Isana, Professional, Pure Locken Spulung (Odżywka do włosów kręconych)

Isana, Professional, Pure Locken Spulung (Odżywka do włosów kręconych)

Odżywka ISANA Professional Pure curls jest przeznaczona do włosów lokowanych, kręconych i falowanych. Jej formuła, której składnikami są ekstrakt z kryształu górskiego i prowitamina B5 tworzy system kręcenia loków, który pomaga ujarzmić niesforne, kręcone włosy i wzmacnia naturalną sprężystość i elastyczność loków - bez ich jednoczesnego obciążania. Efektem są gładkie i miękkie włosy i loki o żywym wyglądzie i zdefiniowanych kształtach. Formuła aktywnie utrwalająca loki we włosach lokowanych, kręconych i falowanych: tworzy system kręcenia loków o zdefiniowanych kształtach; zawiera ekstrakt z kryształu górskiego i prowitaminę B5; wykorzystuje technologię jonową dla zapobiegania 'latającym włosom' Potrójny efekt formuły: żywy, naturalny wygląd loków; sprężystość włosów; zdefiniowane kształty loków.

Średnia

Plusy:
- cena (ok.9 zł?)
- wygodne opakowanie, można zużyć produkt do końca
- włosy nie są tak suche, jak normalnie ale szału też nie ma
- delikatnie podnosi włosy i podkreśla skręt (ale naprawdę BARDZO delikatnie)
- sprawdziła się używana zamiast szamponu

Minusy:
- nie jest to wow skręt, którego oczekiwałam po opisie
- zapach jest taki... nijaki, taki po prostu kosmetyk

Ponownie nie kupię. Wzięłam ze względu na cenę i chęć podkreślenia skrętu włosów. Jednak kosmetyk jakoś mnie nie przekonuje swoim działaniem.

Absolutna porażka

Mam włosy suche, długie, kręcone z tendencją do puszenia. W odżywkach szukam właściwości przede wszystkim nawilżających i wygładzających. Miło by było gdyby jeszcze odżywka ujarzmiała włosy i ładnie podkreślała ich skręt.
Byłam więc bardzo ciekawa jak Isana Pure Locken zachowa się na moich włosach. No i się nią bardzo rozczarowałam. Klapa totalna, bo odżywka nie robi nic. Mam wrażenie, że nawet pogarsza wygląd włosów.
Włosy jak się puszyły, tak po jej użyciu puszyły się dalej. Gorzej się też układały i kręciły. Stały się wręcz szorstkie w dotyku. Brakowało im sprężystości i elastyczności.

Zalety:
+nie zawiera silikonów,
+jest średnio gęsta i nie spływa z włosów,
+wygodne opakowanie,
+dostępność,
+cena.

Wady:
-nie ułatwia rozczesywania,
-nie wspomaga skrętu,
-nie nawilża,
-nie ogranicza puszenia,
-słaba wydajność, zwłaszcza przy dłuższych włosach,
-zapach dla mnie mocno średni.

Nie polecam

Nie polecam... używałam wielu szamponów i żadne nie wywołało u mnie łupieżu a ten owszem. Po zużyciu pół opakowania musiałam Go wyrzucić i zakupić Nizoral ...... także zdecydowanie odradzam

Nie skręca włosów

Moje włosy są bardzo podatne na skręcanie i modelowanie. Wyprostowane, w trakcie deszczu szybko kręcą się tworząc loki. Myślałam, że po użyciu tej odżywki będą kręcić się naturalnie, ładnie; jednak myliłam się. Tylko trochę lepiej się poddają lokówce.

Warta zainteresowania

Odżywkę kupiłam wraz z szamponem i kremem do stylizacji loków. Podobnie do pozostałych produktów była w atrakcyjnej cenie. I tak jak w przypadku szamponu nie zawiodłam się na niej. :) Włosy po użyciu są miękkie, gładkie i pełne blasku, a rozczesywanie nie sprawia najmniejszego problemu. Spełnia dokładnie to co obiecywał producent. Zdecydowanie polecam każdej posiadaczce włosów kręconych. Z pewnością zakupie go jeszcze nie raz. :)

Plusy:
* Odżywka ma gęstą, treściwą konsystencję
* Wspomaga naturalną sprężystość loków
* Dobrze nawilża i pielęgnuje włosy, zapobiega puszeniu
* Niewątpliwie ułatwia rozczesywanie
* Pięknie pachnie, zapach utrzymuje się długo na włosach
* Włosy są podatne na układanie, uniesione u nasady
* Regularnie stosowana powoduje że włosy są miękkie i gładkie w dotyku
* Nie powoduje alergii i podrażnień skóry głowy
* Elastyczne i wygodne opakowanie z ładną szatą graficzną
* Zapobiega elektryzowaniu się włosów
* Nie zawiera sylikonów

Minusy:
* Brak dostępności większego opakowania

Skład:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Quaternium-87, Hydroxyethylcellulose, Behentrimonium Chloride, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Polyquaternium-44, Polyquaternium-16, Panthenol, Quartz Powder, Parfum, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Xanthan Gum, Citric Acid, Lactic Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Ethylhexylglycerin, Isopropyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid

Fantastyczna :)

Mam włosy długie, falowane, suche i puszące się, poza tym bardzo grube. Potrzebowałam odżywki, który poradziłby sobie chociaż z moją udręką - puszeniem się. Włosy reagują w ten sposób na wszystko, co im nie pasuje! Jakże się zdziwiłam, gdy po umyciu były one wyjątkowo miękkie, lekko błyszczące, ale przede wszystkim niespuszone, ,,zbite w kupę". Nie wierzyłam, że zobaczę moje włosy w takim stanie, a jednak!

Odżywkę początkowo stosowałam razem z szamponem Joanny cytryna i miód, dopiero potem zaczęłam korzystać też z szamponu tej serii.

Kompozycja zapachowa nie jest nachalna, następnego dnia włosy pachną po prostu świeżością.

Oczywiście najwięcej odżywki nakładałam na długości, żeby nie przetłuścić skalpu, co mi się nie zbyt udawało, gdyż na drugi dzień było to trochę widać, choć tak mocno się to nie rzucało w oczy.

Cena nie jest wysoka jak na tak dobry produkt, więc jest to moje must have w pielęgnacji włosów.

Kiedy mi się kończy i mam wrażenie, że już więcej nie wycisnę, zawsze w opakowaniu kryje się coś jeszcze, przez co jest bardzo wydajna i starcza na długo.

Dobra odżywka

Używałam razem z szamponem do włosów kreconych z tej samej firmy. Produkt idealny do codziennego stosowania. Myje włosy 2 razy w tygodniu bo częściej nie mam potrzeby. 2 dni po umyciu włosy są w miarę ladne ale 3 dzień to już masakra. W ogólnej nie czuję zapachu odżywki ani szamponu. Nie wiem czy jeszcze kiedyś kupię te produkty.

Kryształ górski dla kręconych

Tę odżywkę poleciła mi fryzjerka, jako dobrze dobrany produkt dla moich włosów. Ucieszyłam się, bo zazwyczaj fryzjerzy próbują wciskać jakieś drogie, salonowe kosmetyki, a tutaj proszę, tanioszka z Rossmanna.

Zużyłam z przyjemnością, choć nie mogę powiedzieć z ręką na sercu, że wywołała na moich włosach efekt wow. Ale na nich od dłuższego czasu już nic nie robi wrażenia.

Odżywka ma dość treściwą konsystencję, nie spływa z włosów, na moje półdługie kosmyki wystarczyła na około półtora miesiąca stosowania (ale z małymi przerwami na inne maski i odżywki). Świetnie sprawdzała się jako codzienny kosmetyk, nigdy nie obciążyła mi włosów, faktycznie były minimalnie bardziej zdyscyplinowane. Ciekawa jestem ile znaczenia miał tutaj ten kryształ górski co jest w składzie, dosyć egzotyczna pozycja :D.

Osobiście chętniej widziałabym wersję w butelce, gdyż ta tubka nie jest zbyt poręczna, poza tym pod koniec trudno wycisnąć odżywkę z opakowania. No i wtedy pojemność byłaby pewnie większa, nie obraziłabym się. ;)

Jak wykończę włosowe zapasy to pewnie do niej wrócę.

Używam tego produktu od: półtorej miesiąca

Kręcone, biegiem do Rossmanna!

Mam włoski kręcone, z tendencją do puszenia się, jeśli się zostaną odpowiednio zdyscyplinowane.

Od momentu wycofania odżywki z Pantene do włosów kręconych dłuuuugo szukałam swego ideału, zdecydowanie za długo. Ot, jednak producent ulitował się nad biedulką, która codziennie ze łzami w oczach szturmowała sklepowe półki ;)

Formuła tej odżywki do złudzenia przypomina starszą wersję nawilżającej odżywki, również z Isany. Włosy w momencie spłukania jej są mięciutkie, gładkie, a rozczesują się naprawdę idealnie! Co więcej, jako wersja do kręconych włosów robi dokładnie to co obiecywał producent - pomaga w skręcie loków. Często idę spać z mokrymi włosami, a rano budzę się z burzą loków na główce :) Czasem naprawdę aż żal mi je plątać, tak są cudne.

Ogólne plusy tej odżywki (minusów nie ma;)):
-ułatwia rozczesywanie,
-nawilża,
-ujarzmia włoski - mniej się puszą,
-wspomaga skręt loków,
-moje włosy mniej po niej się rozdwajają,
-dostępność (Rossmann),
-cena (pierwotna cena do 10 zł, ale bardzo często jest w promocji za 6zł),
-jest wydajna,
-wygodna tubka - solidne zamknięcie, a tubka jest na tyle mięciutka, iż produkt można wydobyć do ostatniej kropelki.

Zdecydowanie polecam każdej posiadaczce włosów kręconych. Nawet jeśli nie poczujecie tej samej mięty co ja, to i tak cena promocyjna jest śmiesznie niska.
+Dodatkowo polecam piankę z tej samej serii (w promocji można ją złapać za 4zł) - razem tworzą duet niedorzecznie dobry :)

Używam tego produktu od: momentu wprowadzenia jej na rynek
Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie

Miała kręcić, a prostowała.

Kupiłam tę odżywkę za namową koleżanki, która pracuje w Rossmannie.
Jakiś czas temu porzuciłam prostownicę i szukałam czegoś, co pomoże mi wydobyć ładny skręt moich loków, które nigdy nie chciały się fajnie kręcić.
Niestety zawiodłam się na niej...
Tak jak w tytule recenzji: ona nie pomaga podkręcić skrętu loków, tylko je prostuje.
Na plus przemawia tylko cena i to, że nie wysuszyła mi włosów. Trudno mi było ją zużyć. Końcówka wylądowała w koszu.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zużyte prawie całe opakowanie

Może być.

Zakupiłam tę odżywkę przez przypadek już dawno temu. Na moment bieżący nie pamiętam dokładnie jak działała, ale szału nie było. Spodziewałam się lepszego efektu. Mimo to wymęczyłam dwa opakowania.

Cena jest bardzo dobra, ale moim zdaniem warto dołożyć kilka groszy i kupić coś, co nas zadowoli :)

Używam tego produktu od: Rok temu.
Ilość zużytych opakowań: Dwa.

DObra odżywka

Odżywka Isany to fajny, drogeryjny produkt, do którego co jakiś czas będę wracać. Moje włosy bardzo ją polubiły.

+super gęsta, treściwa konsystencja
+łatwa w aplikacji i spłukuję się ją bez problemów
+pięknie pachnie
+wydajna
+tania - kupuję zawsze tylko w promocji za 5zł :) Promocje tych odżywek są naprawdę bardzo często.
A jak działa ?
Najbardziej polubiłam ją za to, że nawilża włosy i dobrze się po niej układają. Są sprężyste, miękkie, delikatne, pięknie błyszczą. Wyglądają zdrowo. Z natury mam włosy falowane, a jak wspomniałam, naprawdę fajnie się po niej układają, więc coś w tym jest :)

-niewygodna tuba

Z czystym sumieniem polecam, bardzo dobry produkt za grosze!

Używam tego produktu od: Kilka
Ilość zużytych opakowań: Od około półtorej roku