Oriflame, Soft Caress, Nourishing Hand Cream (Odżywczy krem do rąk)

Oriflame, Soft Caress, Nourishing Hand Cream (Odżywczy krem do rąk)

Odżywczy krem doc rąk Oriflame Soft Caress zapewni dłoniom głębokie nawilżenie, dzięki zawartości olejku z orzechów makadamia.

kremy do rąk
w tubce
Struktura
bogate
krem
100 – 250ml

Lubię

Bardzo fajny produkt w przystępnej cenie.
Zapach miły w odbiorze, trochę się mi kojarzy z kokosem.
Krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy i ładnie pachnie. Po zastosowaniu widać różnicę... Skóra jest dopieszczona i miękka.
Stosuje się go z przyjemnością i ulga dla naszych rąk
Jest poprawny politycznie haha

Wszystko kwestią perspektywy

MAM BARDZO SUCHĄ I WYMAGAJĄCĄ SKÓRĘ DŁONI
a krem trafił w moje łapska na przestrzeni jesieni/zimy

Ten krem na początku zrobił na mnie efekt "wow", później "meh", a teraz myślę, ze to był całkiem porządny krem, jeśli porównam z tymi, których obecnie używam.

Jest dość gęsty, pozostawia delikatną powłoczkę, która w przeciągu kilku minut się wchłania. Ma delikatny i przyjemny zapach. Opakowanie jest miękkie, łatwo wydobywa się z niego krem, niemniej po rozcięciu tubki nadal jest jego dość sporo w opakowaniu, być może przez to, że jest nieco gęstszy, dlatego też nie chciał się już "wyciskać". Jest dość wydajny, starczył mi na kilka tygodni.

Działanie ma przyzwoite. Nawilża i odżywia. Zabezpiecza dłonie przed czynnikami zewnętrznymi czy mrozem. Ta warstewka, która i tak się wchłania, daje świetną ochronę. Nie odżywia dogłębnie skóry, nie daje efektu "nowych dłoni", ale nadaje się do codziennego stosowania. Sprawia, że dłonie są miękkie i przyjemne w dotyku. Gorzej ma się sprawa ze skórkami wokół paznokci... być może tylko ja tak mam, ale masowo zimową porą skórki wokół paznokci mi sterczą i się zadzierają. Niestety ten krem nie poradził sobie z tym kaprysem moich dłoni i konieczne było uzupełnić pielęgnację o jakiś olejek do skórek. Poza tym całkiem przyjemny i dobrze mi się go używało.

Nie wrócę już do niego, ale dla mniej wymagających osób, to świetny krem do codziennej pielęgnacji. :)

Niewidzialne rękawiczki

Bardzo dobry krem. Teraz używam w wersji 100ml, a że dobrze się spisał, zamówiłam jeszcze opakowanie 150ml na zapas.

Ma delikatną formułę, która dobrze się wchłania. Dłonie po użyciu kremu są wyraźnie wygładzone, tworzy wręcz na skórze "niewidzialne rękawiczki"- podobny efekt uzyskiwałam dotąd tylko z kremami Neutrogena. Ma śliczny, delikatny zapach.

Raczej dla dłoni nie wymagających naprawy, intensywnej regeneracji. Ze względu na delikatną formułę działa raczej nawilżająco i wygładzająco niż odżywczo, jak deklaruje producent.

Lubię używać go w ciągu dnia - nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy, więc zaraz po zastosowaniu mogę wrócić do swoich zajęć bez obaw, że utłuszczę wszystko czego dotknę.

Nie jestem fanką kosmetyków Oriflame, ale ten krem mogę z czystym sumieniem polecić :)

Super!

Świetny krem od rąk. Sama 0 za tą cenę w życiu bym go nie kupiła, ale dostałam w prezencie.

+ szybkie działanie
+ wydajany
+ eleganckie opakowanie

- cena

Nie dla mnie

To krem zdecydowanie nie dla mnie. Zapach intensywny, chemiczny, drażniący. Osobiście kojarzy mi się z zapachem parafiny. Konsystencja gęsta, dobrze się rozsmarowuje, jednak pozostawia jakiś dziwny, lepki film na skórze. Dłonie są jakby ociężałe. Z pewnością do niego nie wrócę.

Porażka

Czytam te recenzje i oczom nie wierzę. Ten krem to totalna porażka, źle się wchłania, zostawia nieprzyjemny film na skórze. Ja zawsze po zastosowaniu nawet niewielkiej ilości mam ochotę umyć ręce (i zazwyczaj w końcu to robię). Nawilżenie ledwo zauważalne, zapach chemiczny, na pewno nie jest to zapach olejku makadamia (który notabene w składzie jest na szarym końcu, po wszelkiej maści chemii i parabenach). Ale na opakowaniu dumnie widnieje "MACADAMIA OIL". Ja męczę swoje opakowanie już ponad rok i na pewno więcej nie kupię.

Fajny kremik

Bardzo dobry krem do rąk. Dobrze się wchłania, nawilża i nie pozostawia lepkiego czy tłustego filmu na skórze. Ma delikatny zapach i fajną konsystencję. Najczęściej kupuję go na promocji w opakowaniu 150 ml.

PLUSY
+ działanie
+ dobrze się wchłania
+ wydajność
+ opakowanie z wygodą zamykaną nakrętką
+ dostępny również w dużym opakowaniu
+ cena

MINUSY
jak dla mnie brak

Piękny zapach! cudeńko!

Świetny krem ochronny,który dobrze pielęgnuje skórę.Nic dodać nic ująć :) Polecam! Jeszcze nie spotkałam kremu o takim zapachu jak olejki macadamia,który tak przyciąga swoim zapachem,inny niż wszystkie kremy.Zakupiony w świetnej cenie ok.7 zł

Najlepszy krem do rąk!

Produkt od razu przykuł moją uwage swoim ładnym opakowaniem. na szczeście w parze poszła jeszcze jego skuteczność :)

+długotrwałe, głębokie nawilzenie
+skóra staje się gładka, miękka w dotyku
+piękny zapach, dość długo się utrzymujący
+niezastąpiony, gdy skóra jest przesuszona
+bardzo szybko się wchłania
+nie zostawia tłustych dłoni!
+wydajny
+cena

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Super

Krem ma bardzo treściwą konsystencję, w ciągu dnia wystarczy dosłownie dawka wielkości paznokcia ;)
Dobrze nawilża odżywia moje łapy przesuszone pracą w ogrodzie ->co za tym idzie częstym, więc wysuszającym myciem rąk. Dobrze się wchłania, no ale nie wolno przesadzić bo wtedy mamy tłusty film na dłoniach ;) Na noc oczywiście grubsza warstwa jak najbardziej wskazana.
Pięknie pachnie, tani i często jest na promocji. Dłonie po regularnym używaniu są miększe. Działa dobrze nawet na spękane pięty.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc

Jestem na tak! :)

Krem ma świetną konsystencję, świetnie nawilża i wygładza dłonie. Jedyne do czego mozna sie przyczepić to to, ze dosc wolno sie wchłania ale poza tym jest super :)

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Niczego sobie !

Bardzo dobry krem do rąk. Przywraca im ładny wygląd, wyraźnie je wygładza i nawilża. Już po jednym rozsmarowaniu, skóra wygląda na zdrową i zadbaną. Ma przyjemny zapach. Szybko się wchłania, pozostawiając dłonie miękkie w dotyku i pachnące. Wydajny. Cena - mogłaby być niższa :)

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne