Alterna, Bamboo Volume, 48 Hour Volume Spray (Spray dodający objętości)

Alterna, Bamboo Volume, 48 Hour Volume Spray (Spray dodający objętości)

Lekki lakier zwiększający objętość włosów. Dodaje włosom energii i witalności od nasady aż po same końce. Maksymalna objętość i długotrwałe utrwalenie. Efekt utrzymuje się do 48 godzin.
Efekt stylizacji: objętość.
Rodzaj włosów: włosy normalne, włosy cienkie.

Struktura
lekkie
nadające objętość
w sprayu

jeden z najlepszych na objętość

na opakowaniu chyba nie jest zaznaczone że lakier powinno się rozpylic na mokre lub wilgotne włosy u nasady i koniecznie stylizaować ciepłym powietrzem np z suszarki lub suszarko-lokówki, a to niestety bardzo ważne żeby kosmetyk dziłał jak należy

mam włosy bardzo cienkie i takie ot trochę jak dziecko.. jeśli uzywam suszarli lub lokówki ten spray jest najlepszy, pięknie utrwala fryzurę, dodaje objętości, nie obciąza, włosy są lekko usztywnione ale elastyczne, kiedy zakręcam włosy też dodatkowo utrwala fryzurę

dla mnie bomba, zapach trochę nieprzyjemny ale co tam szybko sie ulatnia

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2x 15 ml, duży produkt w trakcie

Naprawdę zwiększa objętość włosów

Spray kupiłam pierwszy raz pół roku temu.
Mam bardzo cieniutkie włosy,to tego sa miękkie i pół godziny po stylizacji wracają do swojego pierwotnego kształtu.Po użyciu lakieru włosy są gęściejsze i szywniejsze.Trochę skleja włosy(w końcu to lakier),ale po wyschnięciu rozczesuję je i robią się puszyste i lekkie.Zresztą akurat w moim przypadku to lekkie usztywnienie wychodzi włosom na plus.
Wypróbowałam już bardzo dużo produktów zwiększających objętość włosów,ale ten do tej pory jest najlepszy.
Jestem zaskoczona kiepskimi opiniami,poniewaz ja jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona.Nie daję Hitu tylko dlatego,że mam nadzieję znależć coś ,co zrobi mi naprawdę burze włosów:)

Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania po 125 ml

Wart przetestowania

Spray ten kupiłam spontanicznie, dopiero po chwili uświadomiłam sobie, że wydałam 135 zł na kosmetyk, o którym nie wiem nic więcej poza superlatywami w jakich mówiła o nim konsultantka...ten jeden jedyny raz i ja uległam namowom i dobrej reklamie...

Mam włosy niezwykle cienkie, trudne, niezdyscyplinowane a od zawsze marzyłam o maxi objętości . Lubię jak włosy ładnie - ale naturalnie odbijają od skóry głowy.

Spray aplikuję na wilgotne włosy, przed ich wysuszeniem. Na moich włosach efekt jest całkiem fajny, nie jest to efekt WOW niemniej jednak, podchodząc zdroworozsądkowo to tego typu preparatów...mogę stwierdzić, że jestem z niego względnie zadowolona.

Ładnie pachnie, nie skleja włosów, nie lepi się co jest dużym atutem.
Jest dosyć wydajny, jednak w moim przypadku, nie jest to kosmetyk, który stosuję regularnie - codziennie, raczej okazjonalnie.

Z uwagi na to, że myję włosy codziennie, nie mogę w pełni ocenić jego skuteczności utrzymującej się do 48h, jednak obserwując włosy po upływie niespełna 24h, wydaje mi się, że tak długo zadaniowy nie jest:-(

Jest to kosmetyczny dodatek, nie must - have. Kosmetyk wart wypróbowania, jednak jest to dosyć kosztowne eksperymentowanie...

Kupiłam, stosuje od czasu do czasu ale nie wiem czy kupie ponownie...

Ilość zużytych opakowań: połowa

woda za 133 zł! Absurd

Ten spray to jakieś kuriozum. Nie utrwala, nie dodaje objętości, właściwie to nie wiem, co on robi, poza tym, że kosztuje 133 zł.
Zachwalano mi ten produkt w D, już, już miałam go w ręku i zmierzałam do kasy, ale na szczęście oprzytomniałam w ostatniej chwili i nie zakupiłam.
Wyszłam z założenia, że najpierw pielęgnacja, później stylizacja i moje ciężko zarobione pieniążki wydałam w D online na szampon i odżywkę (15% rabatu na zakupy \'włosowe" online), a 25 ml "cudownego" sprayu dostałam jako prezent do zakupów.
Produkt pełnowymiarowy to 125 ml, więc próbka 25 ml to całkiem sporo.

I zastanawiam się....może zamiast sprayu wlali do tej próbki pachnącą wodę?!

Stosowałam spray na włosy mokre, suche, lekko podsuszone, w ilościach małych i nieco większych, z odległości większej i mniejszej, po prostu we wszystkich możliwych kombinacjach i nic....
- żadnego zwiększenia objętości
- nie utrwala fryzury nawet na 5 minut.

Nie skleja i nie wysusza, ale zwykła woda też nie skleja i nie wysusza, a po użyciu tego lakieru miałam wrażenie, że spryskałam włosy ładnie pachnącą wodą.

Na stronie D czytałam opinie zachwyconych klientek; nie rozumiem czym się zachwyciły, bo ten spray nie robi nic.

Ja nie będę wydawać 133 zł na 125 ml pachnącej wody.

Tym razem Alterna zawiodła, dam 0,5 gwiazdki, ponieważ mniej nie można.

Ilość zużytych opakowań: próbka 25 ml