Zelmer, Prostownica do włosów z płytkami ceramicznymi ZHS12260 (33Z021)

Zelmer, Prostownica do włosów z płytkami ceramicznymi ZHS12260 (33Z021)

Praktyczna, prosta w użyciu prostownica wykonana z wysokiej jakości materiałów. Jest idealna zarówno dla długich jak i krótkich włosów, dzięki wąskim płytkom, które pokryte są specjalną ceramiczną powłoką zapewniającą niezwykle równomierny rozkład ciepła. Dla zwiększenia komfortu użytkowania prostownicę wyposażono w bardzo długi przewód zasilający, umożliwiający nieskrępowaną swobodę ruchów oraz jego obrotowe mocowanie całkowicie likwidujące zjawisko zużywania się przewodu w miejscu jego łączenia się z urządzeniem.Nagrzewa się do 200 stopni.

Polecam!

Protownice posiadam już około 10 lat i teraz dopiero poszła na zasłużoną emeryturę, naprawdę mogę ją polecić z czystym sercem! Używana codziennie, czasem nawet dwa razy dziennie i nic się z nią nie działo, gładko szla po włosach, nie rwała i nie paliła ich, ładnie prostowała i nie pierzyła. Po kilku latach starła się powłoka na płytkach i teraz faktycznie lubi przypalić włos lub go zaciągnąć, jednak za tą cenę i tyle lat pracy można było jej to wybaczyć :)

całkiem dobra

Kupiłam za ok.60 czy 70 zł.
W tamtym okresie bardzo namiętnie codziennie prostowałam włosy. Szybko się nagrzewała,dosyć gładko sunęła po włosach.Bez problemu radziła sobie z powywijanymi lekko kręconymi włosami. Włosy oczywiście wymagały użycia jakiegoś produktu wygładzającego,bo po niej były lekko naelektryzowane.
Nadawała się też do kręcenia włosów.
Póżniej zaczeła lekko ciągnąc i wyrywać włosy.W końcu przestała się nagrzewać i wyrzuciałam,ale służyła mi jakieś 2 lata.

Używam tego produktu od: kilak lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedna