Kerastase, Discipline, Bain Fluidealiste [Smooth in Motion Shampoo] (Kąpiel dyscyplinująca)

Dyscyplinująca kąpiel Discipline Fluidealiste to kosmetyk powstały na bazie trzech aktywnych składników: polimeru kationowego, aktywnego składnika działającego na powierzchni włosców oraz ceramidów. W efekcie pasma są wygładzone, lśniące oraz oczyszczone. Szampon obficie się pieni, dostarczając włosom składników odżywczych oraz wzmacniając je.
Technologia Morpho-Keratine Complex:
- aminokwasy i pochodne białka pszenicy - dodają energii i wzmocnienia
- ceramid R - regeneruje strukturę włosa
- polimer powierzchniowy - zapewnia efekt anti-frizz
- polimery kationowe - gwarantują lejące i promienne, idealnie wygładzone włosy
Sposób użycia: Szampon nanieś na mokre włosy i spień. Starannie spłucz. W razie konieczności czynność powtórz.

Moj ulubiony szampon

Dla moich gestych i zniszczonych wlosow jest prawdziwym hitem. Szampon mieko oczyszcza wlosy i wygladza ich, jest niesamowicie wydajny (przy moich dlugich wlosach opakowania 250ml starczy na 3 miesiecy), wraz z odzywka z tej samej serii tworzy cud - po umyciu i wysuszeniu za pomoca szczotki i suszarki wlosy naprawde nie pusza sie!!!Nawet w deszczowa pogode, co nigdy sie nie zdazalo , nawet po keratynowym prostowaniu.

Wygładza !

Szampon który ma bardzo wysoką cenę przede wszystkim polecam kupować z kimś na spółkę i to dużą ilość (np.1 l). Ja zakupiłam w ten sposób 0,5 litra które używam już z pewnością kilka miesięcy a szampon wydaje się nie kończyć.