Marion, Hipoalergiczne chusteczki do higieny intymnej (nowa wersja)

Marion, Hipoalergiczne chusteczki do higieny intymnej (nowa wersja)

Pojemność 10 szt

Chusteczki do higieny intymnej zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i czystości intymnych części ciała. Delikatnie pachnące chusteczki nasączone zostały specjalną formułą zawierającą kwas mlekowy i mleczan sodu, które przyspieszają odnowę naskórka oraz pomagają utrzymać fizjologiczne pH sfery intymnej. Idealne do codziennego użycia w domu, w pracy i w podróży. Hypoalergiczne. Nie zawierają barwników i alkoholu.

nie podrażniają

Kupiłam je ostatnio i naprawdę jestem z nich zadowolona.

*Opakowanie dobrze się zakleja, więc chusteczki nam nie wysychają i nie otwierają się w torebce łapiąc różne paprochy.
* Są odpowiednio nawilżona, tzn nie są zbyt mokre, nie leje się z nich jak z niektórych chusteczek.
*Są mięciutkie i miłe w użyciu.
* Zapach jest delikatny i nie drażniący. Nie znoszę gdy chusteczki do higieny intymnej pachną rumiankiem, bo nie jest to wcale odświeżające. Te są ładnie perfumowane.
* Nie podrażniają-największa zaleta. Podrażniają mnie praktycznie wszystkie chusteczki do higieny intymnej i chusteczki dla dzieci. Te jako jedne z niewielu tego nie robią.
*Oczywiście dobrze odświeżają, nawet w trudne dni.

Szkoda tylko, że nie można ich spłukiwać w toalecie, bo tak są super.

Super

Chusteczki są super, tylko szkoda ze nie ma wiekszych opakowań. Idealnie nadają się do mojej bardzo wrażliwej i podatnej na alergie i podraznienia skóry. Sprawdzają się :)

Bardzo dobre chusteczki za niską cenę

Chusteczki te kupiłam na wyjazd w drogerii internetowej, ale ostatnio stacjonarnie widuję je coraz częściej.

Plusy:
*są delikatne dla skóry, nie podrażniają, nie uczulają
*bardzo dobrze oczyszczają i odświeżają skórę
*są idealnie nawilżone – są wystarczająco nawilżone, ale też płyn się z nich nie wylewa
*mają delikatny, prawie niewyczuwalny zapach
*materiał jest mocny, nie rwie się
*nie wysychają nawet przy dłuższym otwarciu
*dobrej jakości opakowanie – ze sztywniejszego plastiku, zamykanie nie odkleja się samoistnie
*cena – niska

Minusów nie zauważyłam.

Polecam!

Bardzo dobre

Chusteczki do higieny intymnej są jednym z podstawowych kosmetyków jakie mam w torebce. uważam je za absolutny niezbędnik dlatego też często zmieniam je, aby nie ulec nudzie. Chusteczki Mariona mają wszystkie cechy jakich oczekuję od dobrych chusteczek; są dobrze nawilżone, mają przyjemny, ale delikatny zapach. Są delikatne dla skóry, nie wywołują podrażenień i dyskomfortu. Opakowanie zawiera 10 chusteczek, więc jest to optymalna ilość, ponieważ mamy pewność, że szybko je zużyjemy i nie wyschną. Mankamentem opakowania jest jednak zamknięcie - nalepka szybko się niszczy, odrywa od opakowania, przez co cięzko zamknąć chusteczki i łatwo o ich wysuszenie. Gdyby miały inne zamknięcie byłyby idealne. Moje mają inną szatę graficzną, skład pozostał bez zmian.

Super

Chusteczki wzięłam bo akurat były na promocji. Jestem z nich bardzo zadowolona . Fajnie odświeżają, są mega nasączone. Można zabrać wszędzie dzięki małemu opakowaniu. Jestem na tak.

Bardzo dobre

Trzeci raz kupuje chusteczki <i>Marion</i> i za każdym razem mają inny skład... Ten jest dłuższy od poprzednich i chyba zawiera więcej &quot;chemii&quot;, ale nie zauważyłam różnicy w działaniu.
Chusteczki są mocno nasączone i nie wysychają. Dobrze myją i odświeżają, są łagodne, nie podrażniają. Materiał, z którego są wykonane jest miękki i wytrzymały, same chusteczki są dość duże.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie