Lumene, Natural Code, Glow Without Shine (Krem nawilżająco - matujący)

Lumene, Natural Code, Glow Without Shine (Krem nawilżająco - matujący)

Polecany jest dla cery normalnej, mieszanej i tłustej. Zawiera wyciągi z babki lancetowatej, która ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, nawilżające, zmiękczające i ochronne. Krem utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry i pozostawia ją miękką. Kontroluje wydzielanie sebum. Ma lekką formułę i świetnie nadaje się pod makijaż. Szybko wchłania się i łatwo rozprowadza. Służy do codziennego stosowania. Wolny od parabenów i naturalny w 90%.
Sposób użycia: Krem nakłada się rano lub/i wieczorem na oczyszczona skórę twarzy.

Nic ciekawego

Zachęcił mnie oczywiście skład i nazwa. Moja skóra uwielbia się świecić i liczyłam, że owy krem chociaż trochę wspomoże kurację.

Niestety on po prostu nie działa. Nie spodziewałam się cudów po samym kremie, ale ten nawet w minimalny sposób nie matuje skóry. Dosłownie po chwili od nałożenia pojawia się sebum.

Konsystencja lekka, ale bardzo trudno się wchłania, czasem wręcz rolował mi się na buzi.

Wyjątkowo nieładnie pachnie (ale wiem, że tak zazwyczaj jest przy kremach tego typu).

Opakowanie niby wygodne, lecz ciężko pod koniec wydobyć krem, a nie chce się wyrzucać, skoro nadal czuć, że w środku sporo zostało.

Gwiazdki daję mu za skład, przyzwoitą wydajność i delikatność - nie uczulił mnie, co się rzadko zdarza.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe