Beaver Professional, Keratin System Shampoo (Kreatynowy szampon zagęszczający)

Beaver Professional, Keratin System Shampoo (Kreatynowy szampon zagęszczający)

Beaver keratynowy szampon zagęszczający jest łagodny, ale skuteczny opracowany specjalnie dla osób z cienkimi i rzadkimi włosami. Oczyszcza włosy z blokujących osadów i uaktywnia; procesy umożliwiające skuteczną odbudowę mostów keratynowych. Posiada właściwości głębokiej penetracji wewnętrznej struktury włosa dostarczając do jego wnętrza (za pomocą molekularnych liposomów) czyste związki aminokwasów i naturalnych substancji nawilżających. Wpływa na szybką poprawę jakości zniszczonej struktury włosów. Nie zawiera oleju silikonowego, siarczanów, parabenów, oleju mineralnego, tlenku etylenu i fosforanów. Rozpuszcza szkodliwe sebum, utrzymuje dobrze zrównoważoną i zdrową skórę głowy. Pomaga przedłużyć życie włosa i zwiększa gęstość włosów. Nie obciąża cienkich włosów, dostarcza nienaruszone białka keratyny do kory włosów, zapewnia maksymalną wytrzymałość i moc. Nie spłukuje koloru.

Świetny szampon, nieobciążający włosów, włosy bardziej puszyste

Szamponu używam od ponad roku kiedy ściąłam włosyna krótko. Szampon sprawdza się idelanie, nie obciąża włosów, są bardziej puszyste i najważniejsze włosy przestały praktycznie wypadac. Szampon stosuję wraz z odżywką z tej serii, ponieważ bez odżywki miałabym problem z rozczesaniem włosów, za co odejmuję pół gwiazdki. Jest bardzo wydajny, trzeba niestety myć włosy 2 razy, gdyż za pierwszym się średnio pieni - za to kolejne pół gwiazdki odjęłam. Ogólnie jakość włosów się poprawiła, są bardziej sprężyste, polecam. Niestety szampon bardzo trudno dostępny, chociaż widzę że już pojawił się na allegro.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 4 zużyte opakowania

Dobry szampon :)

Szampon wraz z odzywka tworza zgarany duet. Podejrzewam, ze kupię ten zestaw ponownie, ponieważ szampon:

+ dobrze oczyszcza wlosy
+ nie obciaza
+ nie uczula
+ nie podraznia
+ wydajny
+ delikatny skład bez mozliwych alergenow, parabenow i silikonow
+ przyjemny dla oka design

- nie zauwazylam zageszczenia wlosow (nawet tego optycznego) za co odejmuje gwiazdke
- trudno go dostac (allegro lub sklepy fryzjerskie)