Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Odżywka do spłukiwania

Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Odżywka do spłukiwania

Bogata w substancje regenerujące kolekcja z cząsteczkami mikro-odżywczymi pomaga głęboko nawilżać włosy, nadając im zdrowy wygląd i naturalny blask.
Zalety:
- bogactwo składników odżywczych
- nawilżenie włosów

Świetna odżywka!

Firma Pantene od zawsze kojarzyła mi się z jakością i elegancją. Nawet tak mały kosmetyk jak odżywka w ich wykonaniu to czysta przyjemność dla oka. Odżywka jest w wygodnym opakowaniu, który umożliwia łatwą aplikację. Jest bardzo gęsta,treściwa wręcz podobnej konsystencji do maski. Przyjemny zapach umila proces mycia włosów :)
Odżywkę uwielbiam jednak ze względu na porządne działanie. Nakładam nawet na krótką chwilę na włosy a jej działanie jest natychmiastowe! Moje rozjaśnione włosy po jej użyciu są miękkie, gładkie, błyszczące, lekko puszyste (nie spuszone). Odżywka wizualnie poprawia stan zniszczonych włosów. Polecam serdecznie!

Polubiłam!

Odżywka ułatwia rozczesywanie, wygładza włosy, jest wydajna, ma przyjemny zapach, gęsta konsystencja, która nie obciąża włosów. Niestety przy dłuższym stosowaniu może przesuszać włosy. Mimo wszystko polecam. Odżywka jest łatwo dostępna, często bywa w promocji, a cena zachęca do zakupu. Do tego opakowanie starcza na naprawdę długo :O Po kilku zastosowaniach zauważyłam, że moje włosy łatwiej się układają. Nic tylko testować!

Dobrze nawilza

Odzywka jest bardzo wydajna, ma mila konsystencje, ladny zapach, wygladza i nawilza wlosy i sprawia, ze sa pachnace i miekkie.
Daje 4 gwiazdki za opakowanie: musialam je rozciac, zeby wydobyc z niego resztki produktu (tu przewage maja maski Pantene).

Super!

Odżywka spełnia zadanie w zupełności! Ma przyjemną konsystencję kremu, nie spływa, więc można ją pozostawić na dłuższą chwilę. Po jej spłukaniu włosy są przyjemne w dotyku, pięknie pachną. Polecam stosowanie naprzemienne z innym produktem, aby włosy się nie przyzyczaiły

Nie dla moich włosów

Nie jest zła, jest gęsta dobrze się rozprowadza i ładnie pachnie ale włosy szybciej się przetłuszczają, moje splątane włosy nie rozczesuja się za słaba.

Świetna!

Odżywka jest bardzo dobra i jest idealnym dopełnieniem szamponu tej samej serii. Odżywka jest gęsta i nie spływa z włosów, łatwo się spłukuje. Włosy są wygładzone, odżywione i pełne blasku. U mnie sprawdza się idealnie ;)

Maseczka do włosów

Maseczka pozostawia po sobie piękny zapach. Ponadto włosy lepiej się rozczesują i są wygładzone. Nie puszą się , po wysuszeniu. Maseczkę poleciła mi pani w drogerii :)

Jest okej :)

Odżywka Pantene Pro-V - Intensywna regeneracja to jedna z odżywek, których używam na co dzień. Fajnie nawilża przy czum ułatwia rozczesywanie. Włosy wyglądają na zdrowsze, także odżywka spełnia swoją rolę, jednak nie ma co liczyć na spektakularny efekt jak z salonu fryzjerskiego, bo to zwykła odżywka. ;)

dla moich włosów jest średnia

Odżywka w sumie jest bardzo przyjemna. Ma gęstą, treściwą konsystencję. Bardzo dobrze odżywia, co jest bardzo ważne dla mnie, ponieważ mam włosy farbowane. nie obciąża włosów. Mimo to moje włosy średni ja lubią. Są strasznie przyklapnięte i jakoś tak nie chcą się zbytnio układać. Znaczy się, że sterczą mi na wszystkie strony, a mam krótkie i falowane, więc raczej kiepsko to wygląda. Wypróbowałam, ale więcej nie kupię.

Odżywka do zadań specjalnych

W swojej kategorii (kategorię określam pod względem składu: naturalny lub zawierający chemię) jedna z lepszych odżywek. Nawilża bardzo dobrze, nadaje objętości, wygładza włosy, ułatwia rozczesanie. Szybko poprawia wygląd włosów - już po jednym zastosowaniu są one jakby bardziej mięsiste i zdrowe. Niestety jak to jest z odżywkami drogeryjnymi, zawierającymi chemię efekt ten utrzymuje się tak długo jak długo używamy produktu. Czyli najlepiej stosować po każdym umyciu włosów. I wszystko byłoby OK gdyby nie jej skład :/ Są jednak produkty z tej kategorii, które mimo wszystko zdarza mi się używać bo finalne uczucie po ich zastosowaniu jest na plus - takim produktem jest właśnie ta odżywka.

Mega!

Bardzo fajna odżywka, włosy są po niej miękkie i nawilżone. Widać znaczną poprawę w ich kondycji. Po prostu są zregenerowane. Polecam wszystkim posiadaczką zniszczonych włosów i nie tylko!

Ukochana odżywka!

Moje włosy po niej są miękkie i wreszcie się nie puszą! Ma ona przepiękny zapach. Dodatkowo jest bardzo gęsta więc wydajna. Starcza na bardzo długo. Zdecydowanie należy do moich ulubionych.