18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Chicco, Baby Moments, Crema Freddo Vento (Krem ochronny na wiatr i zimno)

Chicco, Baby Moments, Crema Freddo Vento (Krem ochronny na wiatr i zimno)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 20,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Chicco Krem ochronny na wiatr i zimno 50 ml to krem przeznaczony dla dzieci już od pierwszych dni życia. Jego formuła bogata w masło kakaowe wzmacnia naturalną barierę ochronną dziecka, wytwarzając jednocześnie dodatkową ochronną warstwę zabezpieczającą przed negatywnymi skutkami warunków atmosferycznych. Bez parabenów, barwników i alkoholu. Testowany klinicznie na wrażliwej skórze. Hypoalergiczny – składniki dobrane zostały tak, by zminimalizować ryzyko alergii skórnych.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Pachnące policzki

Cieszę się, że moja Mama podarowała mi krem Chicco, bo okazał się być świetnym produktem zabezpieczający buzię mojego synka przed skutkami zimowych chłodów.
Mimo gęstej, treściwej konsystencji krem łatwo wycisnąć z miękkiej estetycznej tubki, ale nie na tyle łatwo, by znalazłszy się we wprawnych rączkach dziecka wywędrował z opakowania w niekontrolowany sposób;)
Produkt zawiera wiele korzystnych składników, które tworzą na delikatnej dziecięcej skórze barierę ochronną zabezpieczającą ją przed pierzchnięciem i wysuszaniem, pozostawiając ją miękką, elastyczną i odżywioną. I do tego ten piękny, słodkawy zapach, po prostu nic tylko cmokać te rumiane dziecięce policzki!:)
Dodam jeszcze, że krem w żaden sposób nie podrażnił skóry mojego malucha, a i moje dłonie, okazjonalnie nim potraktowane odczuły ulgę i odzyskiwały dobrą kondycję. Polecam.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  426
  pochwał

  10,00

 2. 2

  45
  produktów

  122
  recenzji

  249
  pochwał

  8,54

 3. 3

  17
  produktów

  27
  recenzji

  382
  pochwał

  8,22

Zobacz cały ranking