Dr Irena Eris, Eris, Lirene, Krem nawilżająco-ochronny SPF 30+ do cery fotowrażliwej

Krem polecany do cery normalnej i mieszanej ze skłonnościami do podrażnień, szczególnie dla osób ze skórą fotowrażliwą, pozwalając im na przebywanie na słońcu. Należy stosować jako krem dzienny w okresie letnim i zimowym.
Zawarte w kremie bezpieczne filtry UVA i UVB skutecznie chronią przed promieniowaniem słonecznym. Witamina E 2% neutralizuje wolne rodnik,i zapobiegając przyspieszonemu pod wpływem słońca starzeniu się skóry. Wraz z kojąco działającą alantoiną zmniejsza się podatność na podrażnienia. Fitokolagen korzystnie wpływa na elastyczność oraz gospodarkę wodną skóry.

Cena: 16 zł / 50 ml

polecam.

na mojej twarzy dużo się działo jak do tej pory, przy cerze mieszanej trudno mi było sobie poradzić z różnymi kłopotami. Z niektórymi pomógł ten krem :)

*doskonale wygładza skórę!
*dobrze nawilża, wyrównuje koloryt, stan skóry znacznie się poprawił [ale wcześniej stosowałam tylko nivea ;)]
*nie zatyka porów
*przyjemny zapach, konsystencji nie jestem w stanie ocenić.

wydajność- raczej przeciętna, ale jeśli znajdę opakowanie w cenie 16zł a nie 20 jak dotychczas, biorę od razu !:)

jedyny minus:
*mój mega trwały podkład nie daje z nim rady, po kilku godzinach skóra wytrwarza tonę, dosłownie tonę sebum. Wydaje mi się jednak iż działanie kremu jest tak odżywcze i korzystne, że nie ma potrzeby nakładania kilku warstw makijażu. Zatem wystarczy sam podkład lub baza+puder bez podkładu.
*mimo iż do cery wrażliwej, należy omijać okolice oczu szerokim łukiem. Kilkukrotnie zdarzyło mi się "wypłakać" cały makijaż oka.

Moja wersja jest w słoiczku 50ml !
Na zimę, doskonały. Na lato- się okaże ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 [50ml]

taki sobie

krem taki sobie nie czuje zeby był do cery fotowrażliwej/wrażliwej.... nie koi jest jak zwykły krem dla normalnej cery... napewno nie jets do cery meiszanej bo jest cięzki jak na krem nawilżajacy a juz tymbradziej jak na krem na lato.... jakiś taki nie miły w uzywaniu cera nie robi sie po nim ładniejsza i nie "czuje sie" lepiej...

Używam tego produktu od:pół roku

dobry krem- godny polecenia

Ulubiony krem mój i mojej mamy jak do tej pory.

Zalety:
- nie wałkuje się
-dobry pod makijaż
-cera jest ożywiona wyraźnie i nie przesuszona, zdecydowanie nawilża
-nie zostawia tłustej wartswy
- pakiet filtrów odczuwalny wyraźnie
-nie drażniący zapach - delikatny
- milusia konsystencja
- mam mieszaną wrażliwą skóre ze sklonnoscia do tradziku nie powoduje wysypu pryszczy przynajmniej w moim przypadku
- przystępona cena

Wady
_-skóra sie troche świeci
-moglby być w tubce

Używam tego produktu od:pol roku

depilacja rąk

świetny do szyi!!!

Wiem, że jest to krem do twarzy, niestety jak dla mojej tłustej cery nieodpowiedni. Świecę się niemiłosiernie i mam troszkę zapchane pory cery. Szkoda mi było jednak zrezygnować z jego używania i wypróbowałam go na szyję. Istna rewelacja! Skóra szyi jest niesamowicie wygładzona, po miesiącu codziennego stosowania, wygładził poziome zmarszczki (mam 25 lat, ale wiemy jak szyja jest delikatna)- szyja jest ładnie napięta. No i ta ochrona 30 SPF! Polecam.

Świetny kremna dzień

Kupiłam ten krem w słoiczku, może to nowa forma? W każdym razie z opisu wyglada, ze to ten sam - ma spf 30 oraz nawilżająco-ochronne działanie. Mile mnie zaskoczył! Nie spodziewałam się po Lirene tak miłego w użytku i dobrego w działaniu kremu, przyznaję że temu nie brakuje niczego. Swietna, delikatna, lekko cłodząca konsystencja. Do tego pięknie nawilża i odżywia moją cerę (a wiele kremow na niej po prostu znikało!), czuję, że raz nałożony pozostaje i chroni przez dłuższy czas, nie wałkuje się, nie ściąga, ale odpręża, czyni twarz delikatną i miękką. Zazwyczaj używałam Complete Olay, ale nie wiem czy Lirene nie jest lepszy. Napewno ma wyższy poziom filtrów, co dla mnie jest istotne w kremach na dzień. Kupiłam w ciemno i proszę - big surprise! Za nieduże pieniądze połączył wszystkie moje wymagania.
4,5 a może po jakimś czasie (zobaczę jak się spisze na dłuższy dystans) będzie 5.

Używam tego produktu od: kwiecień 2007
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

o tak :)))

bardzo przyjemny krem. świetnie nawilża, pozostawia skórę gładką, miękką i nawilżoną. skóra jest zadowlona, nie woła "piiiić. bardzo dobry pod makijaż, podkład się świetnie na nim rozprowadza. łagodzi jakieś ewentualne podrażnienia oraz chroni twarz. cera jest promienna i dobrze nawilżona :) godny polecenia :)

Używam tego produktu od:z rok

świetny

Krem jest lekki ,dobrze się wchłania ,delikatnie nawilża i chroni w umiarkowanie słonecznych warunkach.Wysoki filtr UV+ właściwości nawilżające są jego dużym atutem.Łagodzi niewielkie podrażnienia.Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Dobry

Bardzo polubiłam ten kremik ,używałam go przez całe lato i muszę przyznać ,że się sprawdził. Pozatym świetnie nadaje sie pod pokład.Nie zauważyłam ,żeby zatykał pory-b.dobrze się wchłania.Tak mi przypadł do gustu ,że na razie nie zamierzam kupować innego kremu na dzień

tani i dobry

Używałam tego kremu przez trzy tygodnie będąc w Chorwacji. Efekt-żadnych poparzeń i przebarwień na twarzy.Dobrze natłuszcza i nawilża przez cały dzień( mam cerę mieszaną).W niewielkim stopniu zatyka pory skóry -odejmuję jedną gwiazdkę.Konsystencja kremu bardzo mi odpowiada jest półpłynna.Poza tym cena jest w normie,polecam.

No nie wiem...

Kupiłam go, bo przestraszyło mnie pieczenie skóry na twarzy po pierwszych upałach. SPF30+ to miał być zdaje się bloker, ale NIE JEST. Użyłam go parę razy, za każdym razem twarz zlewały mi siódme poty... no, ale to przecież nie jest krem matujący czy jakiś tam, on miał tylko chronić przed słońcem, starzeniem się skóry i zmniejszać podatność na podrażnienia. Jak na razie niczego z tych rzeczy nie zauważyłam. Mam mieszaną cerę i po kilku dniach pojawiły się niewielkie krostki. Poza tym dziś wróciłam z godzinnych zakupów różowa na twarzy. Jutro pewnie zejdzie mi skóra. Nie wiem, może za krótko go używam.... Jak coś się zmieni dam znać... ale na razie - kiepski...
Aha - zapłaciłam za niego 15,50zł