Bi-es, Pretty Woman Blue EDT

Bi-es, Pretty Woman Blue EDT

Wyjątkowo kobiecy zapach dla wyjatkowej kobiety. W serii `Pretty Woman` dostępne są jeszcze zapachy `Pretty Woman Kiss` oraz `Pretty Woman Pink`.

Nuty zapachowe: frezja, magnolia, fiołek, grejpfrut, bergamotka, wanilia.

Cena: ok. 20zł / 55ml

całkiem całkiem

Z tej serii miałam zarówno wodę perfumowana jak i dezodorant. Na początku zapach ten bardzo mi przeszkadzał cos mi w nim nie "grało" ale z czasem przekonałam się do tego zapachu i w tym momencie jest to jeden z moich ulubionych zapachów.
Plusy:
intensywny zapach -a bardzo to sobie cenie
wygodna poręczna buteleczka(miałam perfumy w smukłej butelce to jest chyba poprzednia wersja tego co widać na zdjęciu)
Minusy:
-zapach nie utrzymuję się zbyt długo na skórze

Zawiodłam się

Dostałam te "perfumy" w prezencie i niestety nie przypadły mi do gustu (za to mojej mamie tak ;))
Zapach wędług mnie jes mało wyrazisty, nudny.
Dobrze, że chociaż mama ma z nich uciechę :)

Plusy:
- wydajność
- mocna butelka (spadł mi raz na podłogę i cudem się nie zbił, na flakoniku powstało tylko lekkie białe obicie, niczym plamka na paznokciu)
- cena

Minusy:
- nudny zapach
- trwałość

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1/3 flakonika

Bardzo fajny

Dawno temu, kiedy byłam biedniejsza niż obecnie, szukałam jakiegoś ładnego zapachu - codziennego i trafiłam na chyba wodę toaletową (taka prostokątna buteleczka). Zużyłam prawie całe opakowanie, ale pewnego dnia mi się stłukła i resztki wylały :(

Długo nie mogłam trafić na ten zapach, aż wreszcie przypadkiem w Naturze odkryłam, że jest perfumka... Po prosut musiałam to mieć, zresztą i tak potrzebowałam taniej perfumki właśnie na codzień.

Zapach jak dla mnie cudowny, pomieszanie delikatnej słodyczy z orzeźwiającymi kwiatowymi, słonecznymi nutami i do tego letnie morskie powietrze. Przynajmniej ja tak odczuwam.

Minusy jednak postawię za trwałość - szybko wietrzeje na skórze zapach, za to na ubraniach się trzyma. No i za zakrętkę do buteleczki - łatwo spada, przez co dość szybko zgubiłam to.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 1 woda toaletowa, w połowie 1 perfumki

Quality Missala Jak dobierać perfumy

bardzo świeży

Zapach ma obecnie moja siostra a ja ja jej ukradkiem podkradam i ulegam ogromnej fascynacji. Bardzo świeży, czysty zapach, wąchając go ma się wrażenie że nie jest to jakiś ulepek z podrzędnego bazarku. Ja osbiści czuję się bardzo dobrze w tym zapachu. Polecam miłośniczkom takich świeżych, rześkich jakby morskich nutek.

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:podkradane siostrze

Delikatne wiosenne kwiaty

Nie jestem przeciwniczka zapachow Bi-es,poniewaz sa one napewno alternatywna dla wszystkich tych,ktorych nie stac na drogie kosmetyki.Bedac w szkole sredniej nie moglam sobie pozwolic nawet na zapachy za 50-60zl,tak wiec siegnelam po Bi-es wlasnie ze wzgledu na niska cene i dosc spory wybor zapachow.Ten szczegolnie przypadl mi do gustu i choc minelo juz sporo lat ja nadal odczuwam do niego ogormny sentyment.Moja mam rowniez go bardzo lubi.Jest to zapach kwatowy,ale bardzo swiezy i pobudzajacy.Na kazda pore roku.Charakterystyczny,poznam go zawsze.Podoba sie facetom:)Polecam.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Super

jak dla mnie zapach wprost idealny.. delikatny nie mdli mnie utrzymuje sie dosc długo ma zapach który nadaje sie na codzien jak i na wieczór z mojego doswiadczenia jest uniwersalny lecz nie zapominajmy ze perfumy na kazdej skórze pachną inaczej.. POLECAM

Używam tego produktu od:14 miesiecy

bleee

ochyda, mdły,napewno nie nadaje sie na upalne dni, po 2 -3 godz od aplikacji cuchnie , mam całe opakowanie i nie wiem co z nim zrobić oddam chyba ,albo do kosza, bo wstyd cos takiego dać , brrr nigdy więcej ......:-(

Godny polecenia

Zapach jak dla mnie super. Długo szukałam zapachu ktróry by mi odpowiadał no i w końcu znalazłam. A jestem dosc wybredna w tej kwestii:). Przystępna cena, ładny zapach, cóz więcej chcieć:)??