Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine, Shampoo with Silk Proteins Colour (Szampon z jedwabiem do włosów farbowanych)

Szampon do włosów z jedwabiem Stapiz Sleek Line Colour do włosów farbowanych. Delikatnie myje intensywnie nawilżając strukturę włosa, podkreśla kolor, nadając mu nowego blasku. Chroni przed wpływem czynników zewnętrznych, zawiera filtr UV. Wydłuża trwałość i świeżość koloru. Efekt jest widoczny już po pierwszym umyciu. Nadaje się do częstego stosowania.

Porażka

Używałam kiedyś wersji repair, otrzymanej na urodziny i wspominałam ją całkiem przyjaźnie.. Po kilku miesiącach stwierdziłam, że kupię wersję colour jako, że jestem farbowana. Kompletna porażka. Mam do dzisiaj w półce z połowę i nie wiem czy kiedykolwiek go zużyję. Jak dla mnie kompletnie ciężki, niemyjący, niepieniący się, wcale nie pomagający zachować koloru farbowanych włosów - totalnie ani jedno z zapewnień producenta nie zostało spełnione.
ZDECYDOWANIE nie polecam. Wolę myć włosy jakimkolwiek najtańszym szamponem.

Szampon jak szampon

Głównym zadaniem chronić kolor i to robi,
Pieni się a to bardzo lubię, ale wydajny nie jest trzeba dwu trzy krotnie użyć by domył włosy.
Producent twierdzi że ma nadać nowego blasku koloru, z tym się nie zgodzę, bo sorry ale tego nie robi.

Beznadzieja..

Same minusy !
- nie pieni się, przez co trzeba go dużo nakładać,
- nie oczyszcza dokładnie włosów,
- jest go stanowszo za dużo jak na taki bubel.

Dostałam go od siostry, której też nie odpowiadał. Ja męczę go już od ponad roku i skończyć nie mogę :O Będę go unikać jak ognia.

Nie zasługuje nawet na tę połowę gwiazdki.

Używam tego produktu od: ponad roku