Wilkinson, Sword 2 Plus, Maszynka do golenia

Wilkinson, Sword 2 Plus, Maszynka do golenia

Maszynki z podwójnymi ostrzami, które gwarantują dokładne i delikatne golenie. Pasek nawilżający z aloesem łagodzi podrażnienia i wzmacnia ochronę podczas golenia.

Pozytywne zaskoczenie :)

"Włożyłam" do internetowego koszyka podczas większych zakupów w drogerii. Za jedną sztukę zapłaciłam 1,40 zł. Uważam, że jak na taką cenę maszynki są naprawdę świetne :) Dlaczego?

+ bardzo niska cena
+ obecność paska nawilżającego
+ skuteczność
+ nie podrażniają
+ ani razu się nie zacięłam (a ostatnio mi się zdarzało)
+ wydajność (nie odbiegają od np. gillette blue 2, wystarczają na więcej niż 3 razy droższa miss soleil) 1 maszynka starcza spokojnie mi na miesiąc, podczas gdy golę się ok. 3 razy w tygodniu, a jakbym chciała to pewnie starczałyby jeszcze na dłużej, ale ze względów higienicznych nie używam tak długo maszynek)

- dostępność (nigdzie nie widziałam ich stacjonarnie, wiem, że są tylko w tej drogerii on-line, a nie opłaca mi się kupować maszynek przez internet, bo więcej wydam na dostawę)
- wygląd (ale to na odczepnego) Bardzo przypominają wyglądem maszynki POLSILVER, ale tamte nie mają pasków nawilżających i są moim zdaniem dużo słabsze.

Podsumowując, uważam, że to naprawdę dobre, tanie, skuteczne maszynki, które posiadają paski nawilżające. Największym minusem jest (nie)dostępność. :( Są godne polecenia :)

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 3 maszynki