Wibo, Boom Boom Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Wibo, Boom Boom Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

Maskara z szczoteczką sylikonową i kremową formułą sprawia, że tusz nie rozmazuje się i nie pozostawia grudek. Nadbudowuje rzęsy, nadając objętość w rozmiarze XXL.

Szczoteczka
silikonowa

Najlepszy tusz do rzęs jakiego używałam.

Polecam ten tusz każdej kobiecie, dziewczynie, która marzy o pięknych długich, rzesach bez przyklejania sztucznych. Używam go codziennie przez okrez dwóch lat i nie zamienilabym go na inny za nic w świecie. :) Moje rzęsy nie są zniszczone i nie wypadają.

Godny zakupu

Jestem zdziwiona tyloma negatywnymi opiniami.
Przeważnie kupuje tusze droższych marek.
Był to zakup na szybko.
Przed wyjściem zapomniałam wytuszowac rzęs ????. Przypomniałam sb na mieście. Więc wskoczyłam szybko do rossmana, by kupić coś do 15zl. Taka " tanią jednorazowke awaryjna"
Kosztował on równo 15zl. (na promocji można kupić nawet za 11zl)
Muszę przyznać że tusz jest świetny. Szczoteczka sylikonowa muska dokładnie każdą rzese. Nawet te najmniejsze. Co daje efekt długich, gęstych rzęs. Wystarczy machnac 3 razy szczoteczka i rzesy już umalowane. Gdzie w przypadku drogich tuszy jak Bourjois musiałam ze 20 razy dokładnie szczotkowac żeby był jakieś efekt. Co najważniejsze nie kruszy się pod koniec dnia. Jak dla mnie super tusz za małe pieniądze. Wykorzystuje już 2 upakowanie. Na pewno kupię jeszcze w przyszłości.

Najlepszy w tej cenie!

Stosunek jakość - cena jest fantastyczny! Najlepszy tusz wibo, który sprawia, że efekt jest naprawdę super. Pierwsze trzy dni może faktycznie być kłopotliwy w aplikacji ze względu na płynność tuszu, ale potem to przechodzi. Kosmetyk jest bardzo wydajny. Inne, droższe tusze przy tym wchodzą naprawdę słabo.

może być

Nie jest to tusz na medal, ale za tę cenę (jakieś 12 zł) to jest naprawdę dobry. Może magicznie nie rozdziela rzęs ale za to fajnie je pogrubia, tylko trzeba nałożyć max 1 warstwę, bo zauważyłam, że jak się go wyjmuje z opakowania to nabiera zbyt dużo tego tuszu i trzeba się trochę napracować. Mimo wszystko nie jest zły, może być jako tusz awaryjny albo dla osób z niezbyt 'grubymi' rzęsami

Lubię go! :)

Jeden z nielicznych tuszów do rzęs jaki lubię :) Bardzo podoba mi się efekt jaki robi na rzęsach - są one wyraźnie wydłużone i pogrubione, dzięki czemu tworzy się piękny, czarny wachlarzyk rzęs. Już po jednej warstwie efekt jest naprawdę bardzo ładny i bardzo mi się podoba, jednakże gdy nakładam drugą warstwę to dopiero jest Boom Boom! Z moich rzęs tworzy się efekt sztucznych, lecz nadal bardzo ładnie wyglądających rzęs! Tusz ich nie skleja a szczoteczka ładnie rzęsy rozdziela, dzięki czemu przy drugiej warstwie tuszu widzę ładną poprawę ich objętości. Na co dzień noszę okulary, więc efekt zawsze będzie przez nie trochę przykryty, ale dodaję zdjęcie, gdzie jednak te rzęsy spod okularów mi widać :)

Nie bardzo

Kupilam z czystej ciekawosci i to jeszcze na promocji ale niestety jak dla mnie niezyt fajny ten produkt. Szczotka jest sztywna, kolor taki sobie i szybko wyschla .. wiec zapewne nie kupie jej ponownie

Efekt sztucznych rzęs

Tusz kupiłam na promocji w Rossmann. W sumie nie spodziewałam się po nim wiele, chciałam sprawdzić jak spisze się ta szczoteczka.
Pierwsze pociągnięcie to był szok. Ta szczoteczka zostawia tonę tuszu na rzęsach :O na serio byłam w szoku... Ale nie panikowałam, akurat miałam pod ręką wykończony tusz z podobna szczoteczką i za jej pomocą rozczesałam sklejone rzęsy. I muszę przyznać, że kiedy skończyłam oko wyglądało bardzo dobrze, jakbym przykleiła sztuczne rzęsy. Rzeski były efektywnie pogrubione i wydłużone.
Jednakże, żeby uzyskać ładny efekt trzeba mieć pod ręką jakąś szczoteczkę ze skonczonego tuszu (najlepiej właśnie silikonową) i trochę wolnego czasu.

Moim zdaniem nada się na jakieś wielkie wyjścia, od czasu do czasu. Na co dzień robię raczej szybki makijaż i nie mam czasu na taką zabawę.
Producent powinien dorzucić w zestawie drugą czystą szczoteczke to by ułatwiło życie :-D

Mieszane uczucia

Kupiłam ten tusz rok temu w rossmannie. Jestem fanką sylikonowych szczoteczek więc na poczatku spodziewałam się lepszego efektu. Niestety bardzo się zszokowałam. Tusz okropnie posklejał mi rzęsy i wygladalam jakbym miala 5 grubych rzęs na krzyż. Miałam go wyrzucić, ale pomyślałam... Dam mu szanse. Po okolo 2 tygodniach stosowania tuszu raz na jakis czas przestał on byc taki rzadki i zaczął coraz ładniej wyglądać na rzęsach. Nie był to duzy efekt wow, ale rzęsy po prostu wygladaly dobrze. Dodam, że technika malowania ciągle byla taka sama, więc efekt nie zależał ode mnie. Nie był go najgorszy tusz jaki stosowalam, ale najlepszy też nie. Jest on bardzo wydajny co jest na plus i nie kruszy się tak bardzo jak większość tanich tuszy.

Dobry tusz na co dzień

Bardzo dobry tusz, nadaje naturalny efekt, ma wygodną szczoteczkę i wygląda bardzo schludnie na rzęsach. Nie skleja. Jest w niskiej cenie, a jakością przypomina te wysokopółkowe.

Trzeba dać mu szanse

Zachęcona szczoteczką a potem zniechęcona recenzjami wzięłam się za testy.
Naprawdę,trzeba mu dać chwile żeby rozwinął skrzydla.
Rzeczywiście pierwsze trzy aplikacje to koszmar,ponieważ wrażenie nabrania od razu 30 "porcji" tuszu wcale nie jest mylne.
Ale z każdą następną jest coraz lepiej.Może potrzebuje on chwilę oddechu i załapania powietrza?
Szczoteczka bardzo fajnie nakłada i rzeczywiście powoduje u mnie efekt wow.
Mam rzęsy proste ,krótkie i dość sztywne i ciężko mi znaleźć tusz,który w ogóle coś z nimi robi.
Nie mam pajęczych nóżek,nie mam efektu pandy.
Wcale nie ustępuje Lorealom i Max Factorom jeśli chodzi o te parametry.
Cena śmiesznie niska więc polecam próbować(jak pisalam wyżej,dając mu parę dni na tzw rozruch).

bardzo dobry tusz w niskiej cenie

Zdziwiła mnie tak niska ocena tego tuszu, jak dla mnie to bardzo dobry tusz na co dzień. Nadaje ładny, czarny kolor, zdecydowanie wydłuża rzęsy, wygodna szczoteczka, nie zasycha w opakowaniu.

Niezła

Całkiem dobry tusz, widocznie pogrubiał rzęsy na czym mi najbardziej zależało.
Szczoteczka duża ale wygodna.
Z racji że jest taniutki to stwierdzam że było warto :).