Cosmatrade, VitalDerm, Leave-In Hair Balsam for Dry and Damaged Hair (Odżywka bez spłukiwania do włosów suchych i zniszcoznych)

Wzbogacony olejem arganowym i niezbędnymi pierwiastkami, zapewnia włosom wyjątkową miękkość i połysk. Chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami, które wpływają na ich kondycję(światło ultrafioletowe, zanieczyszczenie powietrza, wielokrotne farbowanie lub stosowanie suszarki).
Zawiera odżywczy kompleks wzmacniający skręt i odżywiający włosy zapewniając im siłę i sprężystość:
witamina D wzmacnia włosy dodając im sprężystości i blasku,
Witamina E zawarta w oleju arganowym i maśle Shea odżywia, regeneruje, i restrukturyzuje włosy.
Sposób użycia: Nabrać sporą ilość odżywki w zagłębienie dłoni, rozetrzeć w obu dłoniach i wmasować w mokre, lub suche włosy. Nie spłukiwać.

Fajnie zabezpiecza końcówki :)

Miałam jakieś 50 ml tego balsamu, wszyskie w saszetkach. Używałam przez około trzy miesiące, z racji tego, że moje włosy dopiero kilka miesięcy temu osiągnęły długość, którą można potraktować jakąś odżywką ;) zatem staram się zabezpieczać końcówki. Balsam obłędnie pachnie i ten zapach utrzymuje się po wyschnieciu/wysuszeniu włosów. Sprawia, że włosy dobrze się rozczesują i są błyszczące, ale uwaga: nie wolno przesadzić z ilością, by nie mieć wrażenia "oblepienia". Nie znam się na składach, ale gdzieś czytałam, że chyba zawiera lekkie silikony w składzie - ja silikonów nie unikam, zdarza mi się chronić nimi końcówki. Ogólnie fajny kosmetyk, być może kupię pełnowymiarowe opakowanie, gdy będę miała z powrotem BARDZO długie włosy i będą potrzebowały WIĘCEJ wsparcia, niż obecnie :)

Używam tego produktu od: kwietnia/maja 2015
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście saszetek, ok. 60 ml