Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Odżywka do spłukiwania

Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Odżywka do spłukiwania

Sprawdź ceny produktu

Bogata w substancje regenerujące kolekcja z cząsteczkami mikro-odżywczymi pomaga głęboko nawilżać włosy, nadając im zdrowy wygląd i naturalny blask.
Zalety:
- bogactwo składników odżywczych
- nawilżenie włosów

Dobra odżywka za niewielką cenę

Używam razem z szamponem z tej samej serii. Włosy są bardziej odżywione, błyszczące. Ładny zapach i gęsta konsystencja, która wsiąka we włosy, nie spływa.

Pantene

Bardzo fajna lekka odzywka do włosów,połączona z szamponem tej samej linii działa cuda.Włosy są mieciutkie w dotyku,lekkie, zregenerowane,nie plączą się.

Spoko

Jest dobra, włosy są gładkie i miękkie, za tą cenę nie można się spodziewać czegoś wow ale na codzień wystarcza i się sprawdza. Dodatkowo ładnie pachnie

Działa, tania i skuteczna

Ta odżywka działaniem spokojnie dorównuje tym droższym, a kosztuje niewiele.
Polecam ją do włosów wymagających odżywienia, wygładzenia i łatwiejszego układania.

+ działa tak, jak obiecuje producent
+ tania, często w promocji
+ skład
+ odżywia włosy
+ włosy są po niej gładkie i sypkie
+ ładny zapach
+ ładne opakowanie
+ wydajna
+ wystarczy trzymać ją minutę na wilgotnych włosach, więc działa szybko i skutecznie
+ dociąża, ale nie przeciąża

Polecam! Moje włosy bardzo ją polubiły.

ulubiona odżywka

w połączeniu z szamponem z tej samej serii zestaw idealny! włosy lekko obciążone, nawilżone, zniszczone końcówki wyglądają o wiele lepiej. włosy są lśniące i właściwie nie ma się do czego przyczepić. gęsta konsystencja i wystarczy jej niewielka ilość na moje długie włosy. czuć różnice od razu po pierwszym zastosowaniu.

zasłużone 5

Odżywka naprawdę regeneruje! Ja jestem zaskoczona, po użyciu już na mokrych włosach czuć różnicę w ich strukturze. Włosy wyglądają na odżywione, wygładzone, bardziej lśniące. Bardzo dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencję i dobrze się też zmywa.
Za taką małą cenę w porównaniu do wielkości produktu to naprawdę super opcja! Polecam wszystkim tą odzywkę :)

Spełnia swoją rolę

Dobra odżywka zwłaszcza w połączeniu z szamponem z tej samej serii. Nawilża, ułatwia rozczesywanie, włosy po niej nie puszą się i nie elektryzują. Nie pozostawia uczucia ciężkości na włosach, poza tym bardzo sprawnie się ją spłukuje. Opakowanie jest praktyczne i wygodne.

Działa

Odżywka działa bardzo dobrze. Wystarczy niewielka kropla na całe długie włosy. Wlosy są miękkie i lśniące. Co prawda nie takie jak w reklamach, ale efekt widać i czuć pod palcami :) Na plus oczywiście cena i dostępność produktu.

Aha, no i radzę nie stosować jej dzień w dzień przez kiła miesięcy bo włosy sie przyzwyczajają i pozniej efekt nie jest tak spektakularny

Super!

Świetna odżywka, uwielbiam do niej wracać. Dobrze nawilża i wygładza włosy, nie ma żadnych problemów z rozczesywaniem. Dodatkowo ten kosmetyk posiada piękny zapach, do wydajności również nie mam zarzutów.

Świetna odżywka!

Firma Pantene od zawsze kojarzyła mi się z jakością i elegancją. Nawet tak mały kosmetyk jak odżywka w ich wykonaniu to czysta przyjemność dla oka. Odżywka jest w wygodnym opakowaniu, który umożliwia łatwą aplikację. Jest bardzo gęsta,treściwa wręcz podobnej konsystencji do maski. Przyjemny zapach umila proces mycia włosów :)
Odżywkę uwielbiam jednak ze względu na porządne działanie. Nakładam nawet na krótką chwilę na włosy a jej działanie jest natychmiastowe! Moje rozjaśnione włosy po jej użyciu są miękkie, gładkie, błyszczące, lekko puszyste (nie spuszone). Odżywka wizualnie poprawia stan zniszczonych włosów. Polecam serdecznie!

Polubiłam!

Odżywka ułatwia rozczesywanie, wygładza włosy, jest wydajna, ma przyjemny zapach, gęsta konsystencja, która nie obciąża włosów. Niestety przy dłuższym stosowaniu może przesuszać włosy. Mimo wszystko polecam. Odżywka jest łatwo dostępna, często bywa w promocji, a cena zachęca do zakupu. Do tego opakowanie starcza na naprawdę długo :O Po kilku zastosowaniach zauważyłam, że moje włosy łatwiej się układają. Nic tylko testować!

Dobrze nawilza

Odzywka jest bardzo wydajna, ma mila konsystencje, ladny zapach, wygladza i nawilza wlosy i sprawia, ze sa pachnace i miekkie.
Daje 4 gwiazdki za opakowanie: musialam je rozciac, zeby wydobyc z niego resztki produktu (tu przewage maja maski Pantene).