Clinique, Beyond Perfecting, Foundation + Concealer (Podkład i korektor 2 w 1)

Clinique, Beyond Perfecting, Foundation + Concealer (Podkład i korektor 2 w 1)

Nowy podkład i korektor w jednym Clinique Beyond Perfecting sprawi, że Twoja cera będzie wyglądać nieskazitelnie przez cały dzień. Dzięki formule 2w1 uzyskasz efekt pełnego krycia bez obciążania skóry grubą warstwą podkładu. Lekka, oddychająca formuła dostosowuje się do indywidualnych potrzeb skóry dzięki cząsteczkom, które w zależności od zapotrzebowania wchłaniają nadmiar sebum lub zwiększają poziom nawilżenia - obszary przesuszone poddane zostaną dodatkowemu nawilżeniu, a te, które się błyszczą - zmatowione. Wchodzące w skład formuły specjalne polimery nie wysychają, sprawiając, że podkład gładko się rozprowadza. Można rozprowadzać go na skórze w charakterze podkładu lub stosować miejscowo jako korektor. Pozostanie na twarzy przez pełne 12 godzin.
Przetestowany alergologicznie. Zalecany szczególnie do skóry suchej i mieszanej. Dostępny w 6 odcieniach.

kryjące
Krycie
lekkie

Świetny podkład do zadać specjalnych

Kupiłam ten podkład w związku z moją pracą zawodową. Wymagam od produktów tego tyłu wytrzymałości a zarazem lekkości bez efektu maski. Ten podkład daje skórze nawilżenie, komfort, blask zdrowej cery oraz długotrwałe krycie bez uczucia ciężkości na twarzy. W połączeniu z dobrym fixerem jest odporny na pot, łzy oraz ścieranie. Idealny na całonocne imprezy.

Jestem pod wrażeniem

Patrząc na opinie długo się zastanawiałam nad zakupem tego podkładu ale zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Mam cerę problematyczną ,przebarwienia, blizny, krosty, ku mojemu zdziwieniu podkład utrzymuje się dość długo na mojej twarzy, nie waży się, nie zbiera się, lekka konsystencja, nie zapycha porów. Jestem jak najbardziej na tak !:) Dzięki temu ,że nie zapycha porów zauważyłam poprawę kondycji mojej cery, jak narazie jestem zachwycona :).

Używa produktu od: próbka

beznadzieja

Szukałam lekkiego, trochę kryjącego, a przede wszystkim matującego dobrego podkładu. Pani w sklepie clinique wskazała na ten, jako nieco mocniejsze krycie. Podkład jest beznadziejny i widać to już podczas nakładania, włazi w każdy por i załamanie skóry, widać absolutnie każdą skórkę,a nawet niewidoczne mikrowłoski na twarzy. Kolor najjaśniejszy w cale taki jasny nie jest, ciemnieje, i ciężko było mi różem i rozświetlaczem nadać twarzy wygląd żywego człowieka, bo skóra wyglądała na sino-burą, a każda warstwa różu nawet cieniutka potęgowała efekt maski. Skóra wygląda jak 30 lat starsza, tak bardzo wyolbrzymia naturalne zagłębienia, które nie są zmarszczkami. Efekt maski murowany, chyba, że zmiesza się go z kremem i tak nałoży, ale nie wiem czy warto, bo matowienie takie sobie. Po godzinie czoło świeci się, po 2h świeci się bardzo, co przy podkładzie matującym bielenda czy lirene dzieje się dopiero 4-5h, a kosztują bez promocji ok 25 zł. Bubel i nic więcej, za taką cenę zupełnie się nie opłaca, nawet jako korektor, bo włazi w każdy por na skórze i nadaje komiczno-strasznego wyglądu. Łatwo się ściera. Może i jest wyfajny, ale po co, skoro reszta funkcji masakryczna.
Nigdy nie posłucham już żadnej 'fachowej' rady pani z drogerii, bo wychodzi na to, ze sama lepiej intuicyjnie dobieram kosmetyki.

Ulubiony podkład z mocnym kryciem

Na co dzień używam podkładów ondość lekkim i naturlnym kryciu, ale od dłuższego czasu szukałam czegoś, co sprawdzi się na inne okazje lub w dni, gdy długo muszę wyglądać dobrze i trafiłam na ten podkład.
Dodam, że mam cerę mieszaną bez większych problemów czy przebarwień z dość widocznymi zaczerwienieniami w okolicy nosa i brody i tłustą strefą T.
Jest to strzał w 10 ponieważ łączy w sobie mocne krycie z ciągle dość naturalnym efektem.
Najjaśniejzzy odcień idealnie pasuje do mojej jasnej cery, nie znika szybko ze strefy T.

Drogi średniak a nawet gorzej...

Skusilam się na ten podkład podczas promocji na stronie Clinique. Wydalam kupe kasy, bo 140 zl, a rozczarowalam sie jak nigdy. Świeci sie godzine po nałożeniu, wchodzi w zmarszczki, ciemnieje na buzi.. Masakra. Raz użyłam i nigdy wiecej.

Typowy średniak

Skusiłam się na ten produkt w czasie promocji w Sephorze. Szukałam czegoś jasnego do szybkiego makijażu. Tak więc podkład i korektor w jednym wydawał się dobrym rozwiązaniem. Kryje nie najgorzej (wg mnie krycie lekkie do średniego). Można nałożyć kolejną warstwę, ale łatwo tutaj o efekt maski. Szybko wchodzi w linie mimiczne, co wygląda tragicznie. Po trzech godzinach świeci się i wymaga przypudrowania. Nałożony w okolice oczu podkreśla wszystkie, nawet najmniejsze zmarszczki. Jakby tego było mało, to jest nietrwały. Szybko ściera się na brodzie i w okolicach nosa.
Posiadam kolor 0.5, który niestety wpada w różowe tony.
Zdecydowanie nie jest wart swojej ceny.

Nie jest zły, ale gorszy niz inne podkłady Clinique

Potrzebowałam podkładu mocno kryjącego, który zatuszowałby zmiany hormonalne po ciąży, ale który będzie jednocześnie dobry na lato, nie robiący maski. nauczona dobrymi doświadczeniami z Superbalanced (extra!) i Even better, zdecydowała się siegnąć po nowośc Clinique.

Podklad nie jst zły, kryje rzeczywiście bardzo dobrze, ale niestety naturalny efekt to nie jest.. Gęsia, cięzka onsystencja sprawia, że łatwo z nim przesadzić.
Plus za aplikator- wiem, że ma zwolenników i przeciwników, ale ja go lubię.
Nakładam mała ilośc gąbeczka i wtedy da się z nim żyć (na szczęście nie zapycha), jednak drugi raz bym do niego nie wróciła.

Mam kolor 2( Alabaster) jest dla mie troche za ciemny i muszę mieszac go z Fixerem (dla porównania -używa np. 180 Sand beige z Colorstay)

Nie powala

Niestety ale zawiodłam się bardzo na tym podkładzie. Strasznie widać go na twarzy, jest bardzo ciężki i niestety ale zmienia kolor. Na pewno nie nadaje się do cery suchej, ponieważ równiez uwydatnia wszystko co w danej chwili znajduje się na twarzy. Nie polecam.

Straszny! 1 z hukiem!

Szczerze mogę napisac, że wypróbowałam kilkadziesiat (moze nawet ok100) podkładów, zawsze podkłady były w zasięgu moich zainteresowań, ciekawiła mnie każda nowość itp. I równie szczerze - ten podkład zapadł mi w pamięć i był najgorszym. Nie dałam rady go nosic i zmylam w ciągu dnia.
Plusem tego produktu moze byc (szukam na sile plusów, żeby nie było ze jestem uprzedzona): wydajność. Wystarczy kropla na pokrycie całej twarzy. Jednak to jak on wyglada...wola o pomstę do nieba. WIDAĆ go na twarzy, podkreśla fakturę skory, każda zmarszczkę, wchodzi w pory których wcześniej nawet nie widziałam. Podkreśla także suche skórki jeśli są. Jest jak beton! Nie stapia sie ze skórą. Nie wiem nie wiem totalnie jak Clinique mógł wypuścić coś tak potwornego. Podczas noszenia go czuć straszny dyskomfort, jakby sie człowiek wymalował czymś, co nie wcale nie służy do malowania twarzy. Ma-sak-ra

Przekombinowany.

Wystarczy mała ilość kosmetyku do pokrycia całej twarzy, konsystencja podobna do Vichy Dermablend, zaraz po aplikacji krycie jest bardzo mocne i rzeczywiście nie trzeba użyć korektora. Opakowanie jest przekombinowane i bardzo nieestetyczne, ma wyglądać jak wielki korektor z pędzelkiem- bez sensu

Ma bardzo mocne krycie jednak nie wtapia się w skórę tylko na niej osiada, może dawać efekt maski. Po kilku godzinach w centralnej części twarzy waży się, można próbować przypudrować jednak cera wygląda nieestetycznie.
Na pewno nie daje naturalnego efekty i jest widoczny na twarzy
Mozę się sprawdzić na normalnych i suchych cerach, nie polecam dla baldziochów z mieszana cera ponieważ ciemniej w ciągu dnia, a najjaśniejszy odcień jest da mnie i tak o pół tonu za ciemny
Jak dla mnie przekombinowany

Kontrowersyjny

Produkt w typie dermatologicznych podkładów z segmentu aptecznego.
Czyli faktycznie nie uczulający, nie perfumowany, ale...
Tworzący na twarzy betonową maskę mającą zakamuflować choroby skórne.
Kosztem naturalności, kosztem lekkości, kosztem... ładnego wyglądu, po prostu.
Ilość typu 1/3 ziarnka grochu na całą twarz już daje efekt mega betonu.

Aplikator pozornie wygodny, ale pomysł diabelski.
Mazianie aplikatorem po twarzy a potem ładowanie go z powrotem do opakowania, nie ma nic wspólnego z higieną i nie daje szans na utrzymanie ograniczonej liczby bakterii w buteleczce.
Ja osobiście zbierałam jednorazowym wacikiem podkład z aplikatora, następnie z wacika na palec, i palcami aplikowałam na skórę.
Duży wybór kolorów, odczuwalna delikatność dla skóry...
Teoretycznie mógł być dobry, a może nawet i jest dobry.
Pomimo moich wielkich problemów z cerą (leczonych w szpitalu, więc nie mówię tu o świecącym nosku i dwóch krostkach na czółku, tylko o naprawdę gorszych rzeczach) - w tym podkładzie wyglądam dużo gorzej, niż bez niego.
Ok, z daleka nieźle, na zdjęciach nieźle - ale w dziennym świetle i w kontaktach z ludźmi - czułam się w nim jak egipska mumia wyjęta z piramidy.
Daję względnie wysoką ocenę za szklane opakowanie (kosmetyki lubią szkło!), za brak kompozycji zapachowej, za hipoalergiczność, za duży wybór kolorów - niby zalet jest wiele, ale podkład ciężki jak tona betonu.

Pierwszy i ostatni raz..

Byle do ostatniej kropli... Nie będziemy za sobą tęsknić ale teraz do rzeczy!
Mam skórę trądzikową w kierunku tłustej z tendencją do miejscowych przesuszeń. Oczekuję od podkładu, że będzie ładnie utrzymywał się na buzi przez większość dnia i nie będzie zostawiał plam... Krycie swoją drogą.
Może zacznę od plusów, chociaż jest ich niewiele.
+ Opakowanie? WOW! Pierwszy raz spotkałam się z takim opakowaniem przy podkładzie. Daje tutaj wielki plus! Nie brudzi się dookoła jak większość podkładów ( nie oszukujmy się, podkład w pompce to czasem zmora wybrudzona dookoła...feee)
+ Do wyboru do KOLORU myślę, że każda dziewczyna znajdzie swój odcień (nie ciemnieje na buzi)

I to tyle plusów, ponieważ:
- CENA! Za taką cenę jestem w stanie znaleźć tańszy odpowiednik, o połowę jak nie więcej w drogerii..
- Masz suche skórki? Ten podkład będzie je tylko podkreślał
- FOUNDATION + CONCEALER? Ja sie pytam gdzie ten korektor, bo niestety ale nie radzi sobie zbyt dobrze z kryciem. Zakryje przebarwienia ale już z trądzikiem jest gorzej i wtedy trzeba nakładać go warstwami..,

* Niestety ale pieniądze wydane w błoto, całe szczęście kupiłam go na przecenie, więc płakać jakoś bardzo nie muszę.
Bardzo żałuję, że wpierw nie dorwałam próbki.