BeneFit, Roller Lash Mascara (Podkręcający tusz do rzęs)

BeneFit, Roller Lash Mascara (Podkręcający tusz do rzęs)

Pojemność 8,5 ml

Opatentowana szczoteczka z haczykami Hook'n'Roll obejmuje, rozdziela, unosi i podkręca rzęsy, podczas gdy specjalna podkręcająca formuła utrzymuje się na rzęsach przez 12 godzin. Maskara Roller Lash BeneFit zawiera prowitaminę B5 oraz serynę, składniki znane ze swoich właściwości odżywczych i pielęgnujących.

Szczoteczka
silikonowa

Świetny tusz

Dostałam ten tusz w Sephorze i jestem w nim zakochana, przebił nawet mojego faworyta BTS od Too Faced. Doskonale wydłuża i podkręca rzęsy, nie osypuje się i jest baaardzo trwały. Opakowanie wygląda przesłodko.

Naprawdę niezły !

Przyznam szczerze że miałam dość duże opory przed zakupem kolejnego tak drogiego tuszu, zachęciła mnie jednak dostępność miniatur tuszy Benefit dostępnych w Sephorze, co Wam zdecydowanie polecam !

Nic specjalnego za wysoką cenę

Długo się zastanawiałam nad kupnem tego tuszu że względu na cenę. Mogłam się jeszcze dłużej zastanawiać. Tusz bardzo przeciętny. Mam długie i dosyć gęste rzęsy także dużo do szczęścia mi nie potrzeba. Niestety ten tusz bardzo skleja pomimo małej i zgrabnej szczoteczki. Nie zauważyłam podkręcenia tak jak obiecuję producent. Plus za to że jest bezwonny i ma bardzo słodkie opakowanie. Nie jest wart swojej ceny. Polecam inne drogeryjne tusze za 1/3 ceny.

Prawie tak dobra jak Maybelline Push Up Angel

Tak, tytuł was nie myli. Ta maskara jest prawie tak dobra jak Maybelline Push Up Angel, która jest moim hitem wszechczasów. Dostałam miniaturkę do zakupów w Sephorze, potem - nad czym już niestety ubolewam - dostałam od męża pełnowymiarowy produkt.

Do plusów należy niewątpliwie świetne podkręcenie, pogrubienie i rozdzielenie rzęs oraz mega czarny kolor. Design opakowania jest po prostu świetny. Tusz nie odbija się na powiekach ani nie osypuje w ciągu dnia.

Jednak
Szybko wysycha w opakowaniu i skleja rzęsy. Miniaturka praktycznie po miesiącu już zaczęła łapać tendencję do sklejania.
Dla porównania wspomniany przeze mnie Maybelline Push Up Angel używam ponad pół roku, już nowy czeka w zapasie a on działa jak na początku...

Tusz bardzo dobry, ale za taką cenę powinien być idealny, a niestety nie jest. Niemniej jak lubicie nieco droższe, ładnie wyglądające gadżety to będziecie zadowoleni.

Świetny

Bardzo fajna maskara. Szczoteczka świetnie podkręca i wydłuża rzęsy nawet te najkrótsze bez efektu sklejania. Maskara bardzo wydajna używałam jej non stop poprostu ja uwielbiałam niestety mi się już skończyła . Muszę się w nią znów zaopatrzyć. Polecam naprawdę warta tych pieniędzy

fajny efekt, całkiem trwała, ale sypały mi się po niej rzęsy

Kupiłam pakiet propomycjny wersji podróznych tuszy Benefita i miałam okazję przetestowac to cudo.
Od dawna przymierzałam się do kosmetyków tej firmy, ale jednak to nie oferta dla mnie.

Tusz bardzo ładnie wyczesuje, rozdziela i unosi rzęsy. Naprawdę podobał mi się efekt po pomalowaniu - coś pomiędzy naturalnie pięknymi rzęsami a wyraznym podkresleniem - czyli tak jak lubię.

Trwałość całkiem przyzwoita - większość maskar odbija mi się na górnej powiece, tutaj całkiem ok znosiła caly dzien w pracy i popołudnie do późnego wieczora :)

Niestety - zauważyłam ,że przy codziennym stosowaniu, po 2-3 tygodniach zaczeły mi się sypać rzęsy. Nie wiem, czy towina tego, ze demakijaż był nieco trudniejszy niż przy tuszach, które zazwyczaj stosuję, czy któryś ze składników tak wpłynąl na ich kondycję, dlatego nie zaryzykuję, chociaz tusz nie uczulił ani nie powodował łzawienia.

Moja nowa ulubiona maskara!

Zdecydowalam sie na zakup tej maskary w sumie dzieki reklamie: Znany influencer i wlasciciel firmy kosmerycznej - Jeffree Star - tak ja zachwala, ze w koncu uleglam i ja zakupilam. Przyznam, ze z lekka obawa, ze okaze sie ona bublem za nieco wieksze pieniazki (okolo 27€).

Na szczescie maskara jest absolutnym HITEM! Nadmienie, ze moje rzesy sa sredniej dlugosci, maja srednia gestosc- ot, takie przecietniaczki. Ta maskara otwiera oko w cudowny sposob. Rzesy sa porzadnie rozczesane (bez grudek etc.), czarne, wydluzone, pogrubione i lekko podkrecone.

Maskara sie nie osypuje, nie smuzy, jest dosc odporna na wilgoc. Raczej podczas mycia buzi zelem czy pianka nie zejdzie. Trzeba uzyc plynu micelarnego lub plynu do zmywania makijazu oczu (u mnie teraz ten od Clarinsa - radzi sobie ok).

Opakowanie jest super :-) Ale Benefit slynie z opakowan :-)
U mnie ta maskara zdetronizowala Le volume de Chanel.

Polecam!

Dobry, ale nie powala

To dość przyzwoity tusz.
Przede wszystkim zwraca uwagę jego ładne opakowanie - fajny gadżet.
Co do działania, w początkowej fazie skleja rzęsy niestety, kiedy już trochę poleży jest lepiej.
Ładnie je podkręca, wydłuża, ale w tej cenie znaleźc można tańsze odpowiedniki o podobnym działaniu.
Szczoteczka jest dośc wygodna w stosowaniu, trzeba się przyzwyczaić.
Kolor w miarę intensywny, zdarzało mu się rozmazać.
Myślę, że to estetyczny gadżet, ale znajdzie się tańsze o podobnym działaniu stąd moja ocena ogólna na 3 gwiazdki.

Świetny tusz ..jak troche przyschnie

Roller lush to zdecydowanie mój ulubiony tusz z Benefitu. Szczególnie polubiłam mini wersję, która świetnie nadaje się na wyjazdy czy do torebki. Tuszem można osiągnąć świetny efekt podkręconych rzęs. Na początku jest jednak trochę za mokry co sprawia, że skleja rzęsy i można przez to osiągnąć efekt pajęczych nóżek, Po pewnym czasie przysycha i jest doskonały.

Średniak

Trzeba przyznać temu tuszowi, że na prawdę bardzo dobrze podkręca rzęsy. Wydłużenie też jest dobre, ale niestety nic poza tym. Tusz troszkę skleja rzęsy więc zawsze muszę je po aplikacji rozczesać. Nie zauważyłam żeby się kruszył za to odbija się na górnej powiece. Fajna, miła w użytkowaniu szczoteczka, którą wygodnie jest malować nawet dolne rzęsy. Ten tusz po prostu daje efekt naturalnie długich i podkręconych rzęs, ale nie ma tu efektu WOW.

Super

Dostałam miniaturę tego tuszu od koleżanki.
Miałam go już kiedyś, zaraz jak pojawiał się na półkach Sephory i byłam z niego zadowolona. Chociaż wtedy zdecydowanie wolałam They`re Real.

Ale skoro dostałam , postanowiłam używać.
Miałam rzęsy słabe , krótkie, rzadkie i jasne. Obecnie używam odżywek i dzięki temu zdecydowanie lepiej wyglądają.
Już wiem dlaczego kilka lat temu wolałam They`re Real od Roller Lash , ponieważ zwyczajnie moje włoski były zbyt krótkie i nie miał czego podkręcić
Po użyciu tej mascary rzęsy są pięknie wydłużone , PODKRECONE, pogrubione bez efektu posklejanych pajeczych nózek.

Uważam , że miniatura to produkt w sam raz. Spokojnie wystarczy na dwa miesiace a nawet dłużej.

Najlepszy tusz do rzęs na świecie!

Ten tusz jest poprostu dla mnie idealny. Nie wygodna aplikacja dzięki konsystencji i silikonowej szczoteczce jest dla mnie z rana nie przykrym obowiązkiem a przyjemnością. Tusz nie obsypuje się, nie rozmazuje. Jest mega trwały, ma piękny głęboki czarny kolor i maksymalnie wydłuża i pogrubia rzęsy, bez efektu przerysowania i sztucznej firanki na oczach.