AA, Formuła Zimowa, Krem koncentrat do rąk i paznokci

AA, Formuła Zimowa, Krem koncentrat do rąk i paznokci

Dzięki zawartości anti cold complex koncentrat do rąk i paznokci nie tylko zabezpieczy skórę przed niekorzystnymi warunkami, ale także przyniesie ulgę popękanym i wysuszonym dłoniom. Krem wzbogacono masłem shea, które natłuści i zregeneruje naskórek oraz biotyną i witaminą E, które korzystanie wpłyną na kondycję paznokci. Dzięki zawartości allantoiny preparat złagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. System filtrów SPF 20 zapewni ochronę przed promieniowaniem UV.

Jeden z lepszych na jakie trafiłam

Jestem zadowolona z działania tego kremu, dostałam przy złożeniu zamówienia u Producenta. Ma neutralny zapach, nie jest perfumowany na szczęście.

Nie dla każdego

To zdecydowanie nie jest krem nawilżający, i jeśli ktoś będzie próbował go traktować, to na pewno się zawiedzie.

Mi bardzo pomógł na bardzo suchą, popękaną od zimnego wiatru skórę. Zawsze smaruję nim wierzch dłoni przed wyjściem na dwór - kiedy zaczynają się mrozy albo nawet wcześniej, bo jesienny zimny wiatr też bardzo niszczy mi dłonie. Krem jest świetny, bo można go spokojnie używać nawet w trakcie mrozów - jest na tyle tłusty, że nie zamarza nam na skórze, więc nie pogarsza sprawy jeszcze bardziej w przeciwieństwie do większości kremów tego typu. Przez to niestety nie wchłania się szybko i raczej nie nadaje się do smarowania całych dłoni ot tak, w ciągu dnia w pomieszczeniach. Jest dość gęsty i bardzo wydajny.

Podsumowując: u mnie spełnia swoje zadanie, czyli chroni wrażliwą skórę przed mrozem, chłodem i wiatrem.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 - 100 ml

Ło matko, co to za koszmarek?!

Tak złego kremu do rąk nie pamiętam w swoich zasobach.
Niby składowi nie można niczego zarzucić, ale to co on robi na dłoniach, to już koszmar!

Wyciskasz, rozcierasz i masz na dłoniach białą masę (w składzie nie ma ani skrobi ani tlenków - nie mam pojęcia skąd ten efekt). Biała masa nie chce się wchłonąć, trzeba ją długo rozsmarowywać. A kiedy już zniknie ... znika ;) Tzn. znika <i>par excellence</i>. Dłonie pozostają suche i spierzchnięte. Swędzą i są lekko zaczerwienione - jak wysuszone detergentami, mrozem i wiatrem! Czy to właśnie ma oznaczać &quot;Formuła zimowa&quot;? &quot;Miej dłonie, jak mroźną zimą nawet w środku lata&quot;?
Ja mam suchą skórę na dłoniach, ale bez większego problemu daje jej radę Kamill na noc i lotion Isana w ciągu dnia. To co robi z nimi ten krem, to istny koszmar. W ogóle nie nawilża, nie natłuszcza ani nie chroni.

Używam tego produktu od: miesiąc, na zmianę z innymi - inaczej się nie da
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.