Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Odżywka do spłukiwania

Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Odżywka do spłukiwania

Bogata w substancje regenerujące kolekcja z cząsteczkami mikro-odżywczymi pomaga głęboko nawilżać włosy, nadając im zdrowy wygląd i naturalny blask.
Zalety:
- bogactwo składników odżywczych
- nawilżenie włosów

Mega!

Bardzo fajna odżywka, włosy są po niej miękkie i nawilżone. Widać znaczną poprawę w ich kondycji. Po prostu są zregenerowane. Polecam wszystkim posiadaczką zniszczonych włosów i nie tylko!

Ukochana odżywka!

Moje włosy po niej są miękkie i wreszcie się nie puszą! Ma ona przepiękny zapach. Dodatkowo jest bardzo gęsta więc wydajna. Starcza na bardzo długo. Zdecydowanie należy do moich ulubionych.

Mój numer 1!

Mam włosy od lat rozjaśniane i jest to JEDYNA odżywa, która jest w stanie je wygładzić i ujarzmić. Używałam również dużo droższych, ale żadna jej nie dorównała. Przepięknie pachnie, ma bardzo fajną konsystencję - dość zbitą, gęstą. Nawilża, wygładza moje puszące się włosy i zdecydowanie ułatwia ich rozczesanie. Jest niezastąpiona.

Test redakcji - Philips StyleCare Prestige

Polecam!

Wraz z szamponem tworzy idealną całość. Moje włosy od zimy stały się cienkie, tłuste po jednym dniu od umycia. A szampon z odżywką odżywił je na nowo.

Rewelacja

Skusila mnie cena tego produktu. Odzywka jest rewelacyjna po zastosowaniu jej moje wlosy odrazu nabraly blasku i staly sie bardziej odzywione . Na pewno bede z niej korzystac.

OK

Z Pantene używałam już szamponu i odżywki Aqua Light, odżywki Volume. Tę wersję kupiłam w Netto za 8,99 zł (200 ml). Pantene to typowe produkty pełne silikonów, nie ma się co łudzić, że naprawią włosy na zawsze.

Używa produktu od: próbka

Świetna

Włosy po jej użyciu są miękkie, łatwo się układają i rozczesują. Coś więcej trudno mi jest zauważyć po jednorazowym użyciu. Na tyle wystarczyła mi próbka.

Odżywka jest do spłukiwania. Ma ładny zapach. Z pewnością kupię ją w pełnowymiarowej wersji

w duecie z szamponem saje super efekt!

Do stosowania z szamponem i bez. Ja używam go z szamponem i dla mnie efekt jest zadowalający. Włosy są bardziej odżywione, nie wyglądają na zniszczone i rozdwojone. Jeśli jednak ktoś chce używać innego szamponu i tej odżywki - nada się bez problemu. Polecam.

Niezła

Jedna z niewielu odżywek, do spłukiwania, które polecam. Zapach długo się utrzymuje. Po zaledwie 30 sekundach trzymania odżywki na włosach, czuć znaczną różnice. Włosy się nie elektryzują, ładnie rozczesują, są miękkie i gładkie. Oczywiście włosów nie naprawia jak obiecuje producent, bo żaden produkt nie jest w stanie tego zrobić. No chyba, że w grę wchodzą nożyczki ;p ogólnie produkt na plus jeżeli chodzi o ekspresowe odżywki.

Wiele pozytywnych opinii przeczytałam na Wizażu odnośnie szamponu z tej serii, więc postanowiłam kupić ten duet. Szapom również ma moją recenzję, dziś jednak skupię się na odżywce. Moim zdaniem to bardzo porządny produkt, który fajnie uzupełnia się ze wspominanym szamponem.

Zalety:
+Bardzo, bardzo wydajna jako osoba o długich i gęstych włosach zawsze ten fakt doceniam
+Śliczny, przyjemny zapach
+Idealna konsystencja, która łatwo się aplikuje, ale też nie ocieka i się nie marnuje
+Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie
+Nadaje włosom blask i miękkość
+Wygładza

Wady
-nie zauważyłam

Od odżywki nie oczekuję cudów i włosów rodem po wyjściu z profesjonalnego salonu po keratynowym prostowaniu bo jestem realistką. Odżywka ma wizualnie poprawiać kondycję włosów, ułatwiać rozczesywanie i w jakimś stopniu je chronić. Ta jest dla mnie doskonałą odżywką, większych efektów należy oczekiwać po użyciu masek, odżywka robi to co powinna.

fajne uzupełnienie szamponu

Odżywka jest bardzo dobrym uzupełnieniem szamponu. Ma niezbyt gęstą konsystencję, półprzezroczystą. Nie zmiękcza włosów jakoś super, ale przyspiesza rozczesywanie włosów. Ma piękny zapach, podobnie jak szampon. Dla niewymagających dodatkowych zabiegów włosów na pewno się sprawdzi. Jej zaletą jest uniwersalność. Nie zaszkodzi każdemu rodzajowi włosów. Jeśli chodzi o produkty, które można znaleźć w supermarketach to ta odżywka należy do tych najlepszych.

Rewelacja!!!

Najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek używałam!Polecam!Włosy są po niej miękkie,nie puszą się i szybko nie przetłuszczają!Cena nie jest wysoka i warto ten produkt kupić:)