Vaseline Intensive Care, Aloe Soothe, Body Lotion (Balsam do ciała `Aloesowe ukojenie`)

Regenerujący balsam do ciała do pielęgnacji suchej skóry. Zawiera ekstrakt z aloesu - znanego ze swych właściwości łagodzących i nawadniających. Już po pierwszej aplikacji zapewnia głębokie nawilżenie. W widoczny sposób poprawia wygląd i kondycję skóry niwelując suchość, łuszczenie się i mikropęknięcia naskórka. Aksamitna konsystencja i odświeżający zapach gwarantują przyjemność stosowania. Szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu.
Zalety:
- szybkie wchłanianie się,
- łagodzenie podrażnień skóry,
- głęboko nawilża,
- aksamitna konsystencja,
- odświeżający zapach.

balsamy
zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
krem
100 – 250ml

Przyjemny aloes

. Jest to balsam do skóry suchej o lekkiej konsystencji i cudownym zapachu aloesu. Balsam bardzo dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania a dzięki temu że jego konsystencja jet dość lekka idealnie nadaje się na lato.

Wygodne opakowaniex

Balsam ten umieszczony jest w wygodnym opakowaniu, z którego z łatwością mogę wydobyć odpowiednią ilość produktu. Ma dość gęstą konsystencję, ale przyjemnie się go rozprowadza. Zanim się całkowicie wchłonie trzeba trochę zaczekać. Pozostawia na skórze delikatną warstwę. Dobrze nawilża, a efekt długo się utrzymuje.

Bez szału

Balsam do ciała Vaseline - aloesowe ukojenie ma gęstawą konsystencję, dobrze rozprowadza się po skórze, średnio się wchłania i przyjemnie pachnie.Ten balsam ma w składzie aloes i mikro kropelki wazeliny, wnikające głęboko w skórę. Po nim moja skóra jest średnio nawilżona, odżywiona i zregenerowana. Balsam Vaseline daje mojej skórze uczucie nawilżenia i jędrności, jednak czegoś mi w nim brak.

Mój ulubieniec od Vaseline

Ten balsam mimo iż nie jest określony jako najbardziej regenerujący i odżywiający wg skali producenta mnie przypadł najbardziej do gust. Przyjemny zapach. Aloes w składzie z którym moja skóra bardzo się lubi i dobrze na niego reaguje. Balsam ten szybko się wchłania, nie pozostawia żadnego tłustego filmu na skórze. Jest dość lekki ale daje radę z nawilżeniem i odżywieniem skóry. Stosuje go w okresie letnim bo szybko się wchłania, widocznie odżywia skórę pozostawiając ją ładnie wyglądającą i nie zostawia żadnej tłustej warstwy.

idealny na lato

Na co dzień używam do pielęgnacji ciała balsamów Dove, jednak w upały jest on za ciężki i sięgam po ten - jest znacznie lżejszy, mniej treściwy. Szybko się wchłania i nie lepi się. Do tego pięknie pachnie, polecam :)

Produkt za którym będę tęsknić :)

Do zakupu skusił mnie zapach, piękny, świeży, lekko słodki. Uwielbiam pielęgnację aloesową, a tutaj mamy go w świetnym wydaniu. Zapach przypominał mi trochę połączenie z ogórkiem. Ładnie utrzymał się na skórze.
Opakowanie jest solidne, lecz na tyle miękkie, że produkt łatwo daje się aplikować.
Konsystencja jest gęsta, lecz jednocześnie lekka. Szybko się wchłania, nie pozostawiając nieprzyjemnej warstwy.
Przechodząc do działania, osobiście stosowałam go w zimę i Muszę przyznać, że świetnie dał sobie radę :) Porządnie nawilżył ciało i sprawił, że moja skóra ani przez chwilę nie stała się sucha (a w zimę lubi być problematyczna). Nie podrażnia, nie uczulał. Starczył na długo więc wydajność na +.

Genialny

W wielkim skrócie; ubóstwiam...
Moim zdaniem kosmetyk nie ma wad, zarówno ten jak i wszelkie inne z jego gamy zapachowej. Zdecydowanie polecam!
Zalety:
+zapach
+bardzo szybko się wchłania
+cena
+ilość
+opakowanie
+jakość
+nie pozostawia tłustego filmu
+fajna gęsta konsystencja

Wady:
Brak

uwielbiam

Po pierwszym użyciu już super i głęboko nawilża. Polecm serdecznie. Ma przepiękny zapach, ale cena jest troche wyższa od innych kremów tego typu- ale jako jedyny tak dobrze nawilża.

pięknie pachnie

Zakupiłam zachęcona zapachem. Chciałam czegoś lekkiego kojącego dla mojej skóry zmęczonej upałem.
Dla mnie ten produkt nie nadaje się do nawilżania ciała, jest raczej czymś awaryjnym, gdy nie mam czasu na użycie oleju, lub na czas upałów.

Najlepsze balsamy do ciała

Może nie jestem w 100% obiektywna, bo używałam tych balsamów w trakcie wakacji i przypominają mi o super czasach, ale są rewelacyjne!
Balsam Aloe ma dla mnie idealną konsystencję - bardzo łatwo się rozprowadza (nawilżanie w pośpiechu!), ale nie jest wodnisty i pozostawia skórę rewelacyjnie nawilżoną. Jest lekarstwem dla skóry po goleniu, opalaniu, itd.

Przyjemny

Bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Balsam o fajnej konsystencji ani za gęstej ani za rzadkiej, dobrze nawilża, szybko się wchłania, pozostawia na skórze przyjemną miękkość, a w jego cudownym zapachu można się zakochać. Minusów nie zauważyłam.

bardzo dobry :)

Mam atopowe zapalenie skóry powiązane z alergią, więc mam absolutne zboczenie na punkcie balsamów do ciała. Kupuję różne i nigdy kilka razy tego samego pod rząd, ale do zielonego balsamu vaseline wracam regularnie, to jest mój pewniak. Bardzo dobrze nawilża moją suchą skórę, ale wchłania się i nie zostawia na skórze żadnej warstwy. Boski zapach! Kupuję opakowanie 400 ml za nie więcej niż 20 zł i starcza mi na ok. 2-3 tygodnie, ale przy obfitym stosowaniu 1-2 razy dziennie każdego dnia.