Lirene, Krem regenerująco - łagodzący

Lirene, Krem regenerująco - łagodzący

Lekka, delikatna, głęboko nawilżająca emulsja doskonale przyswajana przez skórę, przeznaczona do całodobowej pielęgnacji skóry delikatnej i wrażliwej.
Przeciwdziała wysuszeniu naskórka, odżywia i wzmacnia skórę osłabioną działaniem środowiska zewnętrznego. Zestaw specjalnie dobranych substancji kojących Sensiline, regeneruje naskórek i łagodzi podrażnienia skóry. Dzięki obecności ekstraktu z nasion słonecznika, krem chroni skórę przed podrażnieniami słonecznymi i neutralizuje wolne rodniki powstałe w wyniku promieniowania UV. Chroni, pielęgnuje, wspiera naturalne mechanizmy obronne skóry. Lekko natłuszcza i nawilża naskórek, poprawia napięcie skóry.

Cena: 16 zł / 50 ml

Na dzień NIE, na noc TAK

Niestety na dzień ten krem się nie nadaje...
Przyjemna konsystencja, świetnie się rozsmarowuje. O dziwo wchłania się po chwili - nie ma natłuszczenia [jak przewiduje producent], ale... JEST TĘPY NA BUZI. Strasznie rozprowadza się podkład [Diorskin Fluide, który sobie radzi zawsze...].
Może nawilża i nic poza tym. Taniutki - wiem. Dość niewydajny. O niebo lepszy jest Young&Unique.
Na noc polecam - jest ok dla niewymagających cer.
+3 jak dla mnie; ale w stosunku do ceny - 4

rzeczywiscie lagodzi

Krem o uroczym kolorku (seledyn) i milej aksamitnej konsystencji, jest gladki, nawilza, nie zatyka porow. Zapach minimalny, bardzo delikatny.

Krem nie zawiera jakich supersubstancji odzywczych, ale jego celem ma byc lagodzenie podraznien skory i te obietnice spelnia - ja uzywam go wtedy, gdy z jakichs przyczyn cere mam przesuszona, podrazniona czy ogolnie "nieswoja". Krem rzeczywiscie wygladza i uspokaja cere, mozna go nalozyc gruba warstwa i polozyc sie spac, a rano bedzie znacznie lepiej. Pomogl tez w widoczny sposob na zaczerwienienie od slonca.

Po dluzszym stosowaniu: naprawde fajnie dziala uzywany na szyje na noc. Nie jest ani tlusty, ani rzadki - sprawdza sie idealnie. Szkoda, ze nie zawiera jakiegos zestawu witamin, bo z przyjemnoscia uzywalabym go stale na noc.

Świetny

Jestem zachwycona tym kremem!! Delikatna, aksamitna konsystencja, leciutki krem o seledynowym kolorze. Wchłania się natychmiast i, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, matuje! Dobrze nawilża, zwłaszcza, jak się nałoży grubszą warstwę na noc. Nakładając ma się uczucie nakładania lekkiego, kojącego cerę balsamu. Nie podrażnia mojej wrażliwej cery, nie ma zapachu, nie powoduje wysypu pryszczy i nie zatyka porów. Mógłby mieć lepsze filtry, bo te są, ale jakby ich nie było. Ale nie obniżę za to oceny, bo poza tym spełnia obietnice producenta i bardzo mi się spodobał. Teraz na zimę kupię gęstszy krem, a ten będzie pierwszym, gdy się ociepli :)

Serum na zmarszczki

Mocna 4

Krem poleciła mi pani w aptece. Mam skórę mieszaną, odwoniona szczególnie na policzkach. Powiem tak: ten krem nawilża dobrze, ale nie rewelacyjnie. Natomiast bardzo ładnie wygładza skórę, jest bardzo przyjemny w użyciu, ma fajną, aksamitną konsystencję. Do tego zaraz po nałożeniu można się wymalować :-). Wogóle się po nim nie świecę mimo, że kładę grubą warstwę, żeby poczuć efekt prawdziwego nawilżenia. To dobry, wart wypróbowania kosmetyk.