Neoforce. Zawiera ona opatentowane składniki aktywne, których działanie stymuluje wzrost włosów i zostało udowodnione naukowo. Ekstrakt z komórek macierzystych pozyskanych z jabłek opóźnia proces wypadania włosów.

całkiem, całkiem

Szampon stosowałam razem z tonikiem z tej serii. Oba produkty przyjemnie, odświeżająco pachną, osobiście zapach przypomina mi jagody. Szampon bardzo mocno się pieni, wystarczy niewielka ilość do wielkiej piany! Trzema pompkami można umyć całą głowę. Stosując razem z tonikiem przez miesiąc zauważyłam, że trochę mniej włosów mi wypada.

Totalna klapa

Kupiłam go po kosztach za około 12 i uważam, że były to chyba najgorzej wydane 12 zł na pielęgnację włosów:(
Uwielbiam opakowania z pompką - a tutaj pompka tylko przeszkadza, mam krótkie włosy a na dozownik muszę nacisnąć ze 4 razy żeby wypłynęła z niego ilość szamponu, która w jakikolwiek sposób zacznie się pienić i nada się do mycia.
Po pierwszym użyciu miałam włosy jak beton, później rozrabiałam szampon z woda i znowu efekt betonu. Masakra, nie mogłam włożyć palców między włosy tak je skleił.
Generalnie tragedia, nie kupię nigdy więcej i nikomu nie polecę, strach nawet komuś oddać bo nawet po nałożeniu odzywki straciłam tyle włosów przy jednorazowym czesaniu co przy poprzednim szamponie przez cały tydzień rozczesywania:(

Dobry do cienkich, plączących się, krótkich włosów.

Plusy: fajnie dociąza włosy po umyciu, włosy są gęste w dotyku i wizualnie, jest bardzo wydajny, włosy się nie rozwiewają na wietrze,siedzą w miejscu cały dzień, nie przetłuszczają sie, mogę az 2 dni nie myć włosów po uzyciu tego szamponu, co jest nie do pomyślenia w moim przypadku gdy użyję jakiegokolwiek innego szamponu.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 cale przy codziennym myciu

słaby

Kupiłam całą serię, zużyłam w 3 tygodnie, więc mogę się wypowiedzieć. Mam włosy cienkie, naturalne, bez objętości, zadowolona z serii fioletowej, zdecydowałam się na zakup tej nowej wersji.

Plus za opakowanie z pompką, higieniczne i praktyczne, ale od razu minus za pojemność, Nie dość, że droższy niż poprzednie wersje Hair X to pojemność 200ml, a poprzednik miał 250. Nieładnie, oj nieładnie.

Zapach przypomina mi lekko algi albo wodorosty. Jest średnio przyjemny, ale ma domieszkę mentolu, więc to trochę niweluje, Ale nie daje uczucia chłodzenia skóry.

Szampon ma dość gęstą konsystencję i perłowy kolor. Słabo się pieni, niestety, nawet po drugim umyciu, a ja zawsze myję włosy dwa razy.

Nie próbowałam rozczesywać bez keratyny w sprayu. Niestety sam szampon ma tendencję do sklejania i dziwnego oblepiania włosów, choć zmywam staraninie.

Po 3 tygodniach nie zauważyłam żadnych zmian w gęstości włosa, żadnych baby hairs itd.

Stosuję razem z tonikiem na skalp i odżywką bez spłukiwania. Nie mówię, że to nie z tego powodu włosy są obciążone, ale producent zaleca stosowanie 3 produktów, więc tak robię.

Niestety na początku stosowania dostałam podrażnienia skóry głowy i łupieżu, po kilku dniach ustąpił.

Nie powoduje większego przetłuszczania, ot po prostu oczyszcza, na przyzwoitym poziomie, ale tylko wtedy, gdy użyję go solo, bez toniku i odżywki, która nota bene jest bez spłukiwania.

Nie kupię więcej i nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie