Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Odżywka do spłukiwania

Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Odżywka do spłukiwania

Bogata w substancje regenerujące kolekcja z cząsteczkami mikro-odżywczymi pomaga głęboko nawilżać włosy, nadając im zdrowy wygląd i naturalny blask.
Zalety:
- bogactwo składników odżywczych
- nawilżenie włosów

OK

Z Pantene używałam już szamponu i odżywki Aqua Light, odżywki Volume. Tę wersję kupiłam w Netto za 8,99 zł (200 ml). Pantene to typowe produkty pełne silikonów, nie ma się co łudzić, że naprawią włosy na zawsze.

Używa produktu od: próbka

Świetna

Włosy po jej użyciu są miękkie, łatwo się układają i rozczesują. Coś więcej trudno mi jest zauważyć po jednorazowym użyciu. Na tyle wystarczyła mi próbka.

Odżywka jest do spłukiwania. Ma ładny zapach. Z pewnością kupię ją w pełnowymiarowej wersji

w duecie z szamponem saje super efekt!

Do stosowania z szamponem i bez. Ja używam go z szamponem i dla mnie efekt jest zadowalający. Włosy są bardziej odżywione, nie wyglądają na zniszczone i rozdwojone. Jeśli jednak ktoś chce używać innego szamponu i tej odżywki - nada się bez problemu. Polecam.

domowe sposoby na zniszczone włosy

Niezła

Jedna z niewielu odżywek, do spłukiwania, które polecam. Zapach długo się utrzymuje. Po zaledwie 30 sekundach trzymania odżywki na włosach, czuć znaczną różnice. Włosy się nie elektryzują, ładnie rozczesują, są miękkie i gładkie. Oczywiście włosów nie naprawia jak obiecuje producent, bo żaden produkt nie jest w stanie tego zrobić. No chyba, że w grę wchodzą nożyczki ;p ogólnie produkt na plus jeżeli chodzi o ekspresowe odżywki.

Wiele pozytywnych opinii przeczytałam na Wizażu odnośnie szamponu z tej serii, więc postanowiłam kupić ten duet. Szapom również ma moją recenzję, dziś jednak skupię się na odżywce. Moim zdaniem to bardzo porządny produkt, który fajnie uzupełnia się ze wspominanym szamponem.

Zalety:
+Bardzo, bardzo wydajna jako osoba o długich i gęstych włosach zawsze ten fakt doceniam
+Śliczny, przyjemny zapach
+Idealna konsystencja, która łatwo się aplikuje, ale też nie ocieka i się nie marnuje
+Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie
+Nadaje włosom blask i miękkość
+Wygładza

Wady
-nie zauważyłam

Od odżywki nie oczekuję cudów i włosów rodem po wyjściu z profesjonalnego salonu po keratynowym prostowaniu bo jestem realistką. Odżywka ma wizualnie poprawiać kondycję włosów, ułatwiać rozczesywanie i w jakimś stopniu je chronić. Ta jest dla mnie doskonałą odżywką, większych efektów należy oczekiwać po użyciu masek, odżywka robi to co powinna.

fajne uzupełnienie szamponu

Odżywka jest bardzo dobrym uzupełnieniem szamponu. Ma niezbyt gęstą konsystencję, półprzezroczystą. Nie zmiękcza włosów jakoś super, ale przyspiesza rozczesywanie włosów. Ma piękny zapach, podobnie jak szampon. Dla niewymagających dodatkowych zabiegów włosów na pewno się sprawdzi. Jej zaletą jest uniwersalność. Nie zaszkodzi każdemu rodzajowi włosów. Jeśli chodzi o produkty, które można znaleźć w supermarketach to ta odżywka należy do tych najlepszych.

Rewelacja!!!

Najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek używałam!Polecam!Włosy są po niej miękkie,nie puszą się i szybko nie przetłuszczają!Cena nie jest wysoka i warto ten produkt kupić:)

Moja ulubiona

Moja ulubiona razem z szamponem od pół roku. Włosy gęste gładkie i nie przetluszczaja sie po jednym dniu. Uzywam i będę nadal. Jedynym minusem jest male opakowanie

Skład okropny, ale działanie niezłe

Mam jakiś sentyment do odżywek Pantene, mimo że można szukać ze świeczką w ręku kosmetyków o gorszym składzie.

Plusy:
-niska cena i dość duża pojemność
-dostępna w większości drogerii, jeśli nie we wszystkich, i w wielu supermarketach
-ma dość gęstą konsystencję, nie spływa, ale łatwo ją rozprowadzić, dzięki czemu odżywka jest bardzo wydajna
-włosy po użyciu są miękkie, gładkie i sypkie, nie jest to spektakularny efek, ale włosy prezentują się całkiem dobrze
-ułatwia rozczesywanie włosów
-przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na włosach

Minusy:
-tragiczny skład, nie widziałam gorszego ( a mimo to ją kupiłam ;)), zero naturalnych składników, żadnych olejków, ekstraktów, protein, po prostu nic!
-żeby tego było mało w składzie znajduje się alkohol izopropylowy, który po dłuższym stosowaniu może spowodować przesuszenie i łamliwość włosów, dlatego stosowałam ją doraźnie, gdy zależało mi na szybkim efekcie
-nie ma co liczyć na obietnice producenta o odżywionych, zregenerowanych włosach, ta odżywka zwykła bomba silikonowa, która ma natychmiastowo poprawić wygląd włosów, nie daje trwałego efektu

Podsumowując jest to produkt, który stosuję, wtedy, gdy chcę by moje włosy dobrze się prezentowały, bo oprócz chwilowej poprawy wyglądu nie może ona zdziałać zbyt wiele.

Najlepsza odżywka do spłukiwania, jaką do tej pory miałam. Włosy nie elektryzowały mi się. Stosowałam tylko z szamponem tej samej serii. Jak dla mnie super! :)

Bez rewelacji

+wlosy dobrze się rozszesuja
+włosy są miękkie i przyjemne w dotyku
+ładnie pachnie
+gęsta konsystencja

- nie nawilza włosów
-mało wydajna
-obciąża włosy

Bardzo dobrze regeneruje suche włosy

Uwielbiam tą odżywkę, włosy po niej są gładkie, puszyste, ładnie pachnące. Nie obciąża włosów, nadaje im lekkość ułatwia rozczesywanie. Dodaje blasku i głęboko nawilża widać to że są prawdziwie zregenerowane nie przesuszone jak przed użyciem. Polecam każdej kobiecie borykającą się z suchymi i zniszczonymi włosami z problematycznym rozczesywaniem.
Troche mało wydajna jak dla mnie ale raz na jakiś czas lubię nią odżywić włosy.
Jest w jak dla mnie w dosyć twardym plastiku ale dobrze że stoi do dołu dnem dzięki czemu jest więsza szansa że wykorzystamy ją w całości