Avon, Care, Glycerine Hand & Nail Cream (Glicerynowy krem do rąk o zapachu jaśminu)

Nawilżający krem do rąk z gliceryną i witaminą E, o zapachu jaśminu. Idealny do suchej skóry, nawilża i koi skórę dłoni, dodaje blasku paznokciom oraz nadaje miękkość i gładkość skórze. Wygładza i koi suchą skórę twoich dłoni, zapewnia im intensywne i długotrwałe nawilżenie oraz wyraźnie poprawia wygląd paznokci. Gliceryna ma naturalne właściwości nawilżające i pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Witamina E o właściwościach antyoksydacyjnych, pomaga zwalczać wolne rodniki i poprawia wygląd skóry. Hipoalergiczny, Testowany dermatologicznie.

kocham go!

to jest jedyny krem, ktory toleruja moje dlonie. jego starszy brat dzialal na nie genialnie, a od kiedy weszla jego zapachowa wersja - cudownie! uwielbiam, po prostu uwielbiam!

plusy - szybko sie wchlania, nie pozostawia zadnego filmu na dloniach, swietnie nawilza.

malenkim minusem jest zakrecana nakretka, wygodniejszy bylby klik.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Piękny, słodki zapach

Po kilku miesiącach używania kremu mogę powiedzieć, że:

- ma piękny zapach, słodki, pudrowy

- lekką konsystencję, dzięki czemu dobrze się wchłania, nie pozostawiając tłustego, oblepiającego filmu

- tubka jest miękka i wygodna

- cena w promocji do przyjęcia

- mój krem nie ma brokatu, o czym pisały inne recenzentki, nie mam pojęcia od czego to zależy, od konkretnej partii kremów?
Wiem, że połyskujący jest jaśminowy balsam z tej samej serii, może się pomieszały składniki i stąd te drobiny w kremie do rąk.

- wieczko mogłoby być na klik, a nie odkręcane (za to mały minus).

Ogólnie: bardzo przyjemny krem do rąk, nie daję pełnych 5 gwiazdek, bo cudów pielęgnacyjnych nie zrobił, ani nie wpłynął na stan paznokci. Mimo wszystko kupię go jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Przyzwoity krem.

Krem nie okazał się być zły czy niewystarczający. Mam zniszczone dłonie pracą i w dniu wolnym po kilkakrotnej aplikacji ich kondycja ulegała poprawie. Nie jest tak dobry jak jego kakaowy brat, ale warto spróbować. W zapachu nie wyczuwam jaśminu, tylko jakiś kwiatowy aromat.

Konsystencja: biała, nie jest zbyt gęsta, szybko wchłania się nie pozostawiając lepiej warstwy.

Działanie: przy regularnym stosowaniu kilka razy dziennie dłonie są miękkie, gładkie i nawilżone. Jednak gdy przestaniemy go używać to dłonie wracają do poprzedniego stanu. Wchłania się szybko, więc zaraz po aplikacji mogłam wrócić do pisania na klawiaturze czy do kawy. Jest to produkt, który lekkie przesuszenia jest w stanie nawilżyć i usunąć, ale dla bardzo suchej i wymagającej skóry dłoni może okazać się zbyt słaby.

Zapach: kwiatowy, wyczuwalny po aplikacji, \'roznosi\' się po pomieszczeniu w którym kremowałam dłonie. Nie przypomina mi jaśminu, nie jest zły, ale nie polubiłam go szczególnie.

Opakowanie: charakterystyczne dla linii Avon Care, miękka tubka z poręczną nakrętką, łatwa do przecięcia i ładna wizualnie.

Dostępność: konsultatnki Avon, Allegro czy stoiska formowe.

Plusy:
- szybko się wchłania
- lekki, nietłusty
- przy regularnym stosowaniu skóra jest delikatna i gładka
- nie był drogi a wydajny

+/- po odstawieniu tego kremu skóra wraca do poprzedniego stanu.

Używam tego produktu od: Prawie 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 100 ml.

Super nawilża

Kupiłam go kiedy tylko wszedł do katalogu zaciekawiona tym ślicznym opakowaniem. Zaskoczył mnie pięknym zapachem i mega dobrym jak dla mnie nawilżeniem, a także naprawdę świetną wydajnością ;) Polecam go każdej kobiecie, bo przed jego stosowaniem moje dłonie były bardzo suche. Teraz są gładkie i nawilżone ;)

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwszą tubkę

Fajnie nawilża

Początkowo wydawało mi się, że ten krem jest za słaby.
Jednak przy regularnym stosowaniu fajnie nawilża dłonie.
Nie pozostawia tłustego filmu.
Super sprawdza się do codziennego użytku w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

piękny zapach

Krem do rąk super się wchłania i co najważniejsze nie zostawia tłustej warstwy. Co do nawilżania - to jak większość kremów do rąk nie robi tego dogłębnie, ale regularne stosowanie daje dobre efekty.

Mnie najbardziej zauroczył w nim zapach - jak dla mnie piękny i delikatny może nie do końca jaśminem ale i tak jest super.

Do tego ładne opakowanie i w zasadzie to mi wystarcza w kremach do rąk.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

spodziewałam się czegoś lepszego...

kupiłam ten krem do rąk za bezcen w promocji (bodajże za 5 zł) mam 0gólnie suchą skórę rąk i wokół paznokci. Myślałam, że będzie je dobrze nawilżał i odżywiał. Jednak...

- nie wchłania się szybko
- nie pielęgnuje i nie nawilża skóry i paznokci
- nie zauważyłam poprawy kondycji skóry, skórek wokół paznokci i samych paznokci
- często się "troczy" na skórze
- ręce są później błyszczące i strasznie śliskie (nie można dotknąć kartki bo zostają tłuste plamy itp)
- skóra na dłoniach dalej wygląda na przesuszoną i zaniedbaną pomimo wcierania, wklepywania itp.
- przy brzegach paznokci często zostaje nadmiar kremu który się nie wchłonął. Często zasycha albo trzeba go jeszcze raz wsmarować w skórki.

+ślicznie pachnie
+ma cudowne opakowanie
+gdy już się wchłonie, skóra jest miękka i delikatna

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: myślę, że zużyłam około pół tubki.

błyszczące coś

używam go obecnie, bo moja skóra niestety jest przesuszona. spełnia swoje zadanie jako krem :) ale te błyszczące drobinki mnie trochę denerwują. na początku zastanawiałam sie skąd w ogóle mam je na rękach ;) dlatego uważam, ze nie powinno ich tam być. za co ujmuję pół gwiazdki, a całą ujmuję za zapach. nie tak pachnie jaśmin :D bardziej kojarzy mi się z tanim mydłem z biedry.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ładnie pachnie i to wszystko...

Ten krem na prawdę przepięknie pachnie. Resztę można przemilczeć, ale ja mam okropnie wysuszone dłonie więc mam zawyżone wymagania. Innych chyba służy, bo częstowałam nim nie raz i chwalili. Miły plus to drobinki brokatu w nim zawarte - nic nie dają ale miło z jego strony za ten efekt błyskotkowy;)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Bardzo dobry

Bardzo dobry jeast ten krem do rąk. Pierwszą tubkę dostałam jako gratis do zamówienia, kolejne kupiłam. U mnie się sprawdza. Uważam,ze jeśli chodzi o kremy do rąk to nawilżanie jest najważniejsze. A ten robi to bardzo dobrze, a przy tym pięknie pachnie. Od razu wprowadza mnie w miły wiosenny nastrój. Nie podrażnia i nie uczula. Wchłania się szybko, pozostawia dłonie gładkie i odżywione. Tubka duża -100 ml, cena nisska 5 pln.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe,kolejne zaczęte

Cool :)

Plusy :
• nawilża +
• bardzo fajnie pachnie +
• ładne opakowanie +
• szybko się wchłania +
• cena +

Krem jest świetny nie mam do niego żadnych zastrzeżeń ♥

Używam tego produktu od: 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 zostało mi pół

Tak i nie.

Przyjemnie pachnie.
Nawilżać nawilża , ale nie za bardzo.
Dość szybko się wchłania.
Nie pozostawia tłustego filmu na dłoniach.
Jest tani, często zdarzają się promocje.
Mógłby być zamykany na zamknięcie tzw. klik

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu