Sally Hansen, Nailgrowth Miracle (Preparat pobudzający wzrost paznokcia) (stara wersja)

Cena już od 16,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 13,3 ml

Białko sojowe nawilża płytkę paznokciową, wzmacniając, wydłużając i jednocześnia ją uelastyczniając. Keratyna pomaga zabezpieczyć paznokcie przed rozdwajaniem i pękaniem. Kolagen i zestaw witamin stymulują zdrowy i szybki wzrost paznokci. Wg producenta otrzymasz 30% dłuższe i piękniejsze paznokcie w 5 dni!!!

Super

Bardzo dobra odżywka, nareszcie moje paznokcie wyglądają dobrze i mają jakąkolwiek długość. Nie łamią się tak jak wcześniej i szybciej rosną. Stosowałam ją tak jak zaleca producent, a także jako bazę pod lakier i w takiej formie najlepiej się u mnie sprawdza. Przy samodzielnym stosowaniu szybko odpryskuje(czasami już po połowie dnia- przy zwykłych czynnościach) za co odejmuje poł gwiazdki. Nie jest to tania odżywka ale warto zainwestować jeśli macie problem z zapuszczeniem paznokci. Ja kupiłam ją w drogerii internetowej za 20zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040581].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjna odżywka!

Polecam tą odżywkę do paznokci z ręką na sercu.
Najlepszy preparat do paznokci jaki kiedykolwiek stosowałam. Jeszcze miesiąc temu sięgnęłabym po odżywkę Eveline 8w1, lecz pewnego razu będąc w drogerii skusiłam się właśnie na Sally Hansen Nailgrowth miracle. Zdecydowanie, nie żałuję!
Paznokcie po tym preparacie momentalnie stały się MOCNE, długie i wręcz nie do ruszenia. ;-) Daje nam piękny połysk na paznokciach, bardzo naturalny i estetyczny. Paznokcie w trakcie stosowania tej odżywki rosną jak szalone!
Cena dość wysoka, ale zdecydowanie adekwatna do efektów.

Dodam, że dla mnie ważnym elementem jest to jak paznokcie wyglądają i w jakiej są kondycji po zdjęciu odżywki z płytki po kuracji. Dla porównania, po zdjęciu odżywki Eveline 8w1 moje paznokcie dalej były łamliwe i miękkie, natomiast po zmyciu Sally Hansen \'\' Nailgrowth Miracle\'\' płytka pozostała silna długa i gładka. :-)

Rewelacja!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033070].usefull || 0 }}% pomocna.

Mi pomogła :)

Odżywkę tę kupiłam na Allegro za ok. 15 zł zachęcona pozytywnymi opiniami w Internecie. Systematyczne stosowanie (co 2 dni) sprawiło, że kondycja paznokci polepszyła się. Mam krótką płytkę i okropnie łamliwe paznokcie, po zastosowaniu zauważyłam, że dolegliwość ustąpiła (stosuję ok. 2 tygodnie, paznokieć miałam złamany 2 razy, wcześniej regularnie co 2-3 dni), paznokcie są twardsze i faktycznie dość szybko rosną. Mam nadzieję, że efekt się utrzyma.
Polecam wypróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022747].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

Jedna wielka masakra - nie polecam!!!

Ta odżywka niestety wywolala u mnie to samo co odzywka z Eveline 8 w 1 czyli onycholize (odbarwione paznokcie, odchodzaca plytka paznokcia, rozdwojone konce, uczucie mrowienia po nałożeniu na płytke)! Kolejny raz musze sie meczyc z brzydkimi paznokciami i doprowadzac je do porządku:-( Nie używałam innej odżywki tylko ta, także na 100% to ona wywolala onycholize.
Odradzam i radze obserwować paznokcie przy jej używaniu.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016293].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra, ale jest dużo lepsza tej firmy

Już kilka lat temu używałam tej odżywki i postanowiłam do niej wrócić. Czy słusznie o tym dalej.
Ładna, złota buteleczka, wygodny pędzelek.
Transparentny lakier do paznokci, który jest odżywką - nihil novi. Dla mnie to wielki plus, że kosmetyk Sally Hansen jest bezbarwny - nie przepadam za innymi odcieniami odżywek do paznokci.
Jakiś miesiąc temu dwa paznokcie mi się zadarły podczas sprzątania i je obgryzłam do końca. Jak już były dwa krótkie to stwierdziłam, że resztę trzeba wyrównać. Na bardzo krótkie paznokcie co dwa dni nakładałam Nailgrowth Miracle - zmywałam i kładłam nową warstwę. Po trzech tygodniach paznokcie znów stały się ładne i długie - dla mnie długie to ciut poza opuszki palców. Zatem jeśli chodzi o szybki wzrost paznokci to nie mam najmniejszych zastrzeżeń, bo odżywka zadziałała znakomicie.
Na paznokciach może zostać więcej niż dwa dni, wytrzyma kilka bez odpryskiwania.
Jednak jest jedno poważne ale. Chodzi o twardość paznokci. Nie są cienkie ani łamliwe, ale używana przeze mnie wcześniej Sally Hansen Maximum Growth sprawiała, że były niezwykle mocne i twarde. Takiego działania brakuje mi w przypadku jej "złotej" siostry.
Cena to 29,99 zł za 13,3 ml w Rossmannie.
Reasumując to odżywka dobra, ale jej więcej nie kupię ponieważ znam lepszą i to tej samej firmy. Niestety jest już dostępna tylko na allegro, ale jest też sporo tańsza. Mam na myśli wspomnianą Sally Hansen Maximum Growth o której już pisałam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010214].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeśli zależy komuś na szybkim wzroście paznokci polecam :)

Uważam że jest to normalna, standardowa odżywka. Kupiłam ją w rossmanie na przecenie. Paznokcie rosną po niej szybciej jednak nie stają się twardsze i mocniejsze. Uważam , że powinna być troszkę tańsza :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użycia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995526].usefull || 0 }}% pomocna.

niewypał.

Skusiłam się na tą odżywkę, bo wiele osób ją polecało.
No to kupiłam w jednej z internetowych drogerii, stosowałam i oczekiwałam na cud... który nie nadszedł.

Producent obiecuje wzmocnienie, wydłużenie i uelastycznienie płytki paznokciowej. Paznokcie miały się nie rozdwajać i nie pękać. Wg producenta miałam otrzymać 30% dłuższe i piękniejsze paznokcie już w 5 dni.

Muszę przyznać, że żart producentowi się udał. Żadna z tych obietnic się nie spełniła i co jeszcze mogę dodać, to to , że odżywka nałożona na paznokcie bardzo szybko z niej odchodziła.

A więc, nie polecam. Nie zrobiła nic, kompletnie nic.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995347].usefull || 0 }}% pomocna.

To jednak nie to

Na początku byłam zachwycona , jednak oczekiwałam lepszych rezultatów/

Moim hitem jest odżywka z eveline 8 w 1 . Wiecznie krótkie pałki , przerodziły się w naprawdę długie szpony. Postanowiłam zmienić odżywkę . Wybrałam Sally Hansen... paznokcie powolutku rosną , jednak w błyskawicznym tempie zaczynają się łamać i wracają do początkowego stanu.

- Cena
- przeciętna

Używam tego produktu od: stycznia 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie , 3/4 buteleczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991934].usefull || 0 }}% pomocna.

fantastico! :)

Odżywka mocno utwardza płytkę.
Paznokcie się nie kruszą, nie rozdwajaja i są naprawdę TWARDE.
używałam jako bazy pod lakier.

Cena jest wysoka, ale produkt wart jest tej ceny
(w necie można taniej kupić ;) )

Mi wystarcza jedna fiolka na 5-6 mce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981639].usefull || 0 }}% pomocna.

GENIALNA!

Długo nosiłam się z zamiarem kupienia tej odżywki. Koszt 30 zł mnie przerażał, tym bardziej, że nie byłam pewna czy coś pomoże na moje tragiczne paznokcie zniszczone odżywką z EVELINE. Jednak zmusiła mnie do tego studniówka, która jest za tydzień. Pomyślałam, kupie, wypróbuje. Posiadam ją od ok. 2 miesięcy i stosuje tak jak pisze na opakowaniu. I z początku zauważyłam tylko szybszy wzrost paznokcia. Wcześniej rosły okropnie długo 1mm/2mm. Ale to co te cudo zrobiło z moimi paznokciami po ok. 2 miesiącach to jest rewelacja!

PLUSY:
+ szybciej rosną
+ są po prostu twarde (wcześniej były mega miękkie)
+ nie łamią się (wcześniej nie mogła za hodować w ogóle)
+ płytka paznokcia wygląda bardzo dobrze
+ stosowna cena do działania
+ opakowanie starczy mi na jeszcze bardzo długo

MINUSY:
brak

Załączam zdjęcia paznokci przed stosowaniem, w trakcie i obecne.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971971].usefull || 0 }}% pomocna.