Biały Jeleń, Hipoalergiczna odżywka do włosów z czystą bawełną i proteinami pszenicznymi

Hipoalergiczna odżywka do włosów Biały Jeleń z czystą bawełną i proteinami pszenicznymi została opracowana dla osób z dolegliwościami alergicznymi, problemami charakterystycznymi dla wrażliwej skóry głowy oraz suchych, zniszczonych i łamiących się włosów z tendencją do puszenia się. Nie obciąża włosów, dając efekt delikatnego wygładzenia. Dzięki zawartości specjalnych protein keratyny struktura włosa jest selektywnie odbudowywana w uszkodzonych miejscach. Nie zawiera silikonów, chlorków, izopropanolu, sztucznych barwników i alergenów.

Świetna

Świetna, niedroga odżywka, łatwo dostępna i w niskiej cenie. Czego chcieć więcej :) Nadaje się nie tylko do nakładania na włosy, ale i na skórę głowy. Mam suchą skórę głowy i wysokoporowate włosy, więc od odżywki oczekuję przede wszystkim nawilżenia i wygładzenia. Ten produkt to robi. Odżywka zawiera bawełnę i proteiny pszeniczne, czyli to czego ja potrzebuję w kosmetykach do włosów. Oprócz tego ma ładny, prosty skład.
Podsumowując odżywka świetnie nawilża i wygładza włosy. Pielęgnuje suchą i wrażliwą skórę głowy. Przywraca komfort i łagodzi podrażnienia. Jedynym minusem jest płynna konsystencja, która sprawia, że kosmetyk jest mało wydajny.

Rewelacyjna odżywka do włosów

1. Przystępna cena.
2. Przyjemny zapach.
3. Łatwa do rozprowadzenia konsystencja.
4. Efekt nawilżenia już po jednyn użyciu.
5. Rozczesywanie jest dużo łatwiejsze.
6. Nie przetłuszcza włosów.
POLECAM :-)

Tania i dobra :)

OPAKOWANIE
taka tam tubka a\\\'la krem do rąk, nie mam zastrzeżeń. Ot, zwyczajna :)

ZAPACH, KONSYSTENCJA
mogłaby być gęstsza, ale z włosów nie spływa. Nie ma tragedii. Podoba mi się jej zapach - coś, co z pewnością leżało koło perfum.

DZIAŁANIE I OCENA
Muszę przyznać, że odżywka zaskoczyła mnie czymś, czego się po niej nie spodziewałam :) a mianowicie bardzo dobrym nawilżeniem. Nie jest to stan, gdy włosy są przesadnie mokre w dotyku przez cały czas, ale czuć wyraźne nawilżenie poszczególnych pasm. Spory plus :)

Rozczesywanie po myciu średnie, ale nie wymagam cudów w tym aspekcie. Może grzebień nie sunął jak po maśle, ale jednak odżywka odrobinę ułatwia rozczesywanie.

Cóż mogę powiedzieć? Na pewno jest to bardzo dobra, naładowana proteinami odżywka w dobrej cenie. Warto spróbować jeśli szukacie jakiegoś aktywatora skrętu włosów, oczywiście przy założeniu, że Wasze włosy lubią proteiny :)

Moja rewelacja!

Odżywka Biały Jeleń z czystą bawełną i proteinami pszenicy okazała się moim numerem jeden. Odkryłam ją podczas pobytu u mamy. Po użyciu pobiegłam kupić dla siebie:)

Zalety:
+ włosy nawilżone
+ gładkie
+ nieobciążone
+ w dużo lepszej kondycji
+ dobra cena (w małej lokalnej drogerii 9.99 zł)

Wady:
Brak

Bardzo polecam!