Kerastase, Discipline, Bain Fluidealiste [Smooth in Motion Shampoo] (Kąpiel dyscyplinująca)

Dyscyplinująca kąpiel Discipline Fluidealiste to kosmetyk powstały na bazie trzech aktywnych składników: polimeru kationowego, aktywnego składnika działającego na powierzchni włosców oraz ceramidów. W efekcie pasma są wygładzone, lśniące oraz oczyszczone. Szampon obficie się pieni, dostarczając włosom składników odżywczych oraz wzmacniając je.
Technologia Morpho-Keratine Complex:
- aminokwasy i pochodne białka pszenicy - dodają energii i wzmocnienia
- ceramid R - regeneruje strukturę włosa
- polimer powierzchniowy - zapewnia efekt anti-frizz
- polimery kationowe - gwarantują lejące i promienne, idealnie wygładzone włosy
Sposób użycia: Szampon nanieś na mokre włosy i spień. Starannie spłucz. W razie konieczności czynność powtórz.

Ok.

Pierwszy raz styczność z szamponem miałam u mojej fryzjerki. Od razu zakochałam się w zapachu, który jest bardzo luksusowy. Miałam wtedy włosy do pasa, które lubiły się puszyć w deszcz, lekko falować. Ten szampon w połączeniu z innym produktem z tej serii sprawiły, że puszenie było mniejsze, włosy lepiej się układały. Teraz mam włosy do ramion i znów zdecydowałam się na zakup głownie ze względu na zapach :D. Dalej działa tak samo, jednak cena jest bardzo wysoka. Do włosów puszących się ten szampon na pewno się sprawdzi.

Mój hit

Swoją przygodę z tym szamponem zaczęłam ponad 3 lata temu, praktycznie po ścięciu włosów na boba . Mam włosy gęste, falowane, wysuszone i jeszcze do tego traktuje je co drugi dzień suszarką i codziennie prostownicą. Fryzjerki mówiły, że z moimi włosami długo takiej fryzury nie ponosze, za każdym razem robiłam sobie u fryzjera kurację aby podaratować trochę włosy. Trafiłam w internecie na produkty Kerastasa, źle oceniam swój stan włosów i kupiłam nie z tej serii przez co byłam niezadowolona, moje włosy były bardzo obciążone. Trafiłam przez przypadek do salonu fryzjerskiego gdzie pracowali między innymi na tej firmie. Fryzjer od razu dobrał mi ten szampon tylko, że do włosów uwrażliwionych, występuję on w tej serii w 2 wersjach oraz z tej samej serii mleczko do prostowania i od tego momentu skończyły się jakiekolwiek problemy z wyglądem moich włosów. Szampon odżywia, wygładza, nawilża moje włosy. Włosy błyszczą się, wyglądają na zdrowe i się nie puszą. Naprawdę nie sądziłam, że można uzyskać taki efekt szamponem, co prawda wspomagam się jeszcze mleczkiem. Na wakacjach za granicą koleżanka nie radziła sobie z włosami, zmiana klimatu, woda, pożyczyłam jej ten szampon i była w szoku jaki efekt daje. Problem znikł. Szampon jest drogi ale jak się dobrze poszuka w internecie zdarzyło mi się go kupić za ponad 50 czy 60 zł. Szampon jest bardzo wydajny, przy myciu co 2 dni włosy mam krótkie ale bardzo gęste starcza mi na ponad 6 miesięcy. Wystarczy go bardzo niewiele żeby umyć włosy. Próbowałam go "zdradzać" na tańsze ale też profesjonalne szampony i widziałam bardzo dużą różnicę dlatego już jestem wierna i nie robię sobie krzywdy. Polecam z czystym sumieniem

Moj ulubiony szampon

Dla moich gestych i zniszczonych wlosow jest prawdziwym hitem. Szampon mieko oczyszcza wlosy i wygladza ich, jest niesamowicie wydajny (przy moich dlugich wlosach opakowania 250ml starczy na 3 miesiecy), wraz z odzywka z tej samej serii tworzy cud - po umyciu i wysuszeniu za pomoca szczotki i suszarki wlosy naprawde nie pusza sie!!!Nawet w deszczowa pogode, co nigdy sie nie zdazalo , nawet po keratynowym prostowaniu.

Wygładza !

Szampon który ma bardzo wysoką cenę przede wszystkim polecam kupować z kimś na spółkę i to dużą ilość (np.1 l). Ja zakupiłam w ten sposób 0,5 litra które używam już z pewnością kilka miesięcy a szampon wydaje się nie kończyć.