Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Bain Douche, Płyn do kąpieli i żel pod prysznic (różne rodzaje)(stara wersja)

Świetny kosmetyk w wielu rewelacyjnych zapachach. Teraz mam zieloną cytrynę i mandarynkę, przedtem miałam kilkanaście innych, a firma wciąż zaskakuje czymś nowym. Produkt sprawdza się jako płyn do kąpieli (przyjemność wstępna), ale też doskonale jako żel pod prysznic (przyjemność główna:), dobrze się pieni i jest wydajny. Polecam większe opakowanie, mniejsze jest bardzo drogie w stosunku do objętości, ale przydaje się dla wypróbowania zapachu lub na wyjazdy.
Rozmaite zapachy: jeżyna, malina, truskawka, zielona cytryna, czekolada, kokos, pistacja... :)
Dostępny w dwóch wielkościach.

Świetny zapach

Dostałam ten żel malinowy o cudownym zapachu .
Żel nie jest wydajny ,dosyć dobrze myje , pieni się bardzo delikatnie . Świetnie relaksuje ,ma ładną buteleczkę . Jego używanie jest dosyć skąplikowane przez zbyt duży otwór . Zapachy tych żeli są swietne , ale w samych żelach nie ma nic specjalnego.

Używam tego produktu od: miesiaca

smakowite zapachy

Przez mój dom tych płynów przewinęło się mnóstwo, ładnych parę litrów. Zdecydownie najbardziej odpowiadały mi jeżyna i brzoskwinia.

Pieniły się delikatnie, powiedziałabym subtelnie, pachniały długo, obłędnie, skóra chłonęła ten zapach i cudownie było kłaść się spać z nim na sobie. Jedynym minusem była wg mnie cena (w stosunku do objętości) i to, że nie obejmowały ich żadne, absolutnie żadne promocje ani obniżki.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Zapachy piękne a żele przeciętne

Na ogól nie kupuje tej serii, ale zawsze któryś z zapachów otrzymuje jako gratis przy okazji zakupów.
Poznałam już urok Moreli, Jeżyny, Oliwki, Maliny.

Wrażenia:

+ piękny soczyście morelowy zapach uprzyjemniający kąpiel/prysznic
+ ładne opakowanie zgodne z serią Plaisirs Nature
+ dość dobrze myje

+/- cena znośna
+/- średnio się pieni
+/- w związku z powyższym średnio wydajny
+/- niewygodna butelka, aczkolwiek ładna, utrudniająca aplikację. Możliwy jest jednak zakup pompek do butelek

- poza wyjątkowym wyborem zapachów, to jednak przecietny żel
- zapachy są dość solidnie wzmacniane sztucznie, przez co czuć pewną "sztuczność" w zapachach z tej serii
- lekko wysusza skóre

Seria jak dla mnie jest średnia. Zdecydowanie lepiej wypada seria zeli Jardins du Monde.
Stosowalam zele Plaisirs Nature głownie jako zeli pod prysznic, choc mogą byc stosowane do kąpieli, czego już nie testowałam. Mimo uroku ekologicznego jak i różnorodności apetycznych zapachów nie przekonał mnie.

Polecam amatorkom soczyście owocowych zapachów.
Bo to główny atut tych żeli.Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 3x50ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Cudowny zapach.

Oceniam wersję malinową, brzoskwiniową i kokosową.

Płyn (jak zresztą cała seria) fantastycznie pachnie, przez co jest miłą odmianą od używanych na codzień neutralnych zapachowo kosmetyków.

Oczywiście nie ma działania nawilżającego, ale nie tego oczekuję od płynu do kąpieli. Zaskoczył mnie tym, że mimo nieciekawego składu nie wysusza skóry i nie uczula.

Zapach jest słodki, ale nie mdlący. Wersja malinowa mocno barwi wodę ;)

Idealny na lato.

Ilość zużytych opakowań: 3 butle

Świetny

Kapitalny owocowy zapach (miałam wersje brzoskwiniową). Szczególnego nawilżenia nie zauważyłam, ale to nie tego szukam w żelach do kąpieli.
Oprócz tego niezbyt wygórowana cena.
Pół gwiazdki odejmuję za to, że mógłby się trochę lepiej pienić.
Poza tym rewelacja.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Całkiem przyjemny płyn do kąpieli

Kupiłam też płyn do kąpieli korzystając z promocji w Yves Rocher - zapach wybrałam w ciemno, ale i tak okazał się on trafem w dziesiątkę. Miałam wersję malinową - zapach przyjemny, fajnie się pienił i pozostawiał zapach na długo w łazience, no i na skórze. Z pewnością do niego wrócę później.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 duża butelka

Wanilia

Mam wersję zapachu wanilia. Wcześniej brzoskwiniowy, gruszkowy, malinowy.
Bardzo fajny płyn .Nie uczula. Duuuuza piana.
Polecam, można dobrac odpowiedni i ulubiony zapach , bo wybor jest naprawdę spory.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:4x

trafiony!

Mój ulubiony zarówno na długie zimowe wieczory, jak i na upalne letnie kąpiele. Ma cudowną konsystencję, nie mówiąc już o zapachu! Jest wydajny i niezastąpiony, tak jak większość produktów z tej serii.

W komplecie z paroma innymi kosmetykami z tej serii idealny na pewny prezent ;)

Używam tego produktu od: daaaawna ;)
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo !

jak najbardziej tak

dostałam go w zeszłym roku. ma słodkawy zapach, ale nie jest on tandetny.
jest bardzo wydajny- miałam go chyba przez 2 miesiące.
ładnie się pienił, mył.
taki przyjemny żel :)

Używam tego produktu od: przez ok 2 miesiące

Ok

Od szybkich pryszniców zwykle wolę relaksujące kąpiele, więc częściej używałam go właśnie jako płynu do kąpieli. Mamuśka go kupiła parę razy no i trzeba było przetestować:P Jako żel nie ma żadnych nadzwyczajnych właściwości. Cena moim zdaniem trochę za wysoka. Żel jak żel, bez żadnej rewelacji. Jedynym, co go wyróżnia jest naprawdę prześliczny zapach. Zawsze siedząc w wannie się w niego wwąchiwałam ;p Zapach odpręża i pozytywnie pobudza.

Ilość zużytych opakowań: bodajrze 3

Zwykły żel

Miałam malinowy i truskawkowy żel z tej serii. I nie zachwycam się nim raczej. Taki tam zwykły żel. Pieni się nieźle. Pachnie cudnie.

Nie zauważam jakoś szczególnie cudownego działania tego specyfiku na moją skórę. Zapach szybko znika. A do tego opakowanie, które grozi wylaniem żelu i łatwo przesadzić z ilością mydełka podczas kąpieli.

Używam tego produktu od: rok albo dłużej

Jako żel pod prysznic - super!

Ja mam zapach kiwi;) Piękny jest: nie za słodki, taki trochę kwaskowaty albo cierpkawy - fajny. Używam go jako żel pod prysznic, bo do kąpieli jak dla mnie jest zbyt słaby. Tzn. nie pieni się obficie i nie pachnie:( Ale do mycia się sprawdza. Poza tym duża butla (400ml) starcza na bardzo dłuuugo