Wibo, Boom Boom Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Wibo, Boom Boom Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Maskara z szczoteczką sylikonową i kremową formułą sprawia, że tusz nie rozmazuje się i nie pozostawia grudek. Nadbudowuje rzęsy, nadając objętość w rozmiarze XXL.

Szczoteczka
silikonowa

Nie bardzo

Kupilam z czystej ciekawosci i to jeszcze na promocji ale niestety jak dla mnie niezyt fajny ten produkt. Szczotka jest sztywna, kolor taki sobie i szybko wyschla .. wiec zapewne nie kupie jej ponownie

Efekt sztucznych rzęs

Tusz kupiłam na promocji w Rossmann. W sumie nie spodziewałam się po nim wiele, chciałam sprawdzić jak spisze się ta szczoteczka.
Pierwsze pociągnięcie to był szok. Ta szczoteczka zostawia tonę tuszu na rzęsach :O na serio byłam w szoku... Ale nie panikowałam, akurat miałam pod ręką wykończony tusz z podobna szczoteczką i za jej pomocą rozczesałam sklejone rzęsy. I muszę przyznać, że kiedy skończyłam oko wyglądało bardzo dobrze, jakbym przykleiła sztuczne rzęsy. Rzeski były efektywnie pogrubione i wydłużone.
Jednakże, żeby uzyskać ładny efekt trzeba mieć pod ręką jakąś szczoteczkę ze skonczonego tuszu (najlepiej właśnie silikonową) i trochę wolnego czasu.

Moim zdaniem nada się na jakieś wielkie wyjścia, od czasu do czasu. Na co dzień robię raczej szybki makijaż i nie mam czasu na taką zabawę.
Producent powinien dorzucić w zestawie drugą czystą szczoteczke to by ułatwiło życie :-D

Mieszane uczucia

Kupiłam ten tusz rok temu w rossmannie. Jestem fanką sylikonowych szczoteczek więc na poczatku spodziewałam się lepszego efektu. Niestety bardzo się zszokowałam. Tusz okropnie posklejał mi rzęsy i wygladalam jakbym miala 5 grubych rzęs na krzyż. Miałam go wyrzucić, ale pomyślałam... Dam mu szanse. Po okolo 2 tygodniach stosowania tuszu raz na jakis czas przestał on byc taki rzadki i zaczął coraz ładniej wyglądać na rzęsach. Nie był to duzy efekt wow, ale rzęsy po prostu wygladaly dobrze. Dodam, że technika malowania ciągle byla taka sama, więc efekt nie zależał ode mnie. Nie był go najgorszy tusz jaki stosowalam, ale najlepszy też nie. Jest on bardzo wydajny co jest na plus i nie kruszy się tak bardzo jak większość tanich tuszy.

Dobry tusz na co dzień

Bardzo dobry tusz, nadaje naturalny efekt, ma wygodną szczoteczkę i wygląda bardzo schludnie na rzęsach. Nie skleja. Jest w niskiej cenie, a jakością przypomina te wysokopółkowe.

Trzeba dać mu szanse

Zachęcona szczoteczką a potem zniechęcona recenzjami wzięłam się za testy.
Naprawdę,trzeba mu dać chwile żeby rozwinął skrzydla.
Rzeczywiście pierwsze trzy aplikacje to koszmar,ponieważ wrażenie nabrania od razu 30 "porcji" tuszu wcale nie jest mylne.
Ale z każdą następną jest coraz lepiej.Może potrzebuje on chwilę oddechu i załapania powietrza?
Szczoteczka bardzo fajnie nakłada i rzeczywiście powoduje u mnie efekt wow.
Mam rzęsy proste ,krótkie i dość sztywne i ciężko mi znaleźć tusz,który w ogóle coś z nimi robi.
Nie mam pajęczych nóżek,nie mam efektu pandy.
Wcale nie ustępuje Lorealom i Max Factorom jeśli chodzi o te parametry.
Cena śmiesznie niska więc polecam próbować(jak pisalam wyżej,dając mu parę dni na tzw rozruch).

bardzo dobry tusz w niskiej cenie

Zdziwiła mnie tak niska ocena tego tuszu, jak dla mnie to bardzo dobry tusz na co dzień. Nadaje ładny, czarny kolor, zdecydowanie wydłuża rzęsy, wygodna szczoteczka, nie zasycha w opakowaniu.

Niezła

Całkiem dobry tusz, widocznie pogrubiał rzęsy na czym mi najbardziej zależało.
Szczoteczka duża ale wygodna.
Z racji że jest taniutki to stwierdzam że było warto :).

O dziwo calkiem fajny

Niezbyt lubie tusze z wibo/ lovely, wg mnie są mało trwałe. Ten również s!użył mi z przerwami ok tylko 2,5 miesiąca, po tym czasie zaczął mocno sklejać.
Tusz ma szczoteczke mającą dawać pogrubienie , nie wydłużenie i to jak najbardziej robi. Szczoteczka przypomina mi tą z tuszu sephory outragenous volume ktorą lubie w przeciwieństwie do tragicznego tuszu o konsystencji smoły. Także uwazam ze wobo to trwalszy i duzo lepszy zamiennik tego tuszu.
Jesli jednak wolicie wiecej wydłużenia i rozdzielenia to tysz nje dla was
Także podsumowując - dla koneserów pogrubienia
Za 5 zł na promocji kiepską trwałość jakoś wybaczam
Niejest to jakiś mój ulubienic ale nie wykluczam powrotu

Jeden z lepszych tuszy!

Jeden z lepszych tuszy jakie miałam! Mam problem z krótkimi i słabo widocznymi rzęsami. Ten tusz jest dla mnie idealny. Od razu po użyciu widać, że mam rzęsy ;)

Plusy:
-bardzo wydajny
-nie skleja rzęs
-wydłuża
-cena

Jedyny minus:
-bardzo dużo tuszu osadza się na szczoteczce, dlatego trzeba ją trochę wytrzeć

Spełnia obietnice :)

Mam długaśne rzęsy wyhodowane na odżywce, więc od tuszu oczekuję tylko pogrubienia no i trwałości.
Ta maskara spełnia moje oczekiwania w stu procentach.
Bardzo fajnie pogrubia rzęsy bez efektu sklejenia, utrzymuje się cały dzień i nie robi pandy pod oczami. Ma bardzo wygodną silikonową szczoteczkę i przyjemne dla oka opakowanie. Polecam :)

Wibo ma spoko tusze !

Ten akurat nie przypadł mi szczególnie do gustu, przez to ze skleja rzęsy :/ Czerń głęboka, dobrze pogrubia, szczoteczka taka sobie - dość wielka przez co niewygodna. Ale za tą cene warto samemu sprawdzić - kupiłam ja w rosmanie na promocji - kosztowała 7 zł.

Maskara Wibo

Używam maskary od dłuższego czasu.Świeża maskara ma dużo tuszu,trochę skleja rzęsy,ale ja wpadłam na pomysł i wzięłam szczoteczkę ze starej maskary i po nałożeniu tuszu rozczesuję tą drugą szczoteczką.Efekt jest fajny,mam cienkie i krótkie rzęsy,a maskara dość mocno je pogrubia.Nie uczula mnie i nie powoduje łzawienia.Trzyma się długo i nie trzeba poprawiać.