Thalgo, Hydra-Marine 24H Gel-Cream (Lekki krem - żel nawilżający do cery normalnej i mieszanej)

24-godzinny krem-żel do cery suchej i mieszanej o lekkiej konsystencji.Doskonale nawilża skórę,wygładza i dodaje jej blasku.Zawiera składniki remineralizujące i odtoksyczniające, takie jak Lumisource, Seve Bleue kompleks, a także Hydra-Diffusine, wspomagający głębokie nawiżanie poszczególnych warstw naskórka.Szybko się wchłania, pozostawiając uczucie komfortu i nawilżenia.

Struktura
uniwersalne
nawilżające
w tubce

Drogi, ale warto

100% regeneracja skóry twarzy. Ten krem-żel to ideał, który działa kojąco na moją skórę. Konsystencja jest taką jak lubię, ma się poczucie lekkości a nie obciążenia na twarzy. Działa cudownie na różne niedoskonałości twarzy np. miejscowe przesuszenia. Krem nie jest tani, ale bardzo wydajny. Zaletą jest również zapach. Moja skóra jest skłonna do przesuszeń a ten krem cudownie ją nawadnia.

Mocne 4i 1/2 gwiazdki

Właśnie skończyłam tubkę- 50 ml tego kremu,a przygodę z nim rozpoczełam 3 lutego.Używałam pełne 3 miesiące (rano i wieczorem).Wydajność więc na mega plus.
Faktycznie kosmetyk spełnia obietnice producenta.
Nawilża długotrwale,rzeczywiście nadaje skórze blasku.Krem daje czucie komfortu i odświeżenia.Wygładza i koi. Ma się poczucie,że skóra dobrze sie napoiła.
Konsystencja lekka,taka kremowo-żelowa.
Zapach delikatny,cytrusowo-mdły,ale nie przeszkadzający.Dobrze współgra z każdym podkładem.Nie zapychał absolutnie.Nie był męczący.
Myślę,że dla skóry suchej i dojrzałej będzie mało treściwy,bo przy mojej mieszanej czasem brakowało mi treściwości.Ale jako nawilżacz jest doskonały,dobrze się sprawdzi w naprzemiennym stosowaniu z bogatszym kremikiem.
Ja będę miała go zawsze pod ręką.

Używam tego produktu od: 3 i 1/2 miesiąca.