BeneFit, Roller Lash Mascara (Podkręcający tusz do rzęs)

BeneFit, Roller Lash Mascara (Podkręcający tusz do rzęs)

Pojemność 8,5 ml

Opatentowana szczoteczka z haczykami Hook'n'Roll obejmuje, rozdziela, unosi i podkręca rzęsy, podczas gdy specjalna podkręcająca formuła utrzymuje się na rzęsach przez 12 godzin. Maskara Roller Lash BeneFit zawiera prowitaminę B5 oraz serynę, składniki znane ze swoich właściwości odżywczych i pielęgnujących.

Szczoteczka
silikonowa

Cudo

Wspaniały, wspaniały, wspaniiały! Jedyny minus to cena :) Poza tym rzęsy są idealnie podkreślone, rozdzielone, pogrubione i podkręcone. Pozostają też elastyczne i nie wysuszone, dzięki czemu łatwo jest dołożyć kolejną warstwę w ciągu dnia (w razie potrzeby)

BOMBA

Świetny.Gdy testowałam go w Douglasie po raz pierwszy i spojrzałam w lusterko-ONIEMIAŁAM !!!
Co prawda mam go dopiero 5 dni, ale moje rzęsy bardzo kochają tą Mascarę.

Ulubieniec

Używam go juz 8 miesiąc ,najpierw dostałam w prezencie miniaturkę ,potem kupiłam juz pełnowymiarowy produkt.
Tusz jest rewelacyjny.
Pięknie wydłuża i podkręca rzęsy.
Jest bardzo trwały ,szukałam tuszu ,który nie będzie mi sie kruszyć.
Ten chyba jeszcze ani razu mnie nie zawiódł.
Trzyma się idealnie.

w moim top 5 tuszów do rzęs!

Do zakupu maskary przekonał mnie Jeffree Star (uwielbiam tego człowieka!). Ten tusz jako jeden z nielicznych dostępnych na rynku spełnia moje oczekiwania, a zapewnienia producenta w opisie kosmetyku są niemalże wszystkie zgodne z rzeczywistością. Fajnie wydłuża, podkręca i delikatnie pogrubia rzęsy, nie obsypuje się i nie transferuje na powieki. Aplikacja jest przyjemna a formuła nie podrażnia. Jedyne minusy jakich się doszukałam to rączka jest gumowa i trochę dziwnie śliska przy odkręcaniu oraz to, że tusz nie był zdatny do dalszego korzystania po mniej więcej 3 miesiącach - zaczął brzydko obklejać rzęsy. Cena tuszu jak na nasze polskie portfele, jest dość wysoka (średnio 100zł, swój kupiłam w sklepie wolnocłowym na lotnisku). Na razie następnej nie kupię, bo chcę wypróbować inne, ale chcę jeszcze do niej wrócić w niedalekiej przyszłości.

Świetny tusz

Dostałam ten tusz w Sephorze i jestem w nim zakochana, przebił nawet mojego faworyta BTS od Too Faced. Doskonale wydłuża i podkręca rzęsy, nie osypuje się i jest baaardzo trwały. Opakowanie wygląda przesłodko.

Naprawdę niezły !

Przyznam szczerze że miałam dość duże opory przed zakupem kolejnego tak drogiego tuszu, zachęciła mnie jednak dostępność miniatur tuszy Benefit dostępnych w Sephorze, co Wam zdecydowanie polecam !

Nic specjalnego za wysoką cenę

Długo się zastanawiałam nad kupnem tego tuszu że względu na cenę. Mogłam się jeszcze dłużej zastanawiać. Tusz bardzo przeciętny. Mam długie i dosyć gęste rzęsy także dużo do szczęścia mi nie potrzeba. Niestety ten tusz bardzo skleja pomimo małej i zgrabnej szczoteczki. Nie zauważyłam podkręcenia tak jak obiecuję producent. Plus za to że jest bezwonny i ma bardzo słodkie opakowanie. Nie jest wart swojej ceny. Polecam inne drogeryjne tusze za 1/3 ceny.

Prawie tak dobra jak Maybelline Push Up Angel

Tak, tytuł was nie myli. Ta maskara jest prawie tak dobra jak Maybelline Push Up Angel, która jest moim hitem wszechczasów. Dostałam miniaturkę do zakupów w Sephorze, potem - nad czym już niestety ubolewam - dostałam od męża pełnowymiarowy produkt.

Do plusów należy niewątpliwie świetne podkręcenie, pogrubienie i rozdzielenie rzęs oraz mega czarny kolor. Design opakowania jest po prostu świetny. Tusz nie odbija się na powiekach ani nie osypuje w ciągu dnia.

Jednak
Szybko wysycha w opakowaniu i skleja rzęsy. Miniaturka praktycznie po miesiącu już zaczęła łapać tendencję do sklejania.
Dla porównania wspomniany przeze mnie Maybelline Push Up Angel używam ponad pół roku, już nowy czeka w zapasie a on działa jak na początku...

Tusz bardzo dobry, ale za taką cenę powinien być idealny, a niestety nie jest. Niemniej jak lubicie nieco droższe, ładnie wyglądające gadżety to będziecie zadowoleni.

Świetny

Bardzo fajna maskara. Szczoteczka świetnie podkręca i wydłuża rzęsy nawet te najkrótsze bez efektu sklejania. Maskara bardzo wydajna używałam jej non stop poprostu ja uwielbiałam niestety mi się już skończyła . Muszę się w nią znów zaopatrzyć. Polecam naprawdę warta tych pieniędzy

fajny efekt, całkiem trwała, ale sypały mi się po niej rzęsy

Kupiłam pakiet propomycjny wersji podróznych tuszy Benefita i miałam okazję przetestowac to cudo.
Od dawna przymierzałam się do kosmetyków tej firmy, ale jednak to nie oferta dla mnie.

Tusz bardzo ładnie wyczesuje, rozdziela i unosi rzęsy. Naprawdę podobał mi się efekt po pomalowaniu - coś pomiędzy naturalnie pięknymi rzęsami a wyraznym podkresleniem - czyli tak jak lubię.

Trwałość całkiem przyzwoita - większość maskar odbija mi się na górnej powiece, tutaj całkiem ok znosiła caly dzien w pracy i popołudnie do późnego wieczora :)

Niestety - zauważyłam ,że przy codziennym stosowaniu, po 2-3 tygodniach zaczeły mi się sypać rzęsy. Nie wiem, czy towina tego, ze demakijaż był nieco trudniejszy niż przy tuszach, które zazwyczaj stosuję, czy któryś ze składników tak wpłynąl na ich kondycję, dlatego nie zaryzykuję, chociaz tusz nie uczulił ani nie powodował łzawienia.

Moja nowa ulubiona maskara!

Zdecydowalam sie na zakup tej maskary w sumie dzieki reklamie: Znany influencer i wlasciciel firmy kosmerycznej - Jeffree Star - tak ja zachwala, ze w koncu uleglam i ja zakupilam. Przyznam, ze z lekka obawa, ze okaze sie ona bublem za nieco wieksze pieniazki (okolo 27€).

Na szczescie maskara jest absolutnym HITEM! Nadmienie, ze moje rzesy sa sredniej dlugosci, maja srednia gestosc- ot, takie przecietniaczki. Ta maskara otwiera oko w cudowny sposob. Rzesy sa porzadnie rozczesane (bez grudek etc.), czarne, wydluzone, pogrubione i lekko podkrecone.

Maskara sie nie osypuje, nie smuzy, jest dosc odporna na wilgoc. Raczej podczas mycia buzi zelem czy pianka nie zejdzie. Trzeba uzyc plynu micelarnego lub plynu do zmywania makijazu oczu (u mnie teraz ten od Clarinsa - radzi sobie ok).

Opakowanie jest super :-) Ale Benefit slynie z opakowan :-)
U mnie ta maskara zdetronizowala Le volume de Chanel.

Polecam!

Dobry, ale nie powala

To dość przyzwoity tusz.
Przede wszystkim zwraca uwagę jego ładne opakowanie - fajny gadżet.
Co do działania, w początkowej fazie skleja rzęsy niestety, kiedy już trochę poleży jest lepiej.
Ładnie je podkręca, wydłuża, ale w tej cenie znaleźc można tańsze odpowiedniki o podobnym działaniu.
Szczoteczka jest dośc wygodna w stosowaniu, trzeba się przyzwyczaić.
Kolor w miarę intensywny, zdarzało mu się rozmazać.
Myślę, że to estetyczny gadżet, ale znajdzie się tańsze o podobnym działaniu stąd moja ocena ogólna na 3 gwiazdki.