Sally Hansen, Color Frenzy, Textured Nail Color (Lakier do paznokci)

Sally Hansen, Color Frenzy, Textured Nail Color (Lakier do paznokci)

Pojemność 11,8 ml

Unikalna formuła zawiesiny ColorFrenzy tworzy za każdym razem niepowtarzalną mieszaninę wzorów i kolorów, tak aby twoje paznokcie wyglądały jak dzieło nowoczesnej sztuki. Wypełniona matowymi i błyszczącymi drobinkami brokatu różnej wielkości formuła lakierów tworzy zadziwiające stylizacje na twoich paznokciach i zasycha dla ostatecznie strukturyzowanego wykończenia.

Schnie wieki, jest półmatowy, a drobinek mało

Lakier w buteleczce wygląda wspaniale - mam odcień candy drops i jest bajecznie piękny na manicure w neutralnym kolorze. Niestety, pomalowanie nim paznokci to mordęga - pędzelek jest w porządku, ale drobinek jest maleńko, więc potrzeba minimum dwóch, a najlepiej trzech warstw, co przy czasie schnięcia wymaga bodaj godziny. Lakier ogólnie jest dość miękki i łatwo się odkształca. Niestety, nie ma też wyraźnego połysku, tylko jest półmatowy - moim zdaniem psuje efekt lśniącym drobinkom confetti, którym po prostu odbiera blasku.
Cena wydawałaby się ok, tym bardziej, że butla jest duża, ale jeśli nie macie cierpliwości anioła, naprawdę lepiej odpuścić. Schnie bodaj dłużej niż trzyma się na paznokciach (nie odpryskuje, ale błyskawicznie się ściera).
Formuła po prostu do poprawki.

Tragedia!

Kolorowych drobinek jest w tym lakierze może 50. Niesamowicie ciężko jest wybrać je z buteleczki pędzelkiem, więc właściwie służy mi on za zwykły top coat. Fatalna niezgodność z opisem.