Bourjois, Volume 1 Seconde, Ultra Black Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Bourjois, Volume 1 Seconde, Ultra Black Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Maksymalny efekt już za pierwszym pociągnięciem szczoteczki. Szczoteczka, która gwarantuje mocne pogrubienie bez sklejana. Silikonowa szczoteczka posiada kuleczki między włoskami, które sprawiają, że formuła opatula każdą rzęsę z osobna. Mocno pogrubiająca formuła wzbogacona jest w 3 aktywne składniki o komplementarnych właściwościach: wosk carnauba, wosk pszczeli, estry olejku jojoba, które gwarantują łatwą aplikację oraz równomierne pokrycie rzęs. Maskara szybko i lekko się nakłada i utrzymuje się na rzęsach aż do 16 godzin.

Bez różnicy

Miałam brata, który mnie nie uwiodl... Tu jest podobnie. Nie jestem nastawiona negatywnie do tej firmy.... Ale kurcze!!! Trafiłam już kilka razy na buble... Nie oszukujmy się, ale za taką cenę chciałbym kupić jakiś dobry produkt(nie mówię o genialnym) ale dobrym, który zużyje do końca...
Dla mnie różnicy między tyszami nie ma.
To średniak z dużym minusem. Nie robi efektu wow... Całe życie narzekałam na swoje rzęsy, ale mi mija... Inne tusze w porównywalnej cenie ładnie je podkreślają. Więc nie pitol burzuj!
Ale żeby nie było : dla lubiących efekt naturalny może się spodobać, czarny kolor, niezła trwałość, ciekawa szczoteczka, dość mokre konsystencja... I cena.... Specyficzna

Poprawny, szału nie ma

Kupiłam go w rossmanie na promocji -50%, więc za około 35 zł. I tyle jest wart.

Szczoteczka jest bardzo przyjemna w użyciu, dobrze rozprowadza tusz na rzęsach i łatwo się nią manewruje. Za to sam tusz - to zależy. Na świeżo miał tendencję do rozmazywania się, ale po kilku otwarciach był już bardzo poprawny. Za to po jakimś czasie, pod koniec opakowania, zbijał się w grudki, które osadzały się na rzęsach.

Zalety:
- szczoteczka
- łatwy do zmycia
- trzyma się aż do zmycia, nawet przez wiele godzin

Wady:
- cena regularna tego tuszu przewyższa jego jakość
- zbija się w grudki

Bardzo bardzo dobra !!!

Zakupiłam ją pół roku temu w rossmannie na do widzenia i już jej chyba nie będzie a szkoda ;(( rzęsy po nie są jak marzenie, ładnie rozczesane, wyglądają jak sztuczne, bardzo wygodnie trzyma się ją w dłoni, mogę mieć na oczach cały dzień i noc ( wesele ) i oczy nie szczypią i nie są zaczerwienione. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję że producent zmienia tylko opakowanie to kupię na nowo. Mam też volume reveal w rójkątnym opakowaniu ale z tamtej jestem bardziej zadowonona. Polecam każdej osobie o wrażliwych oczach lub noszących soczewki.

Troszkę gorszy od swojego brata bliźniaka w srebrnym opakowaniu

Ogólnie uwielbiam tusze z Bourjois, ale zawsze odstrasza mnie ich cena. Ten tusz zakupiłam na jakiejś dużej przecenie za bodajże 15zł (Rossmann). Po otwarciu maskary przeżyłam szok, takiej szczoteczki jeszcze nie widziałam. Była silikonowa, dosyć spora z takimi śmiesznymi kuleczkami umieszczonymi na igiełkach. Moje rzęsy są raczej cienkie i krótkie, więc moja pierwsza myśl brzmiało "ta szczoteczka poskleja mi rzęsy! Prędzej się dzióbnę nią w oko, niż wymaluję!"... O dziwo spotkało mnie mega pozytywne zaskoczenie. :)

Dobra, ale nie ideał

Kupiłam tę maskarę w Rossmannie podczas akcji "cena na do widzenia", więc nie wiem, na ile jest ona nadal dostępna w sklepach. Nie wiem jednak, czy to wielka strata, bo uważam, że choć ten tusz jest w porządku, to znajdą się o wiele lepsze.

Ogólnie, da się z nim pracować, ale nie jest to produkt szybki i bezawaryjny w aplikacji, a efekt niekoniecznie jest tak bardzo wart kombinowania.

Super

Bardzo dobry tusz, wart polecenia. Szczoteczka z kulkami (nigdy wcześniej się z taką nie spotkałam) bardzo dobrze rozdziela rzęsy. Moje rzęsy są piękne podkręcone, wydłużone i pogrubione przez niego. Jestem w trakcie pierwszego opakowania, szalenie wydajny, nie zasycha mimo używania od kilku miesięcy. Bardzo trwały, utrzymuje się na moich rzęsach cały dzień. Wart swojej ceny. Polecam

Super!

Zawsze używałam żółtej mascary z maybelline (i jest ona bardzo dobra, do tej pory tak uważam) - do momentu kupienia tego tuszu ;)
Ten tusz jest super trwały i warto do niego dopłacić ;)

Teraz to mój ulubieniec ;)
Jest mega trwały.. nie wykrusza się, nie zostawienia "cieni" pod oczami...
Trzeba do niego porządny płyn do demakijażu - to fakt, ale warto!

Zalety:
trwałość
jakość
kolor
szczoteczka
pogrubienie
wydajność

Wady:
cena

Jest ok

Pogrubia po nałożeniu dwóch lub trzech warstw. Nie kruszy się. Posiada silikonowa szczoeczkę, której nie lubię. Jest ok ale myślę, że nie wart swojej ceny, chyba, że z promocji. Ja kupiłam w rossmannie w promocji -49 %.