Biopur, Foaming Purifying Cleansing Water

Biopur, Foaming Purifying Cleansing Water

Preparat w magiczny sposób przeksztalca się w delikatną wodną piankę, ktora każdego poranka i wieczoru doskonale oczyści Twoją cerę oraz usunie nadmiar wydzielanego przez skórę sebum.

Skład: Aqua, sodium laureth sulfate, dipropylene glycol, alcohol denat., coco-betaine, sodium lauroyl sarcosinate, PEG-120 Methyl glucose dioleate, copper gluconate, zinc gluconate, hamamelis virginiana/witch hazel exract, capryloyl salicylic acid, propylene glycol, hexylene glycol, disoduium edta, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, butylparaben, isobutylparaben, propylparaben, fragrance.

Cena: zł / 150 ml

7/10

Zapach świetny, oczyszczanie w normie, kosmetyk fajnie się pieni i na pewno jest wydajny, ale niestety WYSUSZA. Wysusza na wiór. Dla osób z cerą wybitnie tłustą kosmetyk pewnie byłby super, dla mnie (cera mieszana) nie nadaje się.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Boska

Pianka wspaniała!
Piękny zapach, cudowne działanie.

Świetnie zmywa brud i makijaż (!) z twarzy w ciągu chwili! Potem używam tylko toniku i widzę, że twarz jest czyściutka:)

Doskonale odświeża, lekko nawilża skórę.
Biotherm ma wspaniałe kosmetyki!

Wystarczy niewielka ilość pianki i cała buzia wymyta:)

Gorąco polecam!

suuuuuper

Jest to rzecz doskonała :)
Bardzo przyjemnie pachnie, super oczyszcza skórę, nie wysuszając jej przy tym, zmywa nawet makijaż, tusz do rzęs, czarną kredkę... :)
Poza tym jest niesamowicie wydajna (używam jej od roku!!! naprzemiennie nieco z innymi oczyszczaczami, ale podbiera mi ją mój TŻ - niestety właśnie się kończy...).
Opakowanie higieniczne i estetyczne. Polecam gorąco :D

depilacja ciąża

bdb

Jeden z niewielu produktów do mycia cery tłustej i mieszanej, który nie wysusza. Przeciwnie, skóra jest miękka i gładka, mimo że mam cerę mieszaną (kupiłam tę piankę na letnie upały). Bardzo dobre opakowanie, wydajna - jedna porcja pianki wystarcza na umycie całej twarzy. Jedna gwiazdka mniej za zapach, który w poprzedniej wersji tej serii był zniewalający, teraz jest jedynie możliwy do zaakceptowania - zawsze szkoda, kiedy coś zmienia się z dobrego na gorsze. Wraz ze zmianą pory roku na pewno wypróbuję warianty tej pianki do cery normalnej i suchej.

Genialny

No rewelacja po prostu. Nie spotkałam jeszcze środka, któryz zmywa tak szybko, dokładnie i delikatnie. Fantastycznie zmywa makijaż, odświeża cerę. Wystarczy minimalna ilość, żeby rozprowadzić na całej twarzy, pieni się wprost genialnie. Oznacza to oczywiście że jest bardzo wydajny. W ogóle nie wysusza twarzy, powiedziałabym, że wręcz ją nawilża. Całkiem przyjemnie pachnie, chociaż wiem, że niektórym osobom zapach może wydać się drażniący lub zbyt intensywny. Jeden maleńki minusik: stosując go trzeba omijać okolice oczu, co jest trochę kłopotliwe. Tym niemniej polecam z całego serca wszystkim mieszańcom. Szkoda, że nie jest tańszy...

2004-11-24 Jeszcze jeden drobiazg: nie nadaje się do używania przez osoby z cerą odwodnioną. Kiedy moja skóra nie wariowała z powodu leczenia trądziku i zimy pianka Biothermu była świetna. Latem dopadł mnie coroczny przesusz i pianka nie była już taka dobra. Przypomniawszy sobie o niej w tym miesiącu użyłam jej kilka razy i musiałam odstawić, bo świetnie dopomagała dalszemu odwadnianiu się mojej cery. Żałuję, bo oczyszcza rewelacyjnie. Polecam "zwyczajnym" mieszańcom, których skóra nie ma skłonności do histerii.

Używam tego kosmetyku w kilku rzutach najpierw na wiosnę i probówałam używać jesienią/ ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze