Hegron, Żel do włosów (różne rodzaje)

Hegron, Żel do włosów (różne rodzaje)

Przeźroczysty : do modelowania i uzyskania "mokrego" wyglądu fryzury tzw "mokra włoszka". Do wszystkich rodzajów włosów"

Nie bardzo

Taki średniaczek jeśli chodzi o żele. Mam kręcone długie włosy i używałam go do utrwalenia skrętu, i o ile w dzień mycia włosów ładnie loczki się trzymały o tyle po nocy nie ma po nim już śladu... Tzn włosy nadal tworzą jakieś tam pukle ale już przeprostowane. Do krótszych włosów i do potrzeb niezbyt mocnego utrwalenia myślę że byłby ok. Jak dla mnie za słaby. Choć cena kusząca :D

skuteczny i tani, ale

Miałam niedawno etap krótkich włosów, które musiałam układać na żel. Kupiłam pierwszy lepszy i mogę powiedzieć, że jest skuteczny i tani, ale….no właśnie…
- niszczy włosy
- powoduje łupież
- wysusza włosy
- sprawia, że końcówki stają się łamliwe
- włosy trudno się rozczesuje nawet bo jego zmyciu
- włosy wyglądają ja brudne

nieobiektywna rewelacja!

Zobaczyłam go ostatnio w małej drogerii i musiałam go kupić, bo przypomniało mi się, jak moja mama uzywała go, kiedy ja jeszcze byłam w przedszkolu!
Nie mogłam w to uwierzyć, że on ciągle istnieje!
Pamiętam, jak siedziałam z mamą w łazience, kiedy ona się szykowała do wyjścia i wąchałam słoiczek z tym żelem. Byłam uzależniona od tego zapachu u teraz sprawia mi on taką samą przyjemność.

Jeśli zaś chodzi o samo działanie, to jest naprawdę niezły, chociaż trochę skleja włosy, ale to chyba robi każdy nieprofesjonalny żel.

Używam tego produktu od: miesiąca / 25 lat ;)
Ilość zużytych opakowań: pierwsze własne

Jest ok ;)

Trudno już o jakiś żel do stylizacji loków bez alkoholu, więc po przeglądzie składu wybrałam żel z hegronu. Moim zdaniem żel swoim działaniem bardzo przypomina żele z bielendy o starym składzie bez alkoholu. Pomaga on w podkreśleniu moich loków przez cały dzień, zmiękcza włoski, nie wysusza i nie skleja. Dobry do reanimacji włosów na drugi dzień po myciu.