Babydream, Krem przeciwsłoneczny SPF 50+ (nowa wersja)

Babydream, Krem przeciwsłoneczny SPF 50+ (nowa wersja)

Bardzo wysoka ochrona dla wyjątkowo wrażliwej na słońce i nieopalonej skóry. Wyjątkowo zrównoważona zawartość filtrów UVA i UVB chroni przed poparzeniem słonecznym.
Wodoodporny. Bezzapachowy. Wzbogacony o witaminy E i B5 oraz ekstrakt z aloesu.
Poprzedni skład: Aqua, Octocrylene, Glycerin, butylmethoxydibenzoylmeth ane, Ethylhexylsalicylate, Titanium Dioxide(nano), C12-15 Alkyl Benzoate, Dicaprylyl Et-her, VP/Hexadecene Copolymer, Tocopheryl Acetate, Silica, Panthenol, Caprylyl Glycol, Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Dimethicone, Disodium EDTA, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Citric Acid

Nowy skład od 2017: Aqua, Octocrylene, C12- 15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Diethylhexyl Butamido Triazone, Bis- Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Triacontanyl Pvp, Vp/ Hexadecene Copolymer, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Panthenol, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Carbomer, Xanthan Gum, Disodium Edta, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Caprylhydroxamic Acid, Microcrystaline Cellulose, Cellulose Gum.

krem
w tubie
Filtry
SPF > 50
50 - 100ml

Dla mnie ok, dla mojego dziecka nie.

Kupiłam go ze względu na cenę oraz ze większość kosmetyków z serii babydream na dobry skład.Niestety moje dziecko dostało uczulenia tzn pojawił się u niego rumień. Dla mojej skóry jest ok , dobrze chroni tatuaże :)

tragedia

Kupiłam dla dziecka, ale nie mam serca używać go na nim także smaruję nim swoje nogi żeby tylko się skończył.
Krem ma żółtawy kolor i bardzo tłustą konsystencję. Po wyciśnięciu pierwsze co wyczujemy to bardzo intensywna woń alkoholu. Jak już się ulotni czuć jakiś delikatny zapach.
Skórka mojego dziecka reagowała na niego rumieniem. Moja twarz zresztą reaguje tak samo.
Krem wchłania się długo i pozostawia na skórze tłustą warstwę. Coś a'la olej. Wszystko się do niego lepi. Brudzi ubrania na żółto i nie da się odprać. Koszmar jednym słowem. Nawet to, że był tani mnie nie pociesza. Zużyję i postaram się o nim zapomnieć. Nie polecam.