Kevyn Aucoin, The Sensual Skin Fluid Foundation (Podkład w formie serum)

Kevyn Aucoin, The Sensual Skin Fluid Foundation (Podkład w formie serum)

Luksusowy, ultra - lekki fluid Kevyn Aucoin The Sensual Skin Fluid Foundation w formie dobroczynnego dla skóry serum (fiolka z pipetką). Posiada składniki przeciwstarzeniowe jak wyciąg z alg, ale jest przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Posiada satynowe, lekko świetliste wykończenie i średnie krycie, które można stopniować. Jest lekki, wodnisty, ale mocno napigmentowany. Dostępny w wielu kolorach.

Fenomenalny! Najlepszy fluid na rynku!

Najlepszy podkład jaki w życiu stosowałam!
Z Sephory wypróbowała już wszystkie możliwe i żaden mnie tak nie zachwycił. Kevyn Aucoin nie jest jeszcze dostępny w PL - ja kupiłam podkład w ciemno na truskawce i to był strzał w dziesiątkę.
Pokład jest lak leciutki, że nie czuć go ani trochę na skórze. Jest bardzo płynny, lejący, więc trzeba go wstrząsnąć przed aplikacją. Ja nakładam go palcami i rozprowadza się świetnie - nie tworzy smug ani nie zastyga od razu.
Większość podkładów innych marek o podobnej (lekkiej) konsystencji zawiera w składzie alkohol, a tu go nie ma.
Wykończenie jest wg mnie bardzo naturalne, satynowe i dostosowuje się do skóry. Nałożony na krem matujący - będzie matowił. Nałozony na bazę rozjaśniającą - będzie bardziej rozświetlający.
Poziom krycia jest dobry. Nie jest to fluid mocno kryjący/korygujący, więc nie tworzy maski. Nie jest to też bardzo lekkie krycie jak BB.
Ma szeroką gamę kolorystyczną, jest wiele odcieni dla kobiet bladolicych. Ja stosuję najjaśniejszy 02 i jest dla mnie idealny. Nawet MAC nie ma tak jasnych kolorów.
Jeśli któraś z Pań ma problem właśnie ze znalezieniem bardzo jasnego podkładu to 02 byłby NW 07-08 (gdyby MAC takie produkował).
Wadą jest mała pojemność - 20 ml. Mimo to starczył mi na dłużej niż inne fluidy o standardowej pojemności 30 ml. Jest po prostu bardzo wydajny. Wystarczy kilka kropel żeby pokryć cała twarz.

Mam nadzieję, że moja recenzja będzie pomocna.

Używam tego produktu od: Kila miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno, zaczynam drugie