Soraya, Care & Control, Zero Bakterii, Żel do mycia twarzy do cery trądzikowej

Soraya, Care & Control, Zero Bakterii, Żel do mycia twarzy do cery trądzikowej

Żel redukuje liczbę bakterii, usuwa zanieczyszczenia, daje poczucie odświeżenia, zmniejsza widoczność porów, nie powoduje przesuszenia skóry.

Idealny stosunek ceny do działania

Z problemem wyprysków zmagam się od dłuższego czasu. Stosowałam wiele kremów i żeli, ale ten jako jeden z nielicznych sprawdził się. Redukował świecenie skóry na cały dzień i zmniejszył liczbę pryszczy. Nie liczcie, że skasuje on każdego "intruza" na twarzy, lecz znacząco poprawia wygląd twarzy. Jedyną wadą jest to, że po dłuższym przytrzymaniu żelu na twarzy spala on skórę!!

Dobry

Niezły żel myjący do twarzy, przeznaczony do skóry trądzikowej.
+dobrze myje i mocno oczyszcza skórę
+mimo mocnego oczyszczania nie wysusza i nie podrażnia skóry
+wspomaga efekty kuracji przeciwtrądzikowych
+wydajny, gęsta żelowa konsystencja
+duże opakowanie
+tani i ogólnodostępny

Mocna 4!

Bardzo długo "polowałam" na ten żel, ale jakoś nigdy ostatecznie nie mogłam się na niego zdecydować i wybierałam inne. Bałam się trochę, że jako żel do cery trądzikowej , a takiej nie mam, będzie mi przesuszał skórę czy zalatywał alkoholem (wcześniej antybakteryjne produkty dosłownie dawały alkoholem po oczach!). No ale jednak w Naturze na promocji kupiłam go za 8zł chyba.

+ Zaskoczył mnie zapach, bo wyczuwam lekką nutę cytrusa, a bałam się zapachu alkoholu.
+ Dobrze myje buzię, nie przesusza jej.
+ W dotyku twarz jest zaskakująco gładka, naprawdę nie ma lepkiej powłoki tylko takie jedwabiste uczucie.
+ Póki co nie mam problemu z wyskakującymi od czasu do czasu pojedynczym wypryskami, Zobaczymy co będzie w czasie okołomiesiączkowym, kiedy takie rzeczy naturalnie na buzi się pojawiają.

Jeden minus to taki, że ja jako posiadaczka cery wrażliwej czasami mam po nim czerwoną twarz i to całą, dosłownie! ALe to z mojej winy. Na opakowaniu jest, że po 1minucie spłukać czy coś takiego, ja 2 razy zostawiłam ponad minutę i po spłukaniu był koszmar, nawet czoło miałam czerwone! Więc wrażliwce - stosujcie się do zaleceń producenta. :)

I jedna kwesta nie wiem na minus cyz na plus to jego konsystencja. Niby żel, ale po rozsmarowaniu nie zmienia się w substancję wodnista ani w pianę. Jakby takie duże galaretowate grudki są początkowo. No i też pieni się delikatnie, baaardzo delikatnie. Wydaje mi się, że nie będzie on wydajny.

Niemniej jednak uważam powyższy produkt za solidny myjący żel antybakteryjny. :) Ale czy do niego wrócę po wykończeniu? Nie wiem... Chyba będę szukać sowjego ideału dalej.

Całkiem niezły

Trochę za gęsty i słabo się pieni. Nie zmniejsza porów jednak oczyszcza dokładnie i odświeża. Co dla mnie ważnie - nie przesusza skóry. Faktycznie musi zmniejszać ilość bakterii bo mniej mnie obsypuje przy hormonalnych wahaniach przed miesiączką. Ogólnie nie jest zły.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie całe, 2 w trakcie

Daje radę

Oczyszcza, nadaje uczucie odświeżenia, czy usuwa zanieczyszczenia? Nie wiem.. Stosuję go z wieloma innymi produktami dlatego ciężko mi stwierdzić. Na pewno nie podziałał źle na moją skórę. jest to tani, przyjemny żel :)

No nie wiem..

Czy żel usuwa zanieczyszczenia? No nie wiem. Spierałabym się. Nie do końca usuwa np. resztki makijażu. Po zastosowaniu żelu, stosowałam tonik, a płatek kosmetyczny był po prostu brudny. I to nie jest to, że niedokładnie myję buzię. :) Fakt- żel daje poczucie odświeżenia, ma cytrusowy zapach, ale chyba troszkę za chemiczny :D No i u mnie powodował przesuszenie skóry. Moja skóra poźniej krem pochłaniała w całości. W moim przypadku ciężko było go opróżnić do końca. Jak dla mnie tubka jest niefunkcjonalna. To tyle.

Dobrze oczyszcza

Tani, dobry żel. Dobrze oczyszcza skórę, likwiduje błyszczenie, zmniejsza pory, przy czym nie wysusza naszej skóry, a o taki środek jest ciężko. Wydajność mogę zaliczyć do średnich. Konsystencja taka żelowa, trochę rzadka. Bez problemu można zużyć produkt do końca. Używając żelu nie udało mi się całkowicie wyeliminować trądziku, nie spowodował on również zmniejszenia ilości omawianych niedoskonałości (tak wiem pojawianie się pryszczy nie zależy tylko od oczyszczania cery od zewnątrz, ale też od innych czynników wewnętrznych). Żel spowodował jednak szybsze gojenie się tych niedoskonałośc.☺

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry

Używałam tego żelu jeszcze niedawno i byłam bardzo zadowolona. Bardzo dobrze oczyszczał moją tłustą skórę, nie wysuszając jej przy tym. Żel bardzo dobrze się pieni, jest wydajny i przyjemnie się go używa. Bardzo dobrze wspominam ten produkt, jednak znam jeszcze lepsze i już do niego nie wrócę. Mimo wszystko, polecam wypróbować, gdyż trudno o taki żel, który porządnie oczyszcza i nie wysusza. Ostatno mam problemy z niedoskonałościami, więc działanie antybakteryjne jest dla mnie bardzo ważne. Żel pomógł mi utrzymać cerę w dobrym stanie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc