Avon, Color Trend, Boost It! Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs))

Avon, Color Trend, Boost It! Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs))

Pogrubiający tusz do rzęs zapewnia naturalny, a zarazem oszałamiający wygląd.
- 5x grubsze rzęsy bez efektu sklejania*
- precyzyjnie rozdziela i podkreśla rzęsy
- zapewnia naturalną objętość rzęs
- jest długotrwały
Innowacyjna szczoteczka "Clean-Build" precyzyjnie rozdziela rzęsy pokrywając je równomiernie kolorem. Niezwykle łatwo się aplikuje - już jedna warstwa zapewnia doskonały efekt.
Wyjątkowa formuła z "antystatyczną" technologią, dzięki której rzęsy nie wyglądają na obciążone. Tusz nie rozmazuje się i nie pozostawia grudek. Testowany okulistycznie. Hipoalergiczny. Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Szczoteczka
grzebyk
hipoalergiczna

Szału nie ma

Tusz ma cienką szczoteczkę, którą łatwo można pomalować rzęsy. Daje delikatny efekt. Jednak dosyć szybko się wysusza i jest 'tępa'. Ciężko się nią wtedy maluje. Ale jak za taką cenę to tusz warto wypróbować.

Uwielbiam

Tusz kupiłam już jakiś czas temu z czystej ciekawości, okazał się być świetny. Bardzo spodobała mi się szczoteczka tuszu, która ładnie rozdziela, wydłuża a zarazem pogrubia rzęsy. Jest ona dość długa, dzięki czemu dobrze można pomalować nawet te najmniejsze rzęski. Delikatnie podkręca, utrzymuje się cały dzień, plusem jest także to, że nie sypie się. Z łatwością można go zmyć.

Genialna, ukochana, jedyna!

Moja ukochana maskara! Jedyna która potrafi poradzić sobie moimi rzęsami, dzięki niej mam wachlarz rzęs pięknie rozczesanych i pogrubionych. Radzi sobie milion razy lepiej niż drogie maskary znanych marek, a przetestowałam ich dziesiątki. Zawsze kupuje kilka na raz.

Całkiem niezły

Przyznam, że po serię Color Trend raczej nie sięgam, bo nie jestem przekonana o jej wysokiej jakości. Ale zawsze, jak widać, mogą naleźć się wyjątki od reguły.

Tusz ma dość długi (ale wygodny) aplikator w kształcie silikonowej spiralki, najeżonej krótkimi włoskami. Bardzo dobrze rozprowadza formułę na rzęsach, nie sklejając ich i nie robiąc żadnych grudek. Naprawdę dobrze się z nim pracuje, szczoteczka nabiera odpowiednią ilość tuszu, sam tusz natomiast ma konsystencję w sam raz: nie jest zbyt gęsty ani wodnisty, nie jest za suchy, po prostu taki jak trzeba, żeby idealnie pokryć nim rzęsy. Daje ładną, mocną czerń.
Szczoteczka dobrze łapie rzęsy, nawet mniejsze w kącikach czy na dole oka, i świetnie je wyciąga. Efekt: lekkie pogrubienie i wydłużenie rzęs. Dorze wyciąga rzęsy ku górze, moje wydają się nieco bardziej podkręcone. Nie wiem, jaki da efekt na krótkich rzęsach, ale na stosunkowo długich, ale nie bardzo grubych, takich jak u mnie, efekt jest fajny - rzęs wydaje się więcej, są zagęszczone, dłuższe, ładnie wyciągnięte ku górze.

Plus za formułę umożliwiającą stopniowanie - podczas kolejnej aplikacji nie skleja rzęs, można je dokładnie przeczesać, udawało mi się bez przeszkód nałożyć nawet trzy warstwy.

Trwałość - tu (niewielki) minus, bo minimalnie odbija się na górnej powiece, a raczej pod łukiem brwiowym (ale to też dlatego, że mocno wyciąga rzęsy i częściej dotykają one miejsc ponad górną powieką). Poza tym wszystko jak należy, nie kruszy się, nie osypuje, nie rozmazuje. Nie sprawia problemów przy wieczornym demakijażu.
Opakowanie - no cóż, stylistyka gimnazjalna, nie moja bajka.

Efekt może nie jest spektakularny, ale naprawdę zadowalający - nie wiem, czy kupię tą mascarę ponownie, bo jednak cenię sobie bardzo wyraziste pogrubienie, ale w sumie całkiem ją polubiłam, więc niewykluczone.
Za taką cenę to fajna opcja choćby na wakacyjny wyjazd, gdzie będziemy używać mascary przez cały pobyt i bez żalu zostawimy.

Bardzo dobry tusz

Kupiłam z ciekawości, bo kiedyś gdzieś słyszałam, że tusz jest w porządku a avon moim zdaniem ma dobre tusze, nie osypujące się i nie rozmazujące.
Plusy:
- fajne opakowanie
- pogrubia rzęsy, lekko je wydłuża, ale to wydłużenie takie na co dzień
- niska cena
- silikonowa szczoteczka, moje rzęsy nie lubią się z tradycyjnymi szczoteczkami
- nie osypuje się

Minusy
- bardzo szybko zasycha, nie poużywamy jej przez 3 miesiące xD
- nie pogrubia rzęs do efektu WOW

Polecam do codziennego używania:)

Nie

Ten tusz mnie delikatnie zawiódł

Zalety
+opakowanie
+szczoteczka
+cena

Wady
-nie pogrubia
-osypuje się
-odbija się na powiekach podczas dnia

Lubię go...

Na początku użytkowania byłam nim zachwycona, niestety po niecałym miesiącu czar prysł. Bardzo szybko stał się suchy i nie tuszował już tak dobrze rzęs jak na początku, zaczął je sklejać. Na codzień doklejam sztuczne rzęsy w pasku, wiec aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Uważam że za te pieniądze (9, 9 zł w promocji) mimo wszystko jest ok, choć gdybym nie doklejała rzęsy po 3-4 tygodniach wylądowałby w koszu. Świetna, zgrabna szczoteczka, bardzo precyzyjnie można dotrzeć w każdy kącik oka. Duży plus za to, że nawet po 3 miesięcach używania nie kruszy się w ciągu dnia. Spełnia moje wymagania.

Ok.

Według mnie tusz nie pogrubia rzęs, jedynie je wydłuża. Jest mocno czarny, przez co rzęsy nie wyglądają na matowe i wyblakłe. Ma wygodną szczoteczkę. Niestety jest mało wydajny i czasem skleja rzęsy.

Niestety mnie zawiódł

Gdy po raz pierwszy kupiłam ten tusz, bylam nim oczarowana. Ładnie wydłużał i pogrubiał moje cieniutkie i niewidoczne rzęsy. Niestety w miarę używania tuszu moj zachwyt się skończył. Szybko wysycha w opakowaniu. Trzeba uważać z jego nakładaniem, bo po 3 warstwie rzęsy się sklejają i tworzą się na nich nieestetyczne grudy. Jeśli jednak nałożymy tylko 1 warstwę, to efekt pogrubienia będzie znikomy. Kolejny minus jest taki że dosyć szybko się osypuje. Po kilku godzinach od nałożenia pod oczami mam czarne kropki..

Jeśli ktoś nie jest zbyt wybredny, może polubić ten tusz. Jest tani i do pewnego momentu tj póki nie zacznie wysychać sprawuje się nieźle. Jednak moim zdaniem Avon ma w swojej ofercie lepsze tusze, chociażby Extend Extreme (żółty). Tego już więcej nie kupię.

kiepska

Kupiłam zachęcona nowością w katalogu oraz przystępną ceną (około 10 zł). Niestety tym razem Avon mnie zawiódł. Tusz bardzo szybko się wysusza, po kilku tygodniach. Wcale nie pogrubia, jedynie skleja rzęsy powodując nieestetyczny efekt. Szczoteczka też jest bardzo przeciętna. Osypywał się po kilku godzinach. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 2-3 miesięcy

Za tę cenę rewelacja!

Skusiłam się ceną w katalogu i wyglądem szczoteczki, zawsze wybieram te silikonowe. Cena mega niska, więc stwierdziłam, że nawet jeśli tusz się nie sprawdzi, nie będzie szkoda wydanych na niego pieniędzy.
Ale z tuszu, w którym nie pokładałam wielkich nadziei, stał się jednym z moich ulubionych!
Świetnie rozdziela rzęsy, pogrubia. Nie odbija się na powiece. Nie kruszy się. Spokojnie wytrzymuje cały dzień i nic się z nim nie dzieje.
Minus to mała dostępność, szukam go w katalogach, a od jakiegoś czasu go nie widzę.
Na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ŚREDNIAK

Tusz zakupiłam zachęcona pozytywną recenzją jednej z vlogerek.
Zalety:
- cena niezwykle przyjemna (ok.9-10zł),
- mała szczoteczka docierająca do nasady rzęs
- ładna, intensywna czerń
- wydłuża, pogrubia

Wady:
- pozostawia grudki na rzęsach
- odrobinę skleja rzęsy (włoski na szczotce powinny być odrobinę dłuższe, aby lepiej wyczesywała)
- bardzo szybko tusz wysechł, bodajże po 5-6 tyg. użytkowania

Używam tego produktu od: 2 miesięce